.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: BELEZI

  1. #1
    Guest

    BELEZI

    Predi vreme imah edra 6arka i si raz4esah ednata pupka na liceto i sega imam malka dup4ica Kak da q premahna. Imah edno lekarstvo, no go zabravih ve4e kakvo e .. i kade e... Imam i edin beleg, deto si razcepih 4eloto i me lepiha. Nqkoi da znae efikasno lekarstvo.. molq vi

  2. #2
    ludi4ka
    Guest
    i az imah 6arka 6toto edna ot klasa ni doide s 6arka na daskalo i ni izpozarazi vsi4ki... CONTRACTUBEX ti e re6enieto. stryva 11 leva. ima go vav vsqka apteka. mnogo e efikasno!

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ludi4ka
    i az imah 6arka 6toto edna ot klasa ni doide s 6arka na daskalo i ni izpozarazi vsi4ki... CONTRACTUBEX ti e re6enieto. stryva 11 leva. ima go vav vsqka apteka. mnogo e efikasno!
    Na teb podeistva li ti?

  4. #4
    ludi4ka
    Guest
    da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    аз си взех вчера това кремче,бях пуснала същата тема за белези точно от пъпки,но не шарка,а младежки пъпки...всички ме убедиха,че кремчето е ефикасно,но трябва да се мажеш редовно и тогава ще има резултат...ако има подобрение ще пиша

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ludi4ka
    da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?
    ot pupkite sa otpredi 2 godini
    A belega ot 11 godini... mai nqma nadejda, a

  7. #7
    ludi4ka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от ludi4ka
    da opredeleno. ima nqkoi koito ve4e se zabelqzvat mnogo slabo, a ima i takiva koito ve4e sa iz4eznali. no si zavisi donqkade otkoga sa belezite. ti predi kolko vreme si karala 6arkata i koga si si razcepila 4eloto?
    ot pupkite sa otpredi 2 godini
    A belega ot 11 godini... mai nqma nadejda, a
    ami 4estno kazano ne znam. moqt savet e da otide6 v aptekata i da popita6 aptekarkata. ako aptekarkata e po-vazrastna 6te ti iz4ete edna dosta polezna lekciq i dori moje da ti kaje ne6to po-dobro, no ako e nqkoq 20-godi6na 6matka deto znae samo da 4ete ot opakovkata po-dobre izob6to da ne q pita6.
    drygoto, koeto moje6 da napravi6 e da otide6 na dermatolog, no ot opit znam 4e aptekarkata e po-nedejdniqt variant.

  8. #8
    dadaaffa
    Guest
    dneska si go kupih,predi go bqh polzvala i chetah vav blqsak che pomagalo ot poqvata na novi pupki i osaznah che ot nego sa mi namalqli pupkite (shtot ne go polzvah redovno) i sq pak pochnah da go polzvam.predi kato pochnah ot nachalo mi izlqzaha dosta pypki de ama posle minaha

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dadaaffa
    dneska si go kupih,predi go bqh polzvala i chetah vav blqsak che pomagalo ot poqvata na novi pupki i osaznah che ot nego sa mi namalqli pupkite (shtot ne go polzvah redovno) i sq pak pochnah da go polzvam.predi kato pochnah ot nachalo mi izlqzaha dosta pypki de ama posle minaha

    Как са ти излезли пъпки ве .. защото си го употребявала ????????? В началото тва вид страничен ефект ли е ?

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    ее хора кажете това по колко пъти на ден трябва да се маже и колко дълго щото си го мажа вече от седмица и нещо по 2 пъти на ден
    и нишо
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Как правилно да прилагаме Контрактубекс?
    Ако липсват конкретни указания от лекар,Контр. се втрива с лек масаж върху кожата или белега до пълното проникване на гела,няколко пъти дневно(2-3 пъти).В зависимост от големината на белега лечението се провежда няколко седмици или месеца.



    И как от седмица да има резултат...това да не ти е някакво вълшебно мазило всичко изисква ПОСТОЯНСТВО! Продължавай да се мажеш,а предполагам после ще видиш резултата...а и щом си взела крема защо не си прочела указанията...то там си пише всичко....

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    аз си взех вчера това кремче,бях пуснала същата тема за белези точно от пъпки,но не шарка,а младежки пъпки...всички ме убедиха,че кремчето е ефикасно,но трябва да се мажеш редовно и тогава ще има резултат...ако има подобрение ще пиша

    как се казва кремчето?и аз знам едно дето може да ти помогне,но най-добре е да си празиш маски за избелване или да се мажеш с бира,тя заличава петната и прави кожата много мека,аз се мажа с бира и ми е много добре кожата.трябва няколко пъти на ден добре да се мажеш с нея,пробвай.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си