.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    Като станете от сън и като си лягате...

    Когато се събуждате от сън независимо в колко часа,кое е първото нещо което си помисляте и 1-то ,което правите ,и защо? ами като си лягате ,пожелавате ли си нещо за Лека нощ,коя е последната ви мисъл
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    201
    като се събудя се питам колко ли е часа след тва отивам в банята a вечер си мисля какво ще правя утре



  3. #3
    Ами... "оф деба 4 часЪ е..успах се малко " Ставам и тръчкам в банята
    Последната мисъл..за "него".Няма се изказвам повече щото ще ме скастрят

  4. #4
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    Сутрин си казвам:дано пукнеш дяволско изчадие наречено часовник, хвърлям го някъде и си викам "ай още 10мин".Като стана вече окончателно след час-два тичам на мифката и си мия очите с ледена вода, за да ги поотлепя А вечер си викам: баси скапана съм...както заспя сега след миг ще се събудя пак така и се унасям и...се будя ама вече е сутрин...
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    vsqka ve4er si mislq za6to si lqgam tolkoz kusno (kum 4-5 4asa ),kato adski mnogo mi se spi
    i zaspivam umislena nad tozi vupros
    a sutrin purvoto ne6to,koeto si pomislqm e
    kakvo 6te pravq dneska i s kogo 6te izlizam
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Като се сабуда хода веднага до WC щото ще се пръсна а аз спъ кат пън и не се събуждам да хода през ноща!
    Ами като се сабуда мисля за кенефа
    А като си лягам минавам пак през WC-то.
    А за мисленето,мисля си за някое момиче.

  7. #7
    Като стана.."уфф марзи ме да хода до кенефа" или "мама я няма ПЦ ХИР АИ КОМ!"

    Като си лягам си мисла винаги за едно момиче което харесвам много :Р

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    az vinagi si mislq za razlichni neshta-spored nastroenieto.
    nai chesto kato stana poglejdam gsma si za da vidq kolkoe chasa,dali imam smsi ili propusnati povikvaniq i da mu vkliucha zvuka.
    a predi da zaspq si mislq kolko hubav ili kolko gaden mi e bil denq i si predstavqm razni neshta koito shtqha da se sluchat ako bqh reagirala na dadena situaciq po razlichen nachin.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kopa4a
    Като се сабуда хода веднага до WC щото ще се пръсна а аз спъ кат пън и не се събуждам да хода през ноща!
    Ами като се сабуда мисля за кенефа
    А като си лягам минавам пак през WC-то.
    А за мисленето,мисля си за някое момиче.
    sy6toto s malkata razlika 4e az sutrenta se sybujdam za6toto mi se hodi do WC,Ama ViNAGI. I to rano rano .
    III zaspivam s misylta za Konkretno momi4e, a ne za "nqkoe"

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Сутрин-ААААААААААААААААААААААААА ААААААААГГГГХХХХММММММММФ ФФФФФФФФФФФФФФФ!!!!!!!!!ЗАЩОО ООО...каква е тази светлинаааааааааа...It's burniiiiiiiing...BURNIIIIIIIIIIIIING....яяяяя аааааааа.И после се свличам безжизнено на пода и се довличам до банята като събарям всеки по пътя
    Вечер-гледам Приятели и после някоя тъпотия на Discovery...например оня ден за Зомбитата..и си мисля:"ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ Е ТОЛКОВА ГОРЕЩООООООООООООООООО?????? ?".

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    purvata mi misul kato se subudq e kafenceto, a sled towa banqta. Ve4er za kakwi li ne neshta si mislia a ponqkoga sum tolkowa skapana 4e vednaga shtom legna zaspiwam

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Under the bridge
    Мнения
    37
    Сутрин обикновено първата ми мисъл е "Баси, кви глупости сънувах пак", особено ако е пълнолуние
    Radioactive cat has eighteen half-lifes

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    първо ставам рязко и няколко секунди стоя замаяна , после отивам по инерция в хола да видя какво е положението и си вдигам щорите да видя как е времето , дали стаа за плаж
    пък като си лягам ... мале мале

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Az puk si mislq, kolko li e `asa..i pak lqgam

    Puk вечер.....незнам..понякога просто заспижам пред ТВ-то и незнам ко стаа

  15. #15
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Когато съм тука всяка сутрин към 11 без нещо се
    намира все някой да ме събуди по телефона, такаче си мисля обикновено: "Телефона звъни, защо все ставам аз да го вдигам, а не Димо". Вечер нищо не си мисля обикновено, нито за нещо хубаво нито за нищо, обикновено когато отивам да си лягам, много ми се спи...

    Give me your best shot motherfucker!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Ve4er kato si lqgam si misla ne6tu ot toq rod 'Pff da se mahne gadniq komar 4e da zaspa' ili 'alel moje li si4ko da e tolko preebano' ili 'Pff tiq na6te sa nenorm ma utre 6e vidat te...'....awe takiva ne6ta nekfi ili za nekoe mom4e...ako e stanalo ne6to mn int prez denq zadyljitelno si go prehvyrlqm prez glavata otnovo
    A kato stavam sytrin en moga da mislq ama vse pak ne6tata sa ot roda 'Typ papagal po ranu ne moja li da se razkraqka6 we broiler', 'off 4algata na sysedite-vreme e za stavane', 'dali maika mi mi e napraila kafe predi da izleze', 'aide o6te 10min mn e ranu da se stava'........

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    xexei temata e mn gotinka...taka ... zna4i az kato se sabujdam si mislq
    oleeee po dqvolite kolko mnogo mi se spi o6teee...
    sega dali ceco si e v staqta(ceco e saseda mi,v koito moje da se kaje 4e sam vlubena

    a kato si lqgam
    dano utre iznikne ne6tu interesno kato predlojenie za prez denq
    hm...cecooooo...
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  18. #18
    Сега, когато сме ваканция, първо си помислям защо не станах по-рано (защото не обичам да ставам късно независимо кога съм легнала) и после отивам в тоалетната (нормално). А преди да заспя много често си мисля за най-различни неща. Така че не заспивам с една и съща мисъл. А понякога и не мисля, когато съм се прибрала към 2-3-4 h и съм пийнала.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  19. #19
    Като се събуждам си викам "не мога ли и аз веднъж да стана преди обяд,да му се невиди",а когато някой ме буди в 10 часа - "нормалните хора не спят ли по това време"

    Вечер си мисля какво ще правя другия ден или си мечтая за нещо(различно) :P

  20. #20
    като стана си мисля за хубавите работи, които ме очакват края на август и началото на септември. хвърлям навъсен поглед към календара и ми иде да се удавя в мивката.
    като си лягам се опитвам да изолирам нахалните комари и се завивам като пашкул, чудейки се дали ще оцелея в това чудовищно време.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Na LuNaTa :D
    Мнения
    52
    Sutrinta kato se sabudq(nai-4esto 11h)puskam si TVto i zqpam filma po BTV,a ako se sabudq po-kasno se qdosvam,4e sam go iztarvala A ve4erta kato si lqgam....si mislq kfo sam praila prez denq,spomnqm si,praq si planove za utre iii...taka
    ThE LoVe Is NaMe,ThE SeX Is GaMe.FoRgEt ThE NaMe AnD PlAy ThE GaMe

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    и като ставам, и като си лягам си мисля само за едно момиче от форума.

    Click!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    големи поспаланковци сте
    ъаспивам към 11 и половина 12 с книйката Емил от Льонеберия
    Телефона ме събужда в 7 и половин аи хоп малко мотане в леглото и на тенис веднага от 8 и половина
    За мислене не ми оства време
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  24. #24
    Сега, през ваканцията сутрин като стана първата ми мисъл да си направя кафе и да пусна компа да си изиграя ходовете в една ролева игра, дето цъкам.
    А вечер най-често си мисля какво и щях да правя сега, ако не живеех с наште, ас княкое момче.. с Oyama-та например
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  25. #25
    ОФ ТРЯБВА ДА СТАВАМ ЖАЛКО И БЕГАМ В БАНЯТА ДА СИ МИЯ ЗЪБКИТЕ И ЛИЧИЦЕТО А ВЕЧЕР НЕ МИСЛЯ ЗА НИЩО ЩТОТО УМИРАМ ЗА КАПКА СЪН СЛЕД КАТО СЪМ СЕ РАЗМОТАВАЛА ЦЯЛ ДЕН

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си