.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Теро Реро
    Guest

    Майка ми..:(

    Родителите ми са разведени и аз живея с майка ми.Много я обичам,но не я разбирам-супер краен човек е.Понякога се държи много добре-майка мечта дет се казва:нищо не ми отказва,говорим си за всичко,излизаме заедно,дори понякога ходя на дискотека с нея.А в следващия момент започва да ми крещи без дори да съм виновна,че даже и ме наказва:да не сядам на компа,да не излизам,взема ми телефона,не ми дава пари,а това че има случаи в които просто ей така от нищото спира да ми говори за по седмица -две е друг въпрос.На 17 съм,е кажете ми нормално ли е тепърва да започва да ме наказва?!
    И не ми казвайте,че вината е моя,защото като знам какви деца има..аз пред тях съм ангелче-не закъснявам вечер,не пуша,не се напивам..
    Дори сега съм наказана немога да излизам и ми взе мобилния,защото снощи се прибрах 1h по-късно от дискотека отколкото тя ми беше казала.Направо ще откача вече,понякога тъй ми се иска да съм по-голяма и самостоятелна за да не може да ми казва тя какво да правя
    Sorry ,че ви занимавам с мойте глупости ама просто имах нужда да си споделя с някого

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    еми още 1 година и вече тя няма да има думата, изтърпи я. а поне като закъсня, сети ли се да и се обадиш преди това? знаеш, родителите се притесняват много за нас, ти сама казваш, че сте много близки, и когато в един момент тя си представи, че може да ти се случи нещо лошо, тогава се стига до такива "кризи".
    казваш, че ваште са разведени, което значи, че цялата отговорност е върху майка ти, предполагам, че не и е лесно да блъска всеки ден, за да се обличаш добре, за да си нахранена. и тва ежедневно "блъскане" в работата може би я изнервя допълнително. когато сте в добри отношения и не сте скарани, не пречи да попиташ съвсем приятелски и без никаква злоба "защо понякога става така, че ми се сърдиш, дори да не съм виновна". казваш, че сте добри приятелки, би трябвало да ти обясни, кое е нещото (защото не може ей така от небето), което я изнервя, и което я кара да се държи по тоз начин.
    разпитай я какво по-точно иска от теб и се постарай сама да и докажеш с действията си, че не си малка и и покажи, че може да ти се има доверие. успех
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  3. #3
    Eto ,4e tozi pat e imalo pri4ina da te nakaje,za6toto si se pribrala 1 4as po-kusno ot ugovorenoto vreme.Spored men sedni i pogovori seriozno s neq i i kaji tova,koeto si napisala na nas.Aide uspeh

  4. #4
    Guest
    emi spored mene o6te malko trqq da q iztarpi6 oba4e i ti i se skarai malko 4e to4no sq te nakazva. e bati i roditelite te sq kat si na 30 godini li 6te te vazpitavat?spored mene ..awe zakasnqvai si az pone sam golqma buntarka i sam mnoo po malka ot tebe no ne darja na okovi

  5. #5
    Vij sega...mnogo e hubavo tova,che mojesh da badesh osven dashterq na svoqta maika da i badesh i priqtelka...pri uslovie,che vie imate momenti v koito si spodelqte i kuponqsvate zaedno e savsem normalno da se sbluskvate i s po-trudni preriodi kakto tozi v momenta.No kakto ti sama kazvash-zakasnqla si...eto,che e imalo prichina poradi koqto da te nakaje.Drugite sa pravi kato kazvat,che roditelite se pritesnqvat,kogato decata im izlizat kanso vecher i vsashtnost-tova e savsem normalno!Prosto trqbva da uluchish podhodqsht moment,v koito tq ne e v losho nastroenie i ti ne si nakazana i da i kajesh kolko ti e hubavo kogato ste zaedno i se zabavlqvate,no i che ponqkoga ne mojesh da si obqsnish zashto te nakazva i t.n. V kraina smetka i na neq ne i e lesno.Razvodat e mn truden za preodolqvane period v jivota na horata...
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  6. #6

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    PAZARDJIK
    Мнения
    58
    Цитирай Първоначално написано от sladka_blondi
    Eto ,4e tozi pat e imalo pri4ina da te nakaje,za6toto si se pribrala 1 4as po-kusno ot ugovorenoto vreme.Spored men sedni i pogovori seriozno s neq i i kaji tova,koeto si napisala na nas.Aide uspeh
    SAGLASNA SAM!USPEH
    Живота не се мери с борая вдишваня, а с моментите, които спират дъха.

  7. #7
    Bez roditelski kontrol \/
    FraKE 420Crew!!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    в скейт парка
    Мнения
    330
    някой родители са адски ограничени..
    обаче аз не виждам причина да те накаже че си закаснела с 1 час..
    skate or die
    ride and fly
    fuck you haters
    long live skaters

    .. TO ako hip hop-a nee
    ima li za kvo da se jivee !?

  9. #9
    Голям фен Аватара на reason
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от skate-more
    някой родители са адски ограничени..
    обаче аз не виждам причина да те накаже че си закаснела с 1 час..
    Е това не е ли причина??Вярно,че е малко глупава ама както казаха по-горе е можела да се обади.
    Oily marks appear on walls,where pleasure moments hubg before the takeover,the sweeping insensitivity of this,still life...

  10. #10
    Ooo tova mi e leko poznata kartinka. Na men puk maika mi dosega nito me e nakzvala ne sum bila ograni4avana, ostavqla me e da pravq kakvoto si iskam doskoro kogato ei tui bez malko 6tqh da buda nakazana ama mi se razmina i prosto use6tam kak ot mesec nasam zapo4va vse pove4e da mi zatqga primkata i daje se opitva i da ma zapla6va s nakazaniq i mislq 4e tova e ot strah 4e prekaleno burzo rasta i skoro nqma da buda malkoto i momi4ence i vse pove4e 6te se otdale4a ot neq i 6te poema v svoq posoka. Mislq 4e tova se e slu4ilo i s tvoqta maika tq prosto ne iska da porastva6 i iska da ostane6 malkoto i detence nad koeto 6te ima kontrol i koeto vinagi 6te q slu6ka i vinagi 6te bude do neq. Moje bi se strahuva 4e edin den kogato poeme6 svoq put v jivota tq 6te ostane sama i prosto ne iska da te puska, zatova i pokazvai 4e moje da raz4ita na teb i da ti ima doverie i ne6tata 6te se opravqt
    If you want to be пиян
    drink rakiq not айрян

  11. #11

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    44
    awe a moita maika iska da me izhvurli otvku6ti kato 6ibano PSE ti mi se oplakva6 s tva.maika mi e zabraniLa da izLizam,da se vijdaM s priqteLi.
    az pyk pravq gLadna sta4ka.ve4e ne suM qL po4ti ot 2 dni.
    e kvo 6e Mi se razpravq6 ?!
    to tvoito sa dreboliiki.



    a friend with weed is a friend indeed!!!
    GAAANJAAA

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си