.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 92
  1. #1
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    пишите ли си Лични Съобщения с другите форумци

    Искам да ви питам пишите ли си Лични Съобщения с другите форумци? С колко човека сте си писали до сега? С какво впечатление сте останали от тях?

  2. #2
    Аз съм писала доста, но не за да опозная човека, а за да му кажа нещо свързано със сайта или да го попитам нещо лично, ако все пак не мога да го намеря в чата.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  3. #3
    Ехеее, всеки ден получавам над 10 ЛС-та и до сега съм си писала с много хора...Не мога да ги преброя всички, но съм получавала ЛС-та от над 50 човека...
    Папката ми с "Входящи" от одавна е препълнена, от началото я триех, но от доста време вече си я оставям пълна на 100% и като получа ново ЛС се трие последното и така...
    С какво впечатление съм останала - за всеки с различно, а пък и някои ми пишат във връзка с темите им.

    П.С. Колкото до заглавието на темата ти - вместо да чакаш да бъде заключена или модерирана защо просто не го промениш сам?

  4. #4
    Ами писла съм си с доста хора,но предимно да ги попитам нещо или те да ме питат или свързано с някоя тема
    Иначе предишната ми папка входящи беше 100% пълна и то е гадно,че събира малко съобщения и после трие последното
    А за впечатлението,аз оставам с такова и от форума

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Папката ми с "Входящи" от одавна е препълнена, от началото я триех, но от доста време вече си я оставям пълна на 100% и като получа ново ЛС се трие последното и така...
    И аз съм така..всеки ден са ми абсолютно нови ЛС-тата. Щото тез дни си пиша с 3 човека и докато отговоря на едните въпроси и после по още 2-3 ЛС-та за четене Ся като погледна пощата си и гледам само от един човек ЛС-та по-надолу от втори и така...наредено сичко..(някой разбра ли какви написах?

    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    П.С. Колкото до заглавието на темата ти - вместо да чакаш да бъде заключена или модерирана защо просто не го промениш сам?
    Ся не се сещям к'во да пиша за заглавие Дай предложение ЛС-та ли да я кръстя

    ххм...айде да добавя..аз съм си писал с 20-тина човека (предимно ф-чета) и повечкото са все на по 14 иначе само с 4-5 си пиша "по работа"

  6. #6
    Хахаха, като каза за проверяването на e-maila, аз като не го проверявам няколко дни и после като вляза и гледам 100 непрочетени писма. И всичките от ceco@aletrnativa... ("Имате получено ново лично съобщение) и направо хващам и ги трия.

    А за заглавието:
    пишите ли си Лични Съобщения с другите форумци
    Ако е много голямо и не се побира го направи ЛС-та вместо Лични Съобщения, какво ще кажеш? :P

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Хахаха, като каза за проверяването на e-maila, аз като не го проверявам няколко дни и после като вляза и гледам 100 непрочетени писма. И всичките от ceco@aletrnativa... ("Имате получено ново лично съобщение) и направо хващам и ги трия.

    А за заглавието:
    пишите ли си Лични Съобщения с другите форумци
    Ако е много голямо и не се побира го направи ЛС-та вместо Лични Съобщения, какво ще кажеш? :P
    Хехехе..аз преди без да щъ бях включил да ми праща мейл на всяка тема и имах 433 мисля, че беше Иначе това заглавие ще сложа

    От предното мнение до сега получих 2 ЛС-та + това дето си го пишем с Деси в "Тъпа тема"
    Аре стига сме флуудили щото....

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    кат няям ко да прая или кат се налага..

  9. #9
    Е така е гадно да ти праща мейли при сяко съобщение...после в пощата ТРЕНЕ
    Аз винаги пиша някви други е-мейли,които отварям на 2 месеца веднъж

  10. #10
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Pi6a si kat gi psuvam ili iskam da i kaja ne6to li4no mn qsno nqma da praim 6ou e ne 4e ne sam prail i ne 4e nqma da pravq no se pak trq da ima i spokoistvie
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  11. #11
    i na men po4na da mi pra6ta email za vsqko LS a poneje s Elitoooo si pi6em mn LSta i kato vlqza v po6tatta i maiko.............
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    не...
    незнам защо, но на мене никой не ми пише от както бях станала модераторка. Получавам по 1 лс на седмица и аз почти не отговарям, защото мързела е голяма работа . Преди си пишех със страшно много хора и нaй-много ЛС-та съм си писала с BABY_SEXY_GIRL.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    emi ponqkoga ama vse po rqdko..deaznam ne mi e interesno.puk i kat se poznavame po-dobre po4va da stava duma za pristrastiq i s epolu4avat kofti momenti...
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София, Борисова градина, стадион "Българска Армия", сектор "Г
    Мнения
    340
    Пишем ЛС-та

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    467
    Ами да, веднъж ме объркаха с някой.
    Иначе и преди съм си писал ама сега не. А това с объркването нали се зачита :P
    Това бях аз и това ще бъда следващия път.

  16. #16
    She-Devil
    Guest
    mi pisha si -da, ama mnogo rqdko,samo kogato mi e neobxodimo neshto da razbera!!!!

  17. #17
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    pisala sam si s fousequare,Noex,Batman,6a6avelka,Vampire_lady i dr.
    Redovno si pi6a mai samo s ^I don't give a fuck^
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  18. #18
    Постоянно На ден поне 10лс-та не ми мърдат Една част за с разни молби за всичко свързано с форума...а друга с лични интереси :P Писала съм си с адски много хора и поне едно 80% от тях са били точни хора Най-много лс-та не знам с кого съм си писала, аз съм от много отдавна и дори да съм си писала с някого над 100 лс-та може вече да не си спомням че някога съм си писала с него хехе Но като цяло много обичам да се занимавам с това когато имам тонове свободно време, а това е рядкост
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  19. #19
    Пиша си с адски мноооого хора .И като ме затрупат 10 непрочетени ЛС-а и направо..докато отговоря на всичко идват нови ...
    Половината ми време /даже цялото/във форума минава в отговарянето на ЛС-и

  20. #20
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    ами аз по принцип не си пиша с никой,много рядко ,и то ако искам да попитам нещо или пиша на някой дето ми е направил огромно впечатление
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  21. #21
    Аз имам цели 4 или 5 ЛС-та и то само от 2-ма човека

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    wow vsi4ki ste si pisali s po 40-50 4oveka...az si pi6a samo s 2 momi4eta-amy_lee i i^don't^give a^fuck. i dvete sa mnogo qki momi4eta!

  23. #23
    DA.Pi6a si li4ni saob6tenia s drugi forumci.Vsi4ki v Foruma sa N1>>><<<<

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Ами...
    аз от отдавна не съм влизала...преди си писах с 1-2ма...ама вече никой не ме търси... и аз също...ако някой ми потрябва ше му пиша,де...както и обратното

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    от време на време се налага
    аз честно казано не ги обичам много

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си