.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    mneniqta mi namalqt ?

    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?


  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Тук, тук и тук

    Еми... Са очакваме 5тата подобна тема, полуюбилей. ЯКУУУУУУУУУУУ КАК, ПО ДЯВОЛИТЕ, РАЗБИРАТЕ, ЧЕ ВИ ЛИПСВАТ МНЕНИЯ, СЛЕД КАТО НЕ ВИ ПУКА ЗА МНЕНИЯТА? СУПЕР НАХАЛНИ ФЛУУДЪРИ

    П.П. Сори,
    MalkataDrusalka, не говоря за теб персонално, а за всички ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ИНТЕЛИГЕНТНИ И ЗАБАВНИ ФЛУУДЪРИ... Не ви ли писна, по дяволите Не стига, че флуудите на воля, но и имате претенции да сте с 743932785934584773748834848 мнения Еми след като мненията ви не са смислени, нека бъдат изтрити...

    Преставам да се занимавам вече... То просто няма смисъл...
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    gr. Sofia
    Мнения
    376
    I KVO KATO I NAMALQVAT

  4. #4
    Ние модерираме не само актуалните мнения, а и такива, които са на по-задните страници и са от преди година и повече. Когато бъде изтрита стара тема, а в нея имате мнения – то мненията ви намаляват. Не виждам какъв е проблема тъй като мненията не могат да намалят с фрапиращо голямо число.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    явно има и хорица дето киснат тука не за да помагат ами за да си натрупват мненийца. и висят предимно във 'фън, фън, фън'
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81

    Re: mneniqta mi namalqt ?

    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?
    Миличка,не гледай количеството,а качеството.

  7. #7

    Re: mneniqta mi namalqt ?

    Цитирай Първоначално написано от червило
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?
    Миличка,не гледай количеството,а качеството.
    супер казано!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Дали с 20 или 2000 мнения по-умни няма да станете!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458

    Re: mneniqta mi namalqt ?

    Цитирай Първоначално написано от mAdn3ss_
    Цитирай Първоначално написано от червило
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?
    Миличка,не гледай количеството,а качеството.
    супер казано!
    ABSOLUTNO

  10. #10
    Браво хора много ви блаагодаря, че всички се нахвърлихте върху мен Само ми е интересно защо го правите или един като напише едно мнение срещу човека, който е пуснал темата и всички след него пишат същото, но по различен начин, че да не останат по назад.Какъв ви е проблема ? Май трябва малко да охладите страстите ми се струва не съм аз човека на който трябва да викате има достатъчно както казахте "флудъри" с които да се ядете, извинявайте ама да сте видяли някога да флудя или да напиша безмислено мнение ? Исках да задам въпрос да не съм се бъгнала нещо а вие ме искарахте ква ли не.. що не си гледате работата?! Разбирам защо половината хора от форума си тръгнаха вие сте ужасни човек да не смее да попита нещо Ae Peace

  11. #11

    Re: mneniqta mi namalqt ?

    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Цитирай Първоначално написано от mAdn3ss_
    Цитирай Първоначално написано от червило
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?
    Миличка,не гледай количеството,а качеството.
    супер казано!
    ABSOLUTNO
    Ели преди те защитавах, когато всички те нападаха с надеждата, че ще се мотивираш и ще се оправиш, ама защо по дяволите копираш каквото са написали другите, ако имаш да напишеш нещо различно (като например някоя по-различна ругатня(по културния начин) като другите по-горе я напиши. Хора, наистина не се сърдете ама направо сте откачили

  12. #12
    Честно казано аз не съм видяла MalkataDrusalka да флууди
    Може би ста се объркали и говорите на изуст

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Браво хора много ви блаагодаря, че всички се нахвърлихте върху мен Само ми е интересно защо го правите или един като напише едно мнение срещу човека, който е пуснал темата и всички след него пишат същото, но по различен начин, че да не останат по назад.Какъв ви е проблема ? Май трябва малко да охладите страстите ми се струва не съм аз човека на който трябва да викате има достатъчно както казахте "флудъри" с които да се ядете, извинявайте ама да сте видяли някога да флудя или да напиша безмислено мнение ? Исках да задам въпрос да не съм се бъгнала нещо а вие ме искарахте ква ли не.. що не си гледате работата?! Разбирам защо половината хора от форума си тръгнаха вие сте ужасни човек да не смее да попита нещо Ae Peace
    Не мисля че някой се е нахвърлил върху теб или ти мисли зло..просто @червило каза нещо много вярно и ние я подкрепяме..което повтарям незначи че сме срещу теб..пък и си е така квокато ти намаляват мненията аз и с 1 мнение да ми законтри хич не ми пука

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mAdn3ss_
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Браво хора много ви блаагодаря, че всички се нахвърлихте върху мен Само ми е интересно защо го правите или един като напише едно мнение срещу човека, който е пуснал темата и всички след него пишат същото, но по различен начин, че да не останат по назад.Какъв ви е проблема ? Май трябва малко да охладите страстите ми се струва не съм аз човека на който трябва да викате има достатъчно както казахте "флудъри" с които да се ядете, извинявайте ама да сте видяли някога да флудя или да напиша безмислено мнение ? Исках да задам въпрос да не съм се бъгнала нещо а вие ме искарахте ква ли не.. що не си гледате работата?! Разбирам защо половината хора от форума си тръгнаха вие сте ужасни човек да не смее да попита нещо Ae Peace
    Не мисля че някой се е нахвърлил върху теб или ти мисли зло..просто @червило каза нещо много вярно и ние я подкрепяме..което повтарям незначи че сме срещу теб..пък и си е така квокато ти намаляват мненията аз и с 1 мнение да ми законтри хич не ми пука
    Ooo ne izobshto samo deto ne be nabihte


  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Не виждам какъв е проблема тъй като мненията не могат да намалят с фрапиращо голямо число.
    Аз искам да видиш моите мнения колко са и след това да изтриеш игрите. Искма само да видиш колко мн мнения са мои там. Виж само разликата. И дано видите темата на Деси и да оцените това което е написала. Може да има недоволни, че мненията ще им намалеят, но трийте темите забога..намя снимкъл да стоят. Никоя тема се е такава каквато е била в началото. Предлагам всичките да се трият !!!

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81

    Re: mneniqta mi namalqt ?

    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Цитирай Първоначално написано от Elitooooo
    Цитирай Първоначално написано от mAdn3ss_
    Цитирай Първоначално написано от червило
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Neshto neznam dali ne sam se bagnala obache mneniqta mi se namalqt wmesto da se uwelichawat kato pisha ?
    Миличка,не гледай количеството,а качеството.
    супер казано!
    ABSOLUTNO
    Ели преди те защитавах, когато всички те нападаха с надеждата, че ще се мотивираш и ще се оправиш, ама защо по дяволите копираш каквото са написали другите, ако имаш да напишеш нещо различно (като например някоя по-различна ругатня(по културния начин) като другите по-горе я напиши. Хора, наистина не се сърдете ама направо сте откачили
    Чудна малка друсалке, извинявай много,ама на коя точно ругатня,според теб културната и форма е 'Миличка,не гледай количеството,а качеството '...ругатните нямат културни форми,а аз държа да отбележа,че никога не съм те ругала,а ти не си човека,който ще ми казва ,какво съм имала предвид,ясно ли е...Това ,че има хора с различно от твоето мнение,това не означава,че сме откачили,нито че се заяждаме,нито че сме ужасни,нито че имаме проблема единствено означава,че имаме противоположно на твоето мнение.Извинявам се много,ако съм те обидила с висшата си форма на индивидуализъм.Надявам се скромните ,но индивидуални извинения на една (според теб:цитирам)'направо откачила 'да бъдат приети от Вашата,малка друсалке обидена личност!

  17. #17
    A na teb pyk koi ti kaza, che goworq tochno za tebe? i ne mi gowori s toq wisok ton "qsno li e?" Golemite gazari stanahte weche tos i onq che za edin wapros da mi se prawite na interesni i golemi "indiwidualisti" ei deca uspokoite se shtoto weche me qdoswate i shte prekratq dobriq ton koito tolkowa wreme poddarjah.


  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    A na teb pyk koi ti kaza, che goworq tochno za tebe? i ne mi gowori s toq wisok ton "qsno li e?" Golemite gazari stanahte weche tos i onq che za edin wapros da mi se prawite na interesni i golemi "indiwidualisti" ei deca uspokoite se shtoto weche me qdoswate i shte prekratq dobriq ton koito tolkowa wreme poddarjah.
    Цитирала си ме,което означава,че на мен говориш,аз не говоря на висок тон,само ако знаеш колко тихо и безразлично потропваха клавишите на клавиатурата ми,когато писах мнението си,просто ти не чети мненията ми на висок тон ..Съжалявам,но вече се опитах да ти се извиня за отдавна породилия се в мен жесток индивидуализъм.Не мисля,че имаш правото да обиждаш и да наричаш когото и да е от форума с думи ,като ужасен,направо откачил и т.н.както и да отправяш заплахи и да раздаваш милостиня.

  19. #19
    Ае Малката друсалка изобщо не флуди! Тука е много отдавна и винаги е давала готинимненийца. Супер точен човек е! Какво сте се нахвърлили всички? Аз не помня да е писала в теми, в които пишат флудерчетата с предводител елито. Само погледнете кога е регната Малката друсалка и колко мнения има ... иии Елитооо да кажем(прибавете и на Ели секСито) и тогава кажете кой е флудерът!!! То и вие ако не се нахвърлите, няма да сте вие!
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  20. #20

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    81
    Цитирай Първоначално написано от DiEsEl_GiRl4eTo
    Ае Малката друсалка изобщо не флуди! Тука е много отдавна и винаги е давала готинимненийца. Супер точен човек е! Какво сте се нахвърлили всички? Аз не помня да е писала в теми, в които пишат флудерчетата с предводител елито. Само погледнете кога е регната Малката друсалка и колко мнения има ... иии Елитооо да кажем(прибавете и на Ели секСито) и тогава кажете кой е флудерът!!! То и вие ако не се нахвърлите, няма да сте вие!
    Айде без това 'всички'...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си