.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 88
  1. #1

    Kaкво правите, когато сте тъжни?

    Kakvo pravite kogato ste tujni i kak se razveseliavate?

    т.7 от Правилника!

    Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Glaven gotva4 ot TOX - Bs
    Guest
    Byrkam bulama4i i slu6am ork. Kristal i Toni Da4eva. Tva me vry6ta v zorata na 4algata i kulinarnite mi umeniq. Staa mi veselo na du6ata

  3. #3
    пускам want на disturbed е тая песен напрао ме подлудява ))или гледам някоя комедия

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Glaven gotva4 ot TOX - Bs
    Guest
    iiii da stra6na pesen, ludnica (kato si4ki na Disturbed ) ama ne ne... te sa mi za drugi slu4ai

  5. #5
    Когато ми е тъжно, се затварям в стаята ми и слушам няква мноол депресираща музика. Или пък отивам да пуша на терасата и да гледам звездите(ама това само ако е нощеска). СЪщо мноол ме успокоява да отида на морето вечер, като няма хора, пусто, празно, тъмно Само гадните чичковци педофили ме стряскат Или пък почвам да си подмятам някой нож, ако се набуча, набуча, ако не ставам все по-добра(това обаче не тряа да ми е само тъжно. ами и ядосано едновременно или само ядосано)...
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Затварям се в стаята си и почвам да рева или си пускам яка музика и се надъхвам..ся мии сдухано и си пуснах ретро и ша подлудя съседите сичко на макс.. )) иначе когато мии спекано тъйи разговарям с приятелките си ама ся няя нито една ф града и караме на смс-и ама не е същото тъй че музиката ме спасява

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    On the moon...
    Мнения
    207
    Ми като ми е тъжно обикновенно се затварям в стаята си, лягам си на леглото и си пускам някви депресиращи песнички. Поне да си изплача очите и после да ми олекне
    Because you know just what to say
    And you know just what to do
    And I want to tell you so much
    I love you

  8. #8
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    пускам си некви балади и обикновено се натъпквам със шоколад или сладолед и гледам да съм сама някъде.

  9. #9
    слушам оркестрова музика със силно изразено пиано. с дълбок и плътен немски глас (имам си една група на акъла) или някакъв ембиънт и рева сърцераздирателно. зависи за какво съм тъжна. моето "тъжно" е по-скоро някаква депресия, в която изпадам понякога. тъпо ... общо взето
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    puskam si nqkakva qko sduhva6ta muzika..sduhvam se o6te pove4e,reva cql den .... sduhvam se cql den po vsevuzmojni na4ini i na sledva6tia den sam ve4e OK,daje sam mnogo sveji4ka
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Az kogato se 4uvstvam tujna se usamotqvam,puskam si bavna muzika,gu6kam si pliu6enoto ku4e i reva na volq.A ako ne mi e tolkova sduhano moje i da si izleq du6ata na nqkoq friend-ka.
    Look before you leap!

  12. #12
    Gledam da ostana sama i nikoi da ne mi se mqrka pred o4ite. Posle gledam nqkoq komediq ili drama (zavisi koq e pri4inata poradi koqto mi e stanalo tujno) Ponqkoga si puskam i muzika...baladi nai ve4e. Drug put puk, ako e hubavo vremeto, izlizam da karam baika sama za da se razvedrq malko...Takiva ne6ta ob6to vzeto
    Let`s fly away up high, from here to paradise, the sky is glad to see both of us together

  13. #13
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Гледам да остана сама,когато ми е много тъжно.Пускам си музика(обикновено само една песен),плача си, без да ме види някой и след около 10 мин. гледам някоя комедия или се разтягам с асаните от йога на фона на "Dip it low"

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    вкъщи
    Мнения
    270
    Когато ми е тъжно си хващам чантичката и ако времето го позволява отивам при приятелката ми,която обикновено е в кафето на родителите си.Там 100 % ще се запозная с някого помагайки им да се справят с работата и така...Иначе се обаждам или пиша SMS на гаджето ми,който почти никога не отговаря щото е на работа... Пък в краен случай си пускам няква музика,от която може да се сдухам още повече ама общо взето тия моменти не траят дълго...или поне аз се старая да е така

  15. #15
    Аз оставам за малко сама,взимам си сладолед или шоколад(наистина помага) и после гледам да излязя някъде..

  16. #16
    Слушам песнички

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Сексът и Градът
    Мнения
    211
    Гледам да остана сама,слушам някви здухани песни или се затварям у банята да ревъ през това време пуша кът...
    След това една разходка и понякога има действие,понякога не....

  18. #18
    Слушам музика или играя футбол !
    http://store3.data.bg/kies/AZ.bmp

    Това съм аз !

  19. #19
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Обикновено,когато съм тъжна споделям проблемите си с най-добрата ми приятелка,тя ми дава съвети и не позволява да остана тъжна.А когато нея я няма обикновено започвам да си пиша в дневника.Развеселявам се по най-различни начини:например ако изляза по центъра и съм в някоя забавна компания или пък ако намеря някой смешен филм по TV-то...всеки път различно!
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  20. #20
    PEQ
    Може да сменяш целите си хиляди пъти, но никога не се отказвай от тях!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    ..::SHUMEN::..
    Мнения
    681
    Puskam si nqkoq pesen otgovarq6ta na nastroenieto mi, gledam da ostana sama, kato mi omrazne muzikata, izlizam nqkade(pak sama) i si mislq za tova koeto me e nakaralo da 4uvstvam po tozi na4in.POsle kato po4ne da mi minava otivam nqkade s priqtelite, da me razveselqt i taka.A i dokato slu6am muzika 4esto se slu4va da izkaram red salzi, red sopoli...
    I CAN'T GET NO SLEEP

  22. #22

    Re: Kakvo pravite kogato ste tujni?

    izlizam s nai dobrata si priqtelka ili slu6am muzika no vtoroto nai ve4e

  23. #23
    opitvam se da se razveselq

    [size=10][b]

  24. #24
    Guest
    Ами по принцип започзавам да късам,да хвърлям,когато съм ядосана...Ако съм едновременно тъжна и ядосана...започвам да крещя,да слушам музика на мах,да дразна всички...да ям до пръсване и така

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Почти винаги седя и чета книга това най-много ме разсеива. Не си пускам музика, защото това значи съвсем да се сдухам.
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си