.

Виж резултатите на анкетата: Кой е любимият ви администратор ?

Гласували
103. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • ceco

    27 26,21%
  • coki

    21 20,39%
  • alex

    55 53,40%
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1
    Cyberdyne_101
    Guest

    Кой е любимият ви админ и защо ?

    Ами, хайде да видим... И нека избягваме отговори от рода на: "щото ме кефи" и т.н. Защитете позицията си с по-сериозни аргументи. Ако имате да им кажете нещо или имате предложения към тях, направето го тук.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    nice
    Алекс
    Защо ли? Защото е единствения човек които ми обръща внимание когато го попитам нещо, защото ми помага, защото уважава мнението ми и, защото беше единствения които ме помоли да не напускам. И може би, защото е единствения които не се държи като тартор, а по-скоро като приятел и това е много готино.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  3. #3
    emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  4. #4
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    И аз гласувах за alex, понеже ми харесва отношението му към работата и към всички нас-потребителите
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    София
    Мнения
    55
    От скоро съм тук и Alex не ми е оставил почти никакви впечаткления. Другите админи обаче ми оставиха впечетления и то не много добри. Затова гласувах за Alex.
    Chainer's dark gift to a darker soul.

  6. #6
    Алекс, ще кажа и защо. До това, което съм говорил с него забелязах, че той уважава мнението на другите и се съобразява с него.

    Цецо, ми кво да кажа, не го знам почти, тъй като не съм виждал негови постове, но определено вчера ме издразни като се включи в мойта тема, при положение, че не присъстване на нещата които станаха.

    Цоци, кво да кажа, то май се видя колко струва. Оплаквания от него има адски много Човек, който не уважава личното мнение. Това се видя, най-малко това, че ми изтри мнения и теми в които не можеше да отговори на въпросите ми и най-лесния начин е да се изтрият. Да не говорим, че и жена му Aia се е набутала като модераторка заради него. Изцяло несериозно си върши работата според мен. Очаквам и това мнение да бъде изтрито от него, понеже пише това

  7. #7
    Оо перфектната тема за мазнене,а ?
    Ми той би трябвало да си се сети кой е

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Ami Alex nai-mnogo se bahti mai 4e...ne 4e drugite ne...ama toi e nai-zainteresuvan
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Оо перфектната тема за мазнене,а ?
    Ми той би трябвало да си се сети кой е
    Мдам, забелязах един човек който на едното място се мазни на единя админ, на другото място се мазни на другите админи

    Цитирай Първоначално написано от DarthRevan
    emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai

  10. #10
    Привет и от мен :P Време е да изкажа и своята тежка дума Поздрави за темичката - много добра идея
    Моят любимец от админите е Алекс и въобще не се замислих като гласувах за него в анкетата Смятам го за най-общителния и добродушен админ тук! Той е този, който НИКОГА не ми е отказал помощ когато съм имала нужда! Накоро имах много проблеми с влизането, които бяха толкова безпочвени и странни, че с дни не успях да оправя нещата...Той беше човека, който всеки ден ми обръщаше внимание и ми отговаряше на безкрайните и натрапчиви въпроси за проблема ми!!! Той ДОРИ ми прадложи да извикам човек да ми оправи проблема, като настоя той сам да покрие разходите Той се сети да прати букет от целия екип на aBeR4eTo когато беше в болницата - а колко са хората, способни да направят такъв жест - малко! Бих била горда ако се запозная с този човек и го имам за приятел...Всичко което пиша не е с цел да се мазня (а и за какво да го правя като съм модератор вече), даже другите биха ми се обидили, но темата е такава и аз сама избирам кой да избера, затова се надявам да остана разбрана Забелязала съм, че в много теми Алекс отговаря на зададените молби съвсем разбрано и сам поема задачи, с които не на всеки му се захваща. Просто той е отворен човек за ВСЕКИ...Винаги като ми е било кофти и сдухано той ме е питал как съм и е предлагал помощта си... Мога да кажа, че той е човека, заради който съм в екипа...защото след един конфликт с една друга личност от екипа аз бях готова да напусна...но Алекс ми даде нужната ми задружност...просто е страхотен човек! Благодаря ти, Алекс, че съм това, което нямаше да съм без теб тук :P


    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck^
    Оо перфектната тема за мазнене,а ?
    Ми той би трябвало да си се сети кой е
    Мдам, забелязах един човек който на едното място се мазни на единя админ, на другото място се мазни на другите админи

    Цитирай Първоначално написано от DarthRevan
    emi i na mene alex...nqkak si e u4tiv i razbran...ne govori adminski a priqtelski i veselbarski...to4en 4ovek e...razbira si ot rabotata...e tva stiga mai

    Molq ?!
    На кой съм се мазнила !?


    ЕДИТ : Пъ сори така помислих

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Привет и от мен :P Време е да изкажа и своята тежка дума Поздрави за темичката - много добра идея
    Моят любимец от админите е Алекс и въобще не се замислих като гласувах за него в анкетата Смятам го за най-общителния и добродушен админ тук! Той е този, който НИКОГА не ми е отказал помощ когато съм имала нужда! Накоро имах много проблеми с влизането, които бяха толкова безпочвени и странни, че с дни не успях да оправя нещата...Той беше човека, който всеки ден ми обръщаше внимание и ми отговаряше на безкрайните и натрапчиви въпроси за проблема ми!!! Той ДОРИ ми прадложи да извикам човек да ми оправи проблема, като настоя той сам да покрие разходите Той се сети да прати букет от целия екип на aBeR4eTo когато беше в болницата - а колко са хората, способни да направят такъв жест - малко! Бих била горда ако се запозная с този човек и го имам за приятел...Всичко което пиша не е с цел да се мазня, даже другите биха ми се обидили, но темата е такава и аз сама избирам кой да избера, затова се надявам да остана разбрана Забелязала съм, че в много теми Алекс отговаря на зададените молби съвсем разбрано и сам поема задачи, с които не на всеки му се захваща. Просто той е отворен човек за ВСЕКИ...Винаги като ми е било кофти и сдухано той ме е питал как съм и е предлагал помощта си... Мога да кажа, че той е човека, заради който съм в екипа...защото след един конфликт с една друга личност от екипа аз бях готова да напусна...но Алекс ми даде нужната ми задружност...просто е страхотен човек! Благодаря ти, Алекс, че съм това, което нямаше да съм без теб тук :P


    Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна

    Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна

    Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия
    Ми за 10 месеца в тоя форум видях много За букета за aBeP4eTо надали ти си дала идеята и надали ти е било толкова приятно, че е за нея, а не за тебе Обаче ти пишеш, че много се радваш от такива неща ... бля бля бля ... човека на който трябва се мазниш е Цоци!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Мазни ... не е първото мнение в което виждам, че се мазниш, само заблуждаваш себе си, че не се мазниш Споко, няма да ти махнат мод. правата, даже в момента им липсва 1 модератор, бъди спокойна

    Няма да споря с хора, който не ме познават, нито са имали възможност да си пишат с мен дори! Щом казваш че е така...ок...нека ти си правия
    Ми за 10 месеца в тоя форум видях много За букета за aBeP4eTо надали ти си дала идеята и надали ти е било толкова приятно, че е за нея, а не за тебе Обаче ти пишеш, че много се радваш от такива неща ... бля бля бля ... човека на който трябва се мазниш е Цоци!
    Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo
    Хаха Елито да те питам 2 неща.

    1. Ти си от 3-4 месеца регистрирана, за какво си говорим? Аз имам регистрация от 3 Септември, като преди това съм влизал и като гост, но да кажем, че влизам от 10 месеца и мисля, че малко или много знам повече за нея от теб!

    2. Нещо гледам и ти си почнала да се мазниш в последно време ... някой твой мнениица ... бориш се за модераторско място? Споко, говори с Цоци той ще уреди Има свободно място :P

  17. #17
    Моля ви не се карайте в тази тема. Абсолютно всеки, който си даде мнението в полза на някой, ще бъде обвинен в мазнене – логично. Все пак и тримата номинирани сме администратори.
    Мерси на всички за добрите думи, радвам се че оценявате това което правя колкото и малко да е то. Аз бих искал да изкажа пък свото мнение за Цецо който 5 години дава мило и драго за този сайт, и работи неуморно. Разбира се ако става дума за администратор на форума – можете да имате друго мнение защото някой от вас са били потърпевши от нас, банове, каране, и други подобни но аз говоря по-скоро за работата която остава скрита за вас, а тя колкото и да работим не свършва.
    Цецо – мерси батка за бачкането, и за това че си ме окуражавал когато се отчайвах че от този сйат може да излезе нещо. Благодарение на това сега сме най-добрите.

  18. #18
    Не знам кой ще гласува за Цоки..

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Цитирай Първоначално написано от BG
    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Ne iskam da se mesia...no naistina e tapo da govori6 za 4ovek smao po mneneiata mu,ne sadi za nego po malvite i drugite gluposti,Renito ne se mazni,prosto e otkrovenna i kazva si4ko napravo
    Хаха Елито да те питам 2 неща.

    1. Ти си от 3-4 месеца регистрирана, за какво си говорим? Аз имам регистрация от 3 Септември, като преди това съм влизал и като гост, но да кажем, че влизам от 10 месеца и мисля, че малко или много знам повече за нея от теб!

    2. Нещо гледам и ти си почнала да се мазниш в последно време ... някой твой мнениица ... бориш се за модераторско място? Споко, говори с Цоци той ще уреди Има свободно място :P
    O6te ot 1 godina i ne6to sam tuk no i s drugi registracii taka 4e...tiho Emi kakvo boria se za da stana mod.pre4i li ti?
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ЦСКА ЗАВИНАГИ
    Не знам кой ще гласува за Цоки..
    Аз ! Пичага се оказа накрая ...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    София
    Мнения
    635
    Здравейте, може да предположите аз за кого съм гласувала)) На първо място Алекс е човекът, който създаде този сайт и най-важното не го остави без развитие; сега www.teenproblem.net е едно от първите му големи постижения, с което той много се гордее и има защо. Не е важно дали можеш да създадеш подобен проект, а по-скоро дали можеш да го актуализираш постоянно и да го направиш желано място за посещение от потребителите. Най-точно казано - той го одухотвори, колкото и литературно да звучи.
    На второ място - няма как да не гласувам за него, защото през цялото време, в което сме заедно, той е показал безброй положителни черти на своя характер и е достоен за уважение не само като админ, като човек той просто е прекрасен...
    Аз имам особена привързаност към сайта, защото той е нашето сватовниче и съм много благодарна на Алекс, че го създаде... :P

    За Цецо няма как да не спомена, че той е другото колело за задвижването на тази страхотна идея. Той също е дал много от себе си, за да бъде винаги сайта в крак с модата.

    За Цоки - от доста скоро го познавам, но определено виждам голямо развитие от както и той се е включил активно в администрирнето на сайта. Като цяло екипът, който се е заформил е доста надежден и чакаме поредната награда за сайта
    Вярвай в себе си и ще постигнеш всичко, което пожелаеш!

  22. #22
    Любимият ми администратор...всъщност те са 2ма - Цецо и Цоки. :P Не че имам нещо против Алекс де...
    Но аз лично познавам Цецо и Цоки, чатила съм много пъти с тях и най-хубавото им качество е, че те се отнасят еднакво с всички, нямат някакви пристрастия, а и дори и да ги имат, не ги оставят да им повлияят. Държът се професионално, а това според мен е най-важното в поддържането на един сайт! Защото правилата са за всички...
    Също така от одавна съм в сайта и все още помня какво стана преди малко повече от една година - Алекс подаде оставка заедно с повечето модератори, тогава Цецо остана! След известно време назначи и Цоки, и двамата се опитваха да "задвижат" сайта, който не по тяхна вина беше западнал...Аз ценя хората, които въпреки всичко остават и вместо да се предават пред трудностите ги преодоляват.
    Та..Цецо и Цоки малко по малко почнаха да съживяват сайта...назначаваха модератори и положението почна да се оправя. Появи се Алекс и всички "овации" сякаш останаха за него. НЕ казвам, че той не е направил нищо за сайта...НЕ казвам, че не е бил от изключителна полза за сайта...напротив!
    Аз съм нямала възможността да общувам с него, било то лично или по интернет. По няколкото ЛС-та, които съм получила от него ми изглежда страхотен човек, всички сте прави!
    Но ние говорим за администратор - администраторът е човек, който се държи професионално както казах, не се поддава на провокации и когато един човек е задлужил БАН, независимо от каква полза е бил за сайта, той трябва да си получи БАН!
    Възхищавам се на Цоки, че винаги се е отнасял (и все още го прави) еднакво към всички и без много колебания дава БАН на заслужилите си го...
    Не подценявам ни най-малко заслугите на толкова много хора за сайта!
    И това не е тарторство както повечето го наричате - това демокрация! Всеки е свободен да прави каквото си иска, в границите на нормалното, когато не нарушава правилата. Същото е както да живееш в България - има закони и повечето от тях се спазват, най-малкото заради някакви морални ценности.
    Ясно е защо всички повече харесвате Алекс и това е право на личен избор...но аз не мисля, че това е правилният начин за задвижването на сайта напред.

    И най-важното: Не забравяйте трудните моменти за сайта и че някои хора са дали адски много то себе си!

  23. #23
    ОООООООооо.. Цецо на 100%.. просто с него много се "обичаме" още от едно време.
    Сега сериозно... мисля, че Алекс е най-свестен.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    София
    Мнения
    635
    ^npocTo^a3^f^ миличка мисля, че не си права за Алекс и това е главно, защото не си запозната с обстоятелствата, които доведоха до това негово решение. Това разбира се, не е агитация от моя страна, а просто едно изясняване на явно неразбрано действие на Алекс. Той, въпреки "отвода", който направи от теена не е преставал да отговаря за него. Това, че работата по сайта премина в ръцете на Цецо и Цоки, които наистина имат огромни заслуги за развитието му, не означава, че Алекс е оставил teenproblem да "запада".
    Нямам нищо против твоето мнение, но когато не си наясно как точно стоят нещата нaй-добре не коментирай, дай си положителния вод за хората, които харесваш и мислиш, че са допринесли с много за сегашния вид на teenproblem и това ще бъде достатъчно.
    Моето мнение признавам си е донякъде субективно, не мога да не бъда афектирана след като става дума за толкова близък човек, но определено се постарах да направя обективна преценка на стореното от Алекс по време на същия този период, за който
    ^npocTo^a3^f^ твърди, че сайта е бил "оставен на проивола на съдбата".
    Вярвай в себе си и ще постигнеш всичко, което пожелаеш!

  25. #25
    ^npocTo^a3^f^ - ти си една от малкото потребители които помниш това. С това ми действие и някой деиствия от страна на цецо и цоки успяхме да спасим сайта. Бях длъжен д аго направя а цоки да си смени прякора. Всичко бе режисирано и оказа съответният ефект за момента. Така потушихме много голям проблем. Реално никог ане съм напускал сайта, както виждате сайта е с нов дизайн, с нови екстри, ежедневно статии във вестници и списания и сега чакам да спечелим малко награди от конкурса БГ Сайт През времето когато бях в сянка планирахме с останалите купуването на новите мощности, нов софтуер, новите услуги, стратегия за развитие и всичко останало което вече е факт.
    Като изключим това което казах – съгласен съм с това което каза за Цецо и Цоки.
    Ignis – мерси за подкрепата, не се ядосвай защото целта ни по онова време беше наистина хората да повярват че ме няма Цецо и Цоки могат да го потвърдят хехе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си