.

Виж резултатите на анкетата: Кой е любимият ви модератор и защо ?

Гласували
69. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Aia

    4 5,80%
  • aBeR4eTo

    18 26,09%
  • BABY_SEXY_GIRL

    16 23,19%
  • ^npocTo^a3^f^

    19 27,54%
  • I don't know who I am

    2 2,90%
  • Coki

    10 14,49%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Guest

    Кой е любимият ви модератор и защо ?

    Има тема за админ и реших да пусна и за модератор, да видим какво мазнене ще се заформи Шегувам се...
    Гласувайте в анкетата и се аргументирайте в мнението си Вие сте...

  2. #2
    1.Гласувах за Цоки
    2.Нямам любим модератор - за мен те са равни но бих искал да те поправя:

    - Аверчето вече не е модератор - тя напусна
    - Цоки е администратор

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i as sum za Coki,
    poulegnal e a i si vur6i mnogo dobre rabotata,
    ne 4e drugite ne si q vur6at

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    BABY_SEXY_GIRL
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от alex
    - Аверчето вече не е модератор - тя напусна
    - Цоки е администратор

    Да, но доскоро беше модче, как да не я уважим с тази тема... А за Цоки, ми той и той доскоро беше мод и като гледам още си е в списаците :P Той е 3 в 1
    Аз гласувах за ^npocTo^a3^f^ Защото я имам за най-отговорния модератор, безпристранстна е и много държи на дисциплината...Мисли правилно, умна е...Отлично си върши задълженията и като иска да каже мнението си го казва директно без да й пука за последствията
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    Coki - той пое контрола на сайта в много труден момент и успя да го укрепи и да го направо това, което е сега. Затова гласувам за него.

    Aia - много се старае и допринася много за форума

    ^npocTo^a3^f^ - изключително добро момиче, имам страхотно мнение за нея, върши си работата безупречно, но и извън нея е страхотен човек

    I don't know who I am - не съм имал досега никакви контакти с него и не мога да коментирам

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    аз пък гласувах за авер4ето, нищо, че вече не е модератор... поне не злоупотребяваше с положението си.. а и е точно моме..
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Аверчето много ми харесваше като мод(даже май тя ми беше любимо модче :P ) ... и ми харесва като потребител и гласувам за нея, защото хем си вършеше добре работата, хем не злоупотребяваше както каза chupacabra
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    aBeP4eto ALWAYS
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от alex
    - Аверчето вече не е модератор - тя напусна
    - Цоки е администратор

    Аз гласувах за ^npocTo^a3^f^ Защото я имам за най-отговорния модератор, безпристранстна е и много държи на дисциплината...Мисли правилно, умна е...Отлично си върши задълженията и като иска да каже мнението си го казва директно без да й пука за последствията
    Аз се съгласявам с това мнение
    I'm sorry for the times that I made you scream
    For the times that I killed your dreams
    For the times that I made you cry
    For the times that I told you lies...
    It's too bad, but that's me!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    aBeP4eto ALWAYS

  12. #12
    Guest
    BABY_SEXY_GIRL

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Iska6_li_E3u4e
    BABY_SEXY_GIRL
    интересно ако не ти беше гадже дали щеше да си на тфа мнение
    аВеР4еТо THE BEST OF THE BEST

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    ooo na mene liubimka mi e ^npocTo^a3^f 6toto mn me kefi popricip a i e nai-otgovorna i nai-mn se zanimava kato 4e li i mnou si q bi4am {}{}

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    на мен наи-много ма кефат BABY_SEXY_GIRL,^просТо^а3^f^,и I don`t Know Who I am
    макар че BABY_SEXY_GIRL понякога ми смалява мненията ама аз не и се сърдя заслужавам си го,и разбирам огромната си грешка
    Беиби съжалявам че понякога нарушавам правилата

  16. #16

    :)

    liubimiqt mi moderator e Aia,zashtoto e dosta inteligentna,umna i si vurshi rabotata strahotno koeto e nai vajnoto!!!

  17. #17
    Mi moje bi ^npocTo^a3^f^,makar che da si priznaq,ne q poznavam lichno,no prosto ot dosta vreme nabliudavam razvitiqta i tq mi se struva nai-seriozna i otgovorna,a i oshte v nachaloto,kogato vze da vliza vyv foruma mn pomagashe na horata i po princip mi se struva mn umna.Za drugite nqmam koi znae kakvi vpechatleniq,vsichki vlagat mn trud,makar che nqkoi ot tqh se vyzpolzvat ot pravata si.
    Когато почувстваш нужда да критикуваш,си спомни,че не всички хора на този свят са имали предимствата,които ти си имал.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    София
    Мнения
    635
    Аз гласувах за Цоки, въпреки, че е администратор. Дадох вота си за него, защото в него има много хъс за бъдеща работа по сайта; работа в буквалния смисъл на думата, защото той създава организация, която би допринесла значително за развитието на сайта. Освен това има поглед върху проблемите, както във форума, така и като цяло и търси начин за тяхното разрешаване :P .
    Вярвай в себе си и ще постигнеш всичко, което пожелаеш!

  19. #19
    Аз пък незнам как определяте кой ви е любимия.Щом е модератор,той трябва да си върши работата.За мен всички са добри и се справят!

  20. #20
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    аз гласувах за npocTo^a3^f мисла, че си върши отлично работата, но ако имах възможност с чиста съвест бих дала гласа си и за останалите (не се подмазвам, нямам нужда от това )
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  21. #21
    Ако можех да гласувам, бих гласувала и за просто аз ф, и за аверчето. Все пак избрах аверчето просто защото я познавам мисля по-добре като човек и е супер точно момиче Иначе и двете дават отлични мнения и си вършат работата много добре(а аверчето я вършеше ) Иначе също Бейби Секси Гърл е много добър модератор. Това са ми трите фаворите хах
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  22. #22
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    npocTo^a3^f e THE BEST spored men
    i aBeP4eTo rulZ,ni6to,4e ve4e ne e mod
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  23. #23
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от AvLee_hah
    Аз пък незнам как определяте кой ви е любимия.Щом е модератор,той трябва да си върши работата.За мен всички са добри и се справят!
    И аз точно същото се чудех. Какво има някой
    модератор да ти е симпатичен и да те кефи. Напрактика трябва да се гледа дали си върши работа, а не нещо друго. И аз съм доволна също. Ако трябва да избирам по симпатии, то това е хайверчето разбира се. Не знаех че ай донт ноу ху ай ем (сори ама не ми се сменя сега шрифта) е мод. Ами браво, дано и той добре се справи...

    Give me your best shot motherfucker!

  24. #24
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз пуснах моя глас за "БСГ" защото другите хич не ги знам, пук чат от тях бих казал че даже са мии противни

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    ^npocTo^a3^f^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си