.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64
  1. #1
    Guest

    курсове за 7 - къде?

    Кои курсове мислите, че са най-добри?
    В НПМГ, СМГ, http://www.sofrony.com/, http://www.kaiowas.biz/math/study/index.php или http://regalia.hit.bg/?

  2. #2
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Ми никои от тези,които си изредил/а. По-добре си намери частни учители,защото по курсовете с 20 човека почти нищо не се научава.Особено ако другите не са на твоето ниво (а това винаги е така). А ти нещо от много рано се готвиш,а?
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  3. #3
    Guest
    az 6te sum v Vedi mn dobri otzivi 4uh za tam

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    НПМГ е най-доброто...
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    az hodih na kursove v Nemskata i mislq 4e tam davat dosta dobra podgotovka(pone pri men be6e taka)
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  6. #6
    bafti typata tema chestno

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точка 10 от правилника! Като не ви харесва темата - не пишете!
    Благодаря!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    еми школа иванови-ебати якото е там просто немам думи

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Dharma
    az hodih na kursove v Nemskata i mislq 4e tam davat dosta dobra podgotovka(pone pri men be6e taka)
    И аз също бях там на уроци. Много съм доволна от учителките (Стоянова и Йорданова).
    Иначе знам, че Иванови са добри, но те сбръчкват от ЗУБРЕНЕ. Една съученичка се подготвяше там и като ми разправяше колко изкъсо ги държат... Ужас.

    "Hominem te esse memento"

  9. #9
    Абе, каквото и да си говорим, според мен, най-добре е да ходиш на частни уроци. Може да е малко по-скъпичко (20лв. на урок обикновенно), но определено е по-доброто решение, защото така учителят успява да ти обърне необходимото внимание, занимава се само с теб, набляга на нещата, които не разбираш и ти ги обяснява подробно, а това няма как да стане, ако сте в група примерно 15-20 човека. Така няма да може да се обърне отделно внимание на всеки един. Незнам...поне това е моето мнение, въпреки че не мога да го твърдя със сигурност, защото съм ходила само на частни.
    Иначе в Иванови също пада яко учене, то там са едни наказания...абе голямо чудо е. Ама поне повечето влизат в елитни гимназии. Но аз лично не бих се подложила на такова мъчение. И да не говорим, че мързеливците ги изключват хаха. :P

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    абе за иваном не е баш така....аз бях докрая последната група и беше голям купон в 4асоветел :P не е вярно 4е мн се изклю4ва мн хора сами напускат.абе въобще не е толкова трашно е има и некфи в първите групи дето реално у4ат.ма кат бях в последните нон-стоп е купон има супер яки хора и все пак колкото и да не у4иш се ти остава нещо в главата.аз супер рядко писах домашни и изкарах добре на изпитите.

  11. #11
    Най-добре си е на частни даскали отиваш си обръщат ти супер много внимание подготвят те и всичко е на шест ако искам да ходя на курсове дето сме група сто говеда по-добре да си седя в даскалото

  12. #12
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    i spored mene 4asnite uroci sa nai-dobroto re6enie,za6toto v edna grupa s 20 4oveka kogo po-apred da nau4i6!pyk i ot li4en opit govorq za izpitite sled 7 mi kl e nai-dobre 4asni uroci!az hodih i po l-ra i po matem.i imam mnoo visoki ocenki a az po matematika ni6to ne razbirah predi!taka 4e oba4e zavisi na kvi u4iteli 6a popadne6!e pojelavam ti da sa svesni i da te nau4at!
    f@nt@zi@

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    az 6te sum v Vedi mn dobri otzivi 4uh za tam
    Oooo...и аз бях там...по 5 човек които са почти на твое ниво...
    ма бях преди 2 години...сега съм 9ти клас...
    Немам Подпис...

  14. #14
    За литература - Веди.Поне аз бях там и много си обичах учителката Весела Михайлова.
    А на математика на частни уроци.

  15. #15
    Guest
    az hodih na kursove v 7-mo SOU "Sv.Sedmochislenic" v Sofia,firmata se kazva "Vedi",ostanah dovolna obshto zeto...sega ve4e neznam dali q ima obache

  16. #16
    Guest
    v nikakav slu4ai v NPMG .az biah tam i prosto e mnogo lo6o obu4enieto .paralelno s kursovete v npmg hodeh i na 4astni uroci po matematika a po literatura na 4astni uroci pri dve u4itelki.moga da kaja 4e na 4astno vinagi podgotovkata e po -dobra -(balat mi be6e 35 ot maksimalen 36 )a za ivanovi sam 4uvala 4e koito ne si napi6e doma6noto pla6ta globa,a edin dva dni predi izpitite kupuvat temite i gi davat na niakoi ot u4enicite si -edna moia sau4eni4ka kaza 4e znae zada4ite (tova be6e edna sedmica predi izpita)no ne iska6e da kaje ot kade .a sled izpitite si razkaza vsi4ko...

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mil4eto_
    еми школа иванови-ебати якото е там просто немам думи
    noo qsno
    ivanovi sa da best-pone pri men be6e taka

  18. #18
    ///
    Guest

    ССС

    ivanovi sa the best,vinagi sa bili i vinagi ste budat-resultatite sa na lice-vipusk ot 2004\2005 edinstvenoto mom4es 6.00 po literatura i 6.00 pomatematica e ot skolata vjarno ima gadni momenti no nakraja ostavat resultatite i jakite emozii Vsi4ko e jako!Ako vasheto dete e razglezeno , ne u4i isi pilee vremeto to ivanov ste go stegne i vkara v pravija put.

  19. #19

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofiq
    Мнения
    62
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    az 6te sum v Vedi mn dobri otzivi 4uh za tam
    I az sam vav Vedi Koi den si?
    *nikoga ne se celuvai pred vrata,za6toto lubovta e slqpa,no sasedite ne sa*

  20. #20

    Re: ССС

    Цитирай Първоначално написано от ///
    ivanovi sa the best,vinagi sa bili i vinagi ste budat-resultatite sa na lice-vipusk ot 2004\2005 edinstvenoto mom4es 6.00 po literatura i 6.00 pomatematica e ot skolata vjarno ima gadni momenti no nakraja ostavat resultatite i jakite emozii Vsi4ko e jako!Ako vasheto dete e razglezeno , ne u4i isi pilee vremeto to ivanov ste go stegne i vkara v pravija put.
    dam...az go poznavam toq ba6ta mu e 6ef na benetton v bg.kazva se pepi.....vsa6tnost petko

  21. #21
    Guest
    i az sam vav Vedi, pri gospoja Pilova i sam mn. dovolna, samo 4e kadeto i da hodi6 si4ko zavisi ot tebe 6tot ako ne u4i6 ni6to nqma da napravi6 na izpitite

  22. #22
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i az sam vav Vedi, pri gospoja Pilova i sam mn. dovolna, samo 4e kadeto i da hodi6 si4ko zavisi ot tebe 6tot ako ne u4i6 ni6to nqma da napravi6 na izpitite

    az po minalata godina bqh pri neq .. Lora Pilova.. tq e nai dobrata daskalka po BEL vuv Vedi(pone taka se govori..) i spored men e dobra de no kato cqlo kursovete na VEDI ne me radvat.. ae tezi po BEL stavat,ama tezi po math sa pod vsqkakva kritika
    za kursove po MATH ili v SMG pri Simeonov,ili v NPMG pri Boqnka Savova
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  23. #23
    Guest
    a we hora tva vedi vob6te ne mu se nosi slavata kakto na 6kolata taka 4e e normalno da ima edin dobar u4itel ot vsi4kite!no v 6kolata ne e taka vsi4ki sa mn dobri !a u4itelite po manematika sa profesionalisti moje bi edni ot malkoto v sofiq taka 4e molq bi ne se opitvaite da sravnqvate 6kolata s nekvi si tam vedi 6o nema ni6o ob6to !

  24. #24
    ako iskash naistina dobri kursove,napravo nai-dobrite vuzmojni v BG hodi na IVANOVI...garancia 4e she vlezesh v iako daskalo after...ama sa skupi4ki i ti sudirat zadnika ot u4ene v bukvalnia smi...ako iskash info pishi na LS.
    we like it DARK&HARD

  25. #25
    Guest
    Аз сега ходя във Веди Групата е около 10 човека на горе-долу еднакво ниво,учителката е сгодна Абе вообще,хубаво е там и повечето деца излезнали от там са с оценка над 4

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си