.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    213

    Вярвате ли в такива неща???

    Не знаех къде да сложа тая тема...плс не се сърдете
    Значи искам да ви питам вярвате ли в свръхестествени неща и такива подобни:полтъргайсти,духов е,вещици...
    Вчера с компанията си говорихме за такива неща и едно момиче каза че когато била малка имали стъкло върху масата.Една нощ се чук страшен тътен ,отишли да видят кво е станало и стъклото било счупено през средата Нямало никфи причини ,нито нещо е паднало отгоре нито нищо...след 1 седмица спречелили 5-ца от лотарията Преди 2 месеца пак стана нещо такова само че с полюлей:беше счупен все едно някой го е рязал с нож Аз лично го видях След 2 дни баща й стана началник на фирмата където работеше

    Та кажете случвало ли ви се е нещо такова...Вярвате ли
    tell me would you kill to save your life?
    tell me would you kill to prove you’re right?
    --------------
    no matter how many deaths that I die, I will never forget
    no matter how many lies that I live, i will never regret

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    lol странна работа
    Еми...нз и аз..ако нещо се случи на мен..ще вярвам,ама на приказки винаги си имай едно на ум,че може да преиначават историйките,които ти разправят(аз поне съм така)

  3. #3

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    tuka tama ... lqlqlql ;]]]
    Мнения
    15

    lqlqlqlq...

    mi kato malka mnoo me be6e strah ot sqkfi takiva,no s godinite go izrasnah i sq izob6to ne mi minava prez uma,4e moje da su6testvuvat takiva ne6ta ..

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Аз не вярвам в свръхестествени неща. Тази история не ми се струва толкова чудна, вярвам има логично обяснение. 5-ца от тотото не е кой-знае какво, аз съм играл 2 пъти на тото и имам 2 пъти четворки. Че баща й са го направили началник е било не защото някакъв си полилей се е пукнал, ами защото е положил някакви усилия за определен период от време. Въобще няма нищо случаино. На всекиго са се случвали странни случки, но е повече късмет и случайност. Освен това често човешките сетива лъжат и мозъкът си прави грешни изводи за реалността на базата на спомени, емоционални състояния и др.

  5. #5
    ima siakakvi raboti no moje i da se bazika znae6 li? no moje i da ne se bazikaq az li4no viarvam v takiva raboti

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Не вярвам много... но ми се иска да има
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  7. #7
    Guest

    Re: Вярвате ли в такива неща???

    taq iztoriq mi se struva malko nedostaty4na za da si misli6 4e moje da ima svrahestesveni qvleniq ... ama ina4e ponqkoga mi minava prez glavata 4e moje vse pak da gi ima de ...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    някъде отвъд...
    Мнения
    381
    az kato bqh mlada(do predi 2,3 godini) bqh ve6tica
    Ne se smeite,istina si e!
    Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, наивна много пъти, шарена, непослушна, но никога тиха.И ще викам докато някой чуе гласа ми...

  9. #9
    Абе ако има някое готино момиче което го е страх до мене аз бих я прегърнал и и казал че щом аз съм там няма страшно ама ако съм си сам самичак и усетя полтъргаист да мене мисля че ще се стресна мъничко

  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не съм от най-вярващите...МИсля че всичко е измислица, че поне да има за какво да си говорят хората и да незабравят как се прозинасят милите и спокойни думи

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ekita
    az kato bqh mlada(do predi 2,3 godini) bqh ve6tica
    Ne se smeite,istina si e!
    Mnogo mi e liubopitno kak moje da si bila ve6tica... ve4e da ne si???

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    някъде отвъд...
    Мнения
    381
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Ekita
    az kato bqh mlada(do predi 2,3 godini) bqh ve6tica
    Ne se smeite,istina si e!
    Mnogo mi e liubopitno kak moje da si bila ve6tica... ve4e da ne si???
    A,prodyljavam da sym na vyn6en vid,samo 4e ve4e ne praktikuvam
    Prosto ne mi ostava vreme,predi si pravehme rituali,sybirahme se da piem 4ai na grobi6tata,a sega ostana samo obvivkata
    Аз съм половинчата, незаключена, с една обувка, с половин сърце , аз съм лъч в безкрая, наивна много пъти, шарена, непослушна, но никога тиха.И ще викам докато някой чуе гласа ми...

  13. #13
    Guest
    светът се крепи на свръхестествените неща , просто и да не вяърваш тях ги има !

  14. #14
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Няма да ви разказвам на мен какво ми се случи прди 3 години,защото неискам да ви убеждавам в нищо.Просто ще ви кажа,че има такива неща,каквито и да са те всъщност!

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

  15. #15
    няма свръхестествени неща, бог и т.н. всичко е воля и в случая повече мозък. като си внушиш нещо си мислиш че е така, само защото ти се иска да е така. егати връзката - счупило се стъклото и имали 5-ица от тотото. абе айде малко по-сериозно. примери - безброй - да, но доказателсво няма. ако за всяко счупено нещо ставаше нещо такова аз като дете да съм направил нашите милионери. и всеки от нас, предполагам. така че никой не може да твърди със сигурност че има такива неща. просто хораа са такова племе, което иска винаги да се стреми към нови неща, да има неща, които не разбира и се опитва да разбере. кво да го прйш - природа
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  16. #16
    Око да види, ръка да пипне.
    Демек не вярвам
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    i az ne vqrvam

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    moje i da ima...oba4e nikoga ne sym imala takiva 'kontakti'i.....trqbva da mi se slu4i 4e da povqrvam... MaRiYa_86 pls razkaji kvo se e slu4ilo-6e e interesno


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  19. #19
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Аз не вярвам в свръхестествени неща.
    Значи не вярваш в мен
    Ами да, има духове Обаче истинските духове са мн по страшни!
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    така е, естествено, че има духове, но са далеч по-страшни и сериозни нещата отколкото 'баба сладкишка' и подобни тъпотии
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  21. #21
    Вярвам, че има неща, които не могат да намерят научно обяснение, но не вярвам в магии, урочасвания, духове, също не съм и суеверна.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra:)
    така е, естествено, че има духове, но са далеч по-страшни и сериозни нещата отколкото 'баба сладкишка' и подобни тъпотии
    Prove it. Ае show като е "естествено, че има".
    Банално звучи, ама много филми гледате.
    Цитирай Първоначално написано от ollas
    Вярвам, че има неща, които не могат да намерят научно обяснение
    Кажи едно.
    Цитирай Първоначално написано от morsmordre
    Значи не вярваш в мен
    Е айде за теб ще направя изключение.

  23. #23
    M cHesNo KazAHo a3 VqrVaM v TaKiVa neSHta I sEKi koLkoTo i dA oTri4a MalKo iLi mnOgo VqRva i sE straHuVa oT te3u nE6Ta ...............
    uMaM.Cu.EgHa.Me4Ta-gA.CbM.C.Teb.gO.CyTPuHTa.gA.Te.rJLegaM.nPaBo.B.o4u Te.gA.Tu.LLLenHa.He}|{Hy.Ha.yLLLeHLLe.gA.LLeJLyBaM .roJLoTo.Tu.TuaJLo.u.gA.5bgeM.egHo.LLuaJLo{}

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от MyLLyHKa
    M cHesNo KazAHo a3 VqrVaM v TaKiVa neSHta I sEKi koLkoTo i dA oTri4a MalKo iLi mnOgo VqRva i sE straHuVa oT te3u nE6Ta ...............
    Целият треперя ей. Вечер не мога да спя, нямам апетит. Страх бе бате.

  25. #25
    Аз ако "усетя полтъграйст до себе си" ще извикам " Пиииивсиииии!!! " Не шегувам се... е преди много вярвах в тези неща и ме беше страх... Ам и както каза мечтател наистина ако се случваше каквото и да било като се счупи нещо до сега да сме мултимилионери в нас и баща ми да е кмет на Варна (най-малкото...) :P нз децата(кой го казва ) много обичат да лъжат само за да "плашат" другите който са будали да вярват...
    Freedom will only be available through death!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си