.
Затворена тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Относно банна на <foursquare>

    Така, ето ви още веднъж, обяснение за това защо е баннат <foursquare> .
    Банна му в канала бе наложен поради нанесена обида в канала към no_one___(Цецо).
    Ето го и доказателството:
    <fsqure> probvai vurhu men
    <fsqure> za6toto si tupak
    А в правилника на канала пише:
    05.ЗАБРАНЕНИ са FLOOD или INVITE (под каквато и да е форма) в канала, както и обиждането на потребители в канала. Неспазването на това правило носи съответното наказание (кик+бан) !

    Ето и логове от осъществения контакт между мен и въпросния потребител:
    <foursquare> za6toto pak me banvash
    <foursquare> za kvo?
    <foursquare> ??????????????????
    <coki___sc8> ti ne razbra li , 4e ima6 zabrana da vliza6 v tozi kanal??? poradi naru6enie na 5-ta tochka ot pravilnika na kanala?
    <coki___sc8> za6to mi zadava6 typi vyprosi?
    <foursquare> ЗАБРАНЕНИ са FLOOD или INVITE (под каквато и да е форма) в канала, както и обиждането на потребители в канала. Неспазването на това правило носи съответното наказание
    <foursquare> kude te obidih v kanala ?
    <foursquare> mojesh li da mi kajesh ???
    <foursquare> aaaaa?????
    <coki___sc8> da, razbira se
    <coki___sc8> <fsqure> probvai vurhu men
    <coki___sc8> <fsqure> za6toto si tupak
    <coki___sc8> tova ne e li obida?
    <coki___sc8> i to v kanala
    <foursquare> tova ne beshe za teb
    <foursquare> znaesh !
    <foursquare> imashe edin drug s op

    Тук се вижда, как юзъра си признава за нарушението, но се оправдава с това, че не бил напсувал мен, да но това НЯМА никакво значение, защото в правилника пише, че тази санкция важи и за обида към потребител, както всички останали разбира се.
    Е, надявам се да сте разбрали за този бан и да се съгласите с мен, в противен случай ще престана да коментирам този въпрос, защото отсрещната страна не възприема.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  2. #2
    А защо не споменаваш ,как преди това вие 2мата, ме киквахте и гаврихте така да се каже.Кик и пишете ,още несъм разучил мирка..

  3. #3
    Това го разбрахме..благодаря за разяснението..но защо не промениш заглавието на темата да се отнася за всички баннове..И така тук да се описа за всеки банн ? Мисля,че би било добре

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Това го разбрахме..благодаря за разяснението..но защо не промениш заглавието на темата да се отнася за всички баннове..И така тук да се описа за всеки банн ? Мисля,че би било добре
    i az taka mislq
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  5. #5
    щом не възприемате, какво пиша няма да ви отговарям.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си