.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    mislqt me za kurva?

    vsi4ki moi priqteli me mislqt za kurva!
    daje gadjeto mi e sunuvalo4e na imeniq mi den
    sum se ebala s 6 4oveka,a az mislq 4e 6tom go sunuva zna4i go misli....
    kakvo da pravq?
    0bi4am Dan1

  2. #2
    Eми щов приятелите ти дет добре те познават мислат така,на4и сиурно е така,ма кво ти дреме
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  3. #3
    накарай ги да си променят мнението))

  4. #4
    Guest
    А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    201
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата.
    i az sum na tova mnenie



  6. #6
    Abe q stiga kvo ti puka za mnenieto na drugite,vqrno ot zna4enie e,NO ne 4ak tolkova 4e da se pritesnqvash.Ako nqkoi slu4aaino si pozvoli da ti go kaje v o4ite (v koeto mn se symnqvam)kazvash "da shto zavijdash li mi" i go otminavash za takiva hora ne si zaslujava da si gubeneto na vreme
    P.S. Opitvai se da q karash Nepukist - po-zabavno e

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. Въпрос не репутация. Едната и приятелка казала на един човек, дугата и казала на друг човек и в един момент всеки 2ри я знае като курва, а това не никак никак хубаво. Също така момчетата като разберат, че едно момиче и се носи слава на курва никога няма да търсят с нея сериозна връзка, а всичко ще е за ената вечер така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    LoGi4n0.......TaM Na LuNaTa
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от hip_hop_mace
    Abe q stiga kvo ti puka za mnenieto na drugite,vqrno ot zna4enie e,NO ne 4ak tolkova 4e da se pritesnqvash.Ako nqkoi slu4aaino si pozvoli da ti go kaje v o4ite (v koeto mn se symnqvam)kazvash "da shto zavijdash li mi" i go otminavash za takiva hora ne si zaslujava da si gubeneto na vreme
    P.S. Opitvai se da q karash Nepukist - po-zabavno e
    Ne nqma da mu kaje6 da 6to zavijda6 li mi? a 6e mu kaje6 Duhai be pedal Po-efikasno e :P

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    А що те мислят за такава? Защото си еблива ли или защото се ебеш с момчета и след това им искаш пари . Ако е второто значи верно си курва, ако е първото значи те уважавам щото си освободена от задръжки и си гледаш кефа. Естествено че другите ще ти завиждат че ти се праскаш а те не щото са загубенячки и не знаят как да си намерят и те кур да ги ебе а само си бъркат с пръсти в пичетата.
    Съгласна съм И най-важното е да не ти пука и тва е.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Somewhere in Pavlikeni
    Мнения
    548
    Abe da ne ti pyka e moq suvet..ti ne mojesh da dokajesh na vsi4ki che ne si kurva nai vajnoto e da dokajesh na gadjeto si che ne si takava i che obichash samo nego..i tyka f nashiq grad e taka..puskali da mnogo sluhove za men no vse mi e taq..neka si govorqt

  11. #11
    V4era ima6e podobna tema.
    Ami ne im davai povodi da te mislqt za takava de. A za sunq na gadjeto...moje da se strahuva da ne stane6 k**va ili da ne mu izneveri6 i zatova da go e sunyval. Za6toto pove4eto suni6ta sa porodeni ot razli4ni strahove, koito ni izmu4vat
    Let`s fly away up high, from here to paradise, the sky is glad to see both of us together

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Ami i men me msilait ,ama kvo da napravia,ne moga da go promena,emi draj se niakaka po razli4no i gi ubedi v obratnotot.A ako sa ti priateli 6te si misllait hubavi ne6ta za tebe...
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    LELE KAK MRAZQ KURVITE!!!AZ SYM SRESHTU KUCHKITE,KURVITE I SQKVI TAKVIZE MEKOTELI!!!
    Mi kat si kurva se promeni,nqma da te tyrpat takava nikyde q

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    След като те мислят за такава, значи най-вероятно им даваш някакъв повод И изобщо не съм съгласна с вас, че мнението на околните няма значение. Ако тяхното мнение няма значение, тогава чие има? Това намалява самочувствието на момичето ... след като е пуснала такава тема значи поне малко и пука! Все едно ... Какво да правиш? Аз не разбрах какво точно правиш, за да те мислят за такава, но спри да го правиш! Или по-точно не да спреш, а да гледаш да е по-тайно, не се хвали какво си правила и т.н. ...
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena kurva(demek az)

  16. #16
    а ти даваш ли им повод? ако да- спри. ако не- какви приятелки са ти тогава?
    и разбира се, че мнението на другите има значение! ако за вас се носеха такива слухове сигурно щяхте да подскачате от щастие

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    HELL
    Мнения
    471
    mi zamisli sa nad postypkite i deistviqta si i moje bi nema te mislqt za kurva

  18. #18
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. Въпрос не репутация. Едната и приятелка казала на един човек, дугата и казала на друг човек и в един момент всеки 2ри я знае като курва, а това не никак никак хубаво. Също така момчетата като разберат, че едно момиче и се носи слава на курва никога няма да търсят с нея сериозна връзка, а всичко ще е за ената вечер така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.

    права си напълно съм съгласна с тебе
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447

    Re: mislqt me za k***a?

    Цитирай Първоначално написано от Gerinka
    vsi4ki moi priqteli me mislqt za k***a!
    daje gadjeto mi e sunuvalo4e na imeniq mi den
    sum se ebala s 6 4oveka,a az mislq 4e 6tom go sunuva zna4i go misli....
    kakvo da pravq?
    ...може ли адрес и телефон

  20. #20
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Е глупости нямало значение мнението на околните да няма значение, но като почне цялото даскало да я говори, че е курва. .... така, че сериозно се замисли над това каква си и каква искаш да бъдеш.
    не съм съгласна. не мисля, че човек трябва да се променя само защото го мислят за някакъв. Пък и човек който наричс своя ПРИЯТЕЛКА курве, независимо защо го прави, е просто или крайно тъп или ужасно ОРАНИчЕН.

    И мен са ме наричали курва. Имали са повод. Моя приятелка- също. И за нея са имали повод. :P Не плащам данък обществено мнение. Нито пък ти. Независимо какво правиш и с колко човека спиш, това е твоя работа, а хора, които те обиждат така , ми е трудно да повярвам, че са истински приятели.

    А пук за гаджето не се притеснявай- просто е имал сексуални фантазии и сънища и ти ги е разказал- въобще не означава, че те мисли за някаква си...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Боже , колко такива теми има??!

  22. #22
    Napylno sym syglasna s rosskata

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena k***a(demek az)
    Ima nesyotvetstvie v tova koeto kazvash i avatara i podpisa...6toto koito slusha chalga nqma vkus-sorry che ti go kazvam no e taka

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от CRaZy_IKT
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    Spoko mili4ka-men sa6to mn hora me misliaat za takava 6toto se obli4am hubavo i imam vkus i niuh kam hubavote ne6ta-prosto tezi koito ti go kazvat ti zavijdat i si izbivat kompleksite-6toto ne sam 4uvala za devstvena k***a(demek az)
    Ima nesyotvetstvie v tova koeto kazvash i avatara i podpisa...6toto koito slusha chalga nqma vkus-sorry che ti go kazvam no e taka
    Абе ти си била яко хитра бе как го напраи тва заключение направо си за нобелова награда .

  25. #25
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Хората не говорят просто ей така, ако мислят така за теб явно си им дала някога някъде някакъв малък повод да мислят така. Но определено щом в убежденията си не си такава просто промени държанието си. Покажи на другите, че ти не си такава и следователно не ти пука от това, което мислят за теб
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си