.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    Moderated by ^npocTo^a3^f^: 3ти ден съм в мензис и днес ми..

    abe treti den sam v menzis i dnes mi izleze ot onaq rabota edno karvqsalo par4e kato meso 1,5 sm dalgo i 0,5 sm 6iroko...kakvo e tova pls kajete??

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 7 от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    съсирек

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    съсирек

    za6to?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    tova e napulno normalno!!! pri men e taka...pitala sum i priqtelki i mama....NA VSI4KI IM SE POQVQVA V KRAQ NA MENZISA spoko mili4ka

  5. #5
    I az mislq 4e e susirek. Polu4avat se takiva raboti. I toi nai-ve4e po sredata na cikula
    Let`s fly away up high, from here to paradise, the sky is glad to see both of us together

  6. #6
    Guest
    hehehe i az go imam sa6toto,na va6eto mnenie sam

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Град
    големото село софия
    Мнения
    248
    еми абсолютно нормално си е

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    Do vsi4ki momi4eta koito sa pisali otgovori: tova ne e sasirek. Naistina e savsem normalno no tova ne e to4no kryv.Predpolagam vsi4ki znaete 4e vseki mesec tqloto vi se podgotvq za eventualna bremennost.Prez meseca vytre v matkata se obrazuva sloi placenta koqto da predpazva eventualniq plod koito shte prejivee 9te meseca tam.Tyi kato vseki mesec se natrupva v kraq na perioda trqbva da se izhvarli po nqkakyv na4in i menstruaciqta e edinstveniq na4in tova da stane.Tezi par4enca koito izlizat zaedno s kryvta sa par4eta ot placentata. Po skoro prili4a na sluz ili neshtu meko.Kakto go e opisalo momi4eto koeto e pisalo temata prili4a malko na meso.Spokoino savsem normalno si e.Nqma ot kakvo da se pritesnqvash

  9. #9
    Guest
    Awe utre posleden den 6te mi te4e, ama az iskam utre da ne mi te4e pove4e... sno6ti pih 4 vitamin C i dnes 1 vitamin C...Kakvo o6te da napravq??

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    днес като бях на гинеколог заради проблеми от циклочен тип (ще добавя че жената беше наистина невероятна, много мила и внимателна, и не ми взе нито стотинка!) и лекарката ме попита дали не съм опитала по някъф начин да го спра .. аз като изръсих 'ми 4-5 витаминчета ЦЪ' ми се хилиха половин час, и после ми обясни че за да спре трябва да си треснеш по-големичка доза - поне 10-тина Це-та..
    а може и повече.. щото нищо не може да ти стане. но не прекалявай. можеш да вземеш и оргаметрил.
    айде успех!
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra
    съсирек
    Именно Както ти казаха, това е съвсем нормално, и на мен ми се е случвало Недей спича за нищо
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си