.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Antoniq
    Guest

    BLIZNACI / BLIZNA4KI!?

    MOLQ KAJETE POZNAVTE LI BLIZNACI ILI BLIZNA4KI , I AKO DA RAZKAJETE NE6TO ZA TQH MOLQ..KAKVI RAZLIKI IMA I TN

  2. #2
    ami da v purviq mi klas ima6e bliznaci,a vuv vrotiq blizna4ki )bqha simpatqgi i si bqhme fr i gi razli4avahme po 1 beleg!mi kvo da ti kaja-normalni hora sa si ;}kaji to4no kakvo iska6 da razbere6?
    Ne pozvolqvai strahut ot gre6ki da te izvadi ot igrata!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    imala sum gadje s bliznak,
    no ne bqha ednakvi, milsq 4e se kazvaha raznoqi4ni, i hi4 ne si prili4aha,
    imah 2 suu4eni4ki pak blizna4ki, absolutno ednakvi, napravo trudno moje6e da se razli4at i dvete nqkvi 4itanki s o4ila, ednakvo podstrigano s nqkvi kusi kudravi kosi(bqha golemi smotli , a se misleha za vurha)
    ot kvartala mi su6to ima dvama bliznaka, koito poznavam, i te absolutno ednakvi, s luni4ki i rijavi kusi kosi, i te sa mnogo sme6ni.
    Teb kakvo po-to4no te interesuva, ako moga i znam da ti kaja

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v edin pochti perfekten svqt
    Мнения
    217
    poznavam 3 dvoiki bliznaci.
    1-absoliutna prilika(nqma nachin da gi razlichish)
    2-golqma prilika no ediniq e malko po visok
    3-nishto obshto(ediniq e po visok,po palen i dori kosata mu e s po svetal cvqt ot kosata na drugiq)

  5. #5
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    да,имам познато близнаци.Направо не мога да ги различа.Такава невероятна прилика имат.Мисля,че само се различаваха по една бенка на врата.Еднакво облекло,еднакви прически,руси коси,адсколютна прилика.
    имах и още едни приятелки -близначки.Те бяха от бившия ми клас(сега нали ще съм в нов).Учителките много ги бъркаха,ама за нас в класа си бяха абсолютно различни.Имаха еднакви тела,и нали стръктора на тялото,ама иначе си носеха и различни дрехи,с различни прически пък и в лице не мисля,че маше кой знае каква прилика.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    E mnogo qsno che pozvanam...ma de da znam
    ima razliki..ima nqkoii otlichitelni belezi: belezi, benki, bradavici, teloslojeni (ediniq treniraa, a drugiq ne)....

  7. #7
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Познавам да.В 8 клас имахме близнаци ама бяха момче и момиче, по което може да разберете че нямаха никфа прилика.Но за съжеление след това момчето го изключиха от даскало.Но това е друг въпрос
    Също така познавам други две момчета близнаци но са разнояйчни и също нямат абсолютно никаква прилика.
    Може да има още но точно в момента всичко ми се е изпарило от главата.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    az ot 1vi do 8mi klas u4ih s edni blizna4ki, mnogo golemi sladurani i strashno mnogo si prili4at na vunshen vid (po-harakter sa korenno razli4ni). 4ak kum 5 klas uspqh da gi razli4awam i po vunshnost. Naskoro v bloka mi se nanesoha dwe momi4enca blizna4ki, edno kum edno sa

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484

    Re: BLIZNACI / BLIZNA4KI!?

    Цитирай Първоначално написано от Antoniq
    MOLQ KAJETE POZNAVTE LI BLIZNACI ILI BLIZNA4KI , I AKO DA RAZKAJETE NE6TO ZA TQH MOLQ..KAKVI RAZLIKI IMA I TN
    Питай ЛУНА!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Еми чичовците ми са близнаци ... като малки са си приличали повече, доскоро не чак толкова, но откакто са с почти еднакви прически, отдалече не мога да ги позная
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  11. #11
    Guest
    Imam priatelki bliznachki. Mnogo sa gotini i mnogo si gi obichkam . V nachaloto mi beshe dosta trudno da gi razlichavam, no sega niamam nikakvi problemi

  12. #12
    NoSeX
    Guest
    Emi az imam bratov4ed bliznak imame 4-5 meseca razlika, no sme 1kym1 Daje se kazva kato mene

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    Цитирай Първоначално написано от NoSeX
    Emi az imam bratov4ed bliznak imame 4-5 meseca razlika, no sme 1kym1 Daje se kazva kato mene
    малко трудно е да ти е близнак (било то брадовчед, чичо, дядо или къфто и да било) при положение, че не се сте излязли.. от едно и също място...
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Хахахах, за близнаци до утре мога да говоря Познавам много двоийки. Значи първо в моя клас имаме близнаци, само че са разнояични и хич не си приличат, ама се обличат еднакво Освен това в съседните два класа има две двойки близнаци, едните са момичета и си приличат страшно много, еднакви са, но аз ги познавам и мога да ги различавам, а и по характери не са много еднакви, а другите са момче и момиче и не си приличат. Освен това имам едни много добри приятели близнаци, които са еднояични и са досущ еднакви. Беше мн смешно в началото като познавах само единия, и като срещна някой от тях чакам да ми каже здрасти, за да кажа и аз А сега си ги различавам вече без проблем, защото се познаваме добре и от доста време. А и познавам още една двойка близнаци момче и момиче, които обаче не си приличат разбира се. Май до тука се изчерпват мойте познанства Ама не са малко де..

    П.П.Аааа...сетих се, че познавам и един татков колега, който има близнак, ама близнака му не го познавам и всеки път като срещам някой от тях не смея да се обадя, че да не направя фал пак Те си приличат страшно много и не мога да ги различа...може би и защото не ги познавам двамата де...
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  15. #15
    vsi4ki bliznaci koito poznavam sa korenno razli4ni nqmat ni6to ob6to po mejdu si.

  16. #16
    ami az poznavam mnogo bliznaci i blizna4ki no 6te razkaja za blizna4kite ot stariq mi klas az tqh vuob6te ne moga da gi ponasqme i si4ki tvurdim 4e se razli4avat po tova:
    1.Ednata e tupa drugata e po tupa
    2.Ednata e po grozna a drugata e o6te po grozna
    tova be6e ot men 4ao

    [size=10][b]

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    mi da poznavah bliznaci!V starato daskalo v susedniq klas...oba4e izobshto ne si prili4aha!Daje bqha s razli4na viso4ina...a i v bloka na dqdo mi na dolniq etaj jiveq dve bizna4ki,koito pak nqmat nishto obshto...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  18. #18
    От моя клас едно момче и едно момиче бяха близнаци. Но какво да разкажа за тях? Нормални хора. Нямат някакви спообности като телепатия и т.н.

    "Hominem te esse memento"

  19. #19
    Аз съм зодия близнаци

  20. #20
    Ам имахме две близначки,много си приличаха.Тва беше от 1 до 7 клас и ги различавах.И то разлиакта беше такава че едната имаше 1 обица с камък на лявото ухо а другата на дяснотоМного е трудно защото бяха с дълги коси пък и се обличаха долу-горе еднаквоУжасТ,бяха и много красиви и после станаха...........

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkade na iztok
    Мнения
    368
    ooo da i bliznaci i blizna4ki. no neka da vi razkaja za bliznacite. te sa 87 nabor. mnogo ludi mom4eta, nerazbelni sa, vinagi sa izlizali zaedno daje ima6e edin period hodeha s dve sestri. te nikoga ne se obli4at ednakvo i ne si prili4at potresava6to na vun6en vid. o6te po vida im moje6 da poznae6 koi e po olegnaliq i koi e po ludiq stra6ni mom4eta sa i mnogo gi haresvaT :P
    POnqkoga stoq i mislq...
    drug pat samo stoq.....
    (Me4o nyX)

  22. #22

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PAZARDJIK
    Мнения
    58
    ami poznavam mnogo bliznaci i blizna4ki daje baba mi si ima bliznak. :P

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    da pone 7-8 dvoiki poznavam. bratov4edite mi su6to sa bliznaci i kogato bqh malka ne gi razpoznavah vuob6te, ama sega ve4e nqma kak da se oburkam.
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си