.
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 136
  1. #1

    Среща в Бургас

    Айде сега сички Бургазлиичета и всички които искат и имат възможност да дойдат да пишат тук. Надявам се да има сериозни и отговорни хора


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  2. #2
    Изпреварила си ме нещо с темата гледам. Еми айде да си спретнем среща. Аз съм навита. Нека да е само някъде между 7ми и 13-14ти, защото и Utopia ще бъде в Бургас За точна дата нека той да каже. За мен няма значение датата. Аз съм си тук. Нема къде да бягам :P
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  3. #3
    Айде Утопиа теб чакаме :P

    Ем и аз съм си тук, все ми е едно кога


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    trqbva da vidq dali 6te imam prevoz do burgas, za6toto ne sam ot grada. ako imam prevoz sam tam 100%. dano da se saberem pove4ko hora
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  5. #5
    monka става вапрос между 7-ми и 14-ти и за твое удобство ще се постараем да е през делничен ден
    П.п. от къде си?


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    хей хей пишете и мен в групата:>>
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Ами...
    аз съм си от бс.И бих дошла..но ще ходя извън Бургас тоя месец...и все още не се знае кога.Оточнете датата първо..и аз ще ви кажа дали ще мога да дойда

  8. #8
    az sum suglasna samo kajete koga

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Ами...
    аз съм си от бс.И бих дошла..но ще ходя извън Бургас тоя месец...и все още не се знае кога.Оточнете датата първо..и аз ще ви кажа дали ще мога да дойда
    ами чакаме Утопия... ше му пиша ЛС и ше говорим пак но се пак и с теб трябва да се съобразим


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    хихи .. не знаех, че имам толкова много фенки ;)
    окей гърлс :)
    аз съм фрее от .. 9ти .. след обяд
    на 8ми съм на РД ;) и ... т.н. :)
    9ти след обяд .. до 14ти. изберете един ден и ми го кажете.
    казвам вие да избере, защотото както виждам има хора който са ограничени в избора, заради работа и т.н. :)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  11. #11
    АМи щом е след 9ти, може и на 10ти и на 11ти За мен е все тая. Симона също ще може да дойде надявам се. Нали е делничен ден Само за другата Симона не знам MaD_CaT* слушаме... Ам жалко за LunaTriCk само...той ще е в Бургас на 4ти май.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  12. #12
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Значи аз по принцип ще идвам в Бургас един ден между 10 и 14 , но незнам точно кой.Ако организирате срещата в един от тези дни и аз сигурно ще дойда.Но има един проблем, който дори не съм сигурна че е проблем - по принцип ще идвам в Бс за да се видя с няколко приятелчета..така че ще имате ли нещо против да ги взема с мен?
    Другото което е - ако може срещата да е по отрано защото съм на работа от 6 часа следобяд.Ще се опитам да се измъкна но нищо не гарантирам.
    Също така ако идвам ще се опитам да навия и ^AvRiL^LaViGnE^ и ако открия Тед също да дойдат.
    И П.П. - Утопия,отиваме заедно нали?

  13. #13
    Ми Криси, говори с Тед и Аврилката и кажете няква дата и да видим вече кой ще идва, кой не. По възможност само да не е 13 или 14, че малко трудно monka ще намери превоз. Пък мноол ми се иска да я видя, че имам да обсъдим некой нещица И за приятелчетата...ми на мене нема да ми пречат. Нз за другите.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  14. #14
    Само да напомня да не забравите фотоапарата...

  15. #15
    Елате, елате повече Аз си избирам 10 или 11 Вие махнете единия да видим кой ще остане :P


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    там съм бейбита само гледайте да е след 18:00h щото не ми се изпуква от жега!

  17. #17
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Аа LiNkiN4eTo няма да се разберем така :P Никфо след 18:00 часа,ти си от Бургас, нямаш проблеми с автобусите,не работиш и т.н. така че една жега няма да ти е проблем.Аз в 18:00 трябва да си заминавам от Бургас така че ще издържиш.Можеш да се помолиш за дъжд.Или в краен случай да убиеш 4-5 мравки

  18. #18
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    там съм бейбита :lol: само гледайте да е след 18:00h щото не ми се изпуква от жега! :wink:
    за това пък сладоледения бизнес трябва да върви
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    emii iskate ne iskate i az shte doida. malko 6te bqgate ot men, ne sam nito metylka nito liubitelka na takava muzika nito na 4alga de nadqvam se da imame ob6ti temi i da hodim na kitaiski
    POnqkoga stoq i mislq...
    drug pat samo stoq.....
    (Me4o nyX)

  20. #20
    Ако дойдат 15 или повече човека обещавам да изтанцувам началото на любимата ми песен Ciara - Hotline :P


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    [/b]hora, ako sre6tata se padne da e v petyk 6te doida 100%! ako vi e udobno da e v petyk 6te doida i az, za6toto mn iskam da se zapoznaq s vsi4ki vi.
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  22. #22
    Еми. Нека да е на 12ти тогава. Съгласни?
    И бтв тва за китайския, аз нема да дойда, щото яко съм я закъсала с парите и имам много да събирам.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  23. #23
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Аз мисля че 12 е перфектна дата.
    А относно китайския - ако ще ходим и аз не мога да дойда щото и аз имам лек проблем с парите Предлагам да не ходим на никфи китайски,макдоналдси и сякфи такиа заведения, а да отидем някъде на скромно някъде където моите спестявания ще ми стигнат.Защото все пак и 5 лв за пътни трябва да давам.. :P

  24. #24
    ammm ako sre6tata e na 12-ti SORRY,ama nqma da moga da doida,za6toto pr. mi ima RD,mnogo iskam da se vidq s vsi4ki ot vas no...

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    oks nqma da hodim na kitaiski. sega oto4nete mqstoto i chasa
    POnqkoga stoq i mislq...
    drug pat samo stoq.....
    (Me4o nyX)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си