.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    ДА ЗАРАДВАМЕ ЕДНО МОМИЧЕ! (модерирано от Алекс)

    *** Zdraveite,
    ot izvestno vreme edna moq mnogo dobra priqtelka postoqnno e v depresiq.4yvstva se mnogo potisnata,ve4e ne namira smisal v ni6to,vsi4ko i e dosadno,t1po i t.n. Tova mislq,4e e za6toto ot izvesno vreme nqma televiziq v tqx,posle i otkradnaxa GSM-a,pc-to i ne e v tqx i kogato izlezem ve4e nqma kakvo da pravim kato obikolim magazinite,centara i sednem na nqkoe kafe i...denq sv1r6va i vsi4ko naposled1k e tolkova ednoobrazno i kogato se pribere v tqx poneje nqma kakvo da pravi i zapo4va da si misli kakvi li ne raboti.
    Iskam da napravq ne6to za neq,da q zaradvam s ne6to,da q izm1kna ot tova s1stoqnie v koeto e sega !!! POMOGLETE MI,KAJETE KAKVO DA NAPREVQ ZA NEQ PLSSS,MNOGO 6TE S1M VI BLAGODARNA!!!!!!!!!!!!
    Blagodarq vi predvarotelno !!! ***
    БеЗ мЪкА оЧиТе Не ПлАчАт,БеЗ оБлАк ДъЖдЪт Не ВаЛи,СаМо ТеЗи,КоИтО оБиЧаТ мОгАт Да РоНяТ сЪлЗи!

  2. #2
    XaXo
    Guest
    EMI PIITE ALKOXOL HODETE NA DISKOTEKI HODETE PO MAJE I SHTE SE OPRAVI RABOTATA VIE SKUCHAETE KAK NQMA DA E TAKA !

  3. #3
    Последното мнение бих го изтрил ако не беше толкова просташко и перфектно за цитат на простотията и малоумщината която цари сред младите. Хахо – вервай ми не всичко се изчерпва с това което ти казваш. Също телевизията и интернета също са необходими но не задължителни фактори за да се чувстваш перфектно.
    Например можеш да и подариш книгата Шестото клеймо на Дан Браун. Тя е от книгите които са толкова пленителни и интересни че може да не спре да я чете докато не я прочете цялата (това е първата книга на серията на Дан Браун, втората е хира за който всеки е чувал – Шифъра на Леонардо ) . Тоест тази книга би и запалила интереса към книгите отново. Нямате идея, колко добре можете да изкарате четейки нещо интересно.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Последното мнение бих го изтрил ако не беше толкова просташко и перфектно за цитат на простотията и малоумщината която цари сред младите. Хахо – вервай ми не всичко се изчерпва с това което ти казваш. Също телевизията и интернета също са необходими но не задължителни фактори за да се чувстваш перфектно.
    Например можеш да и подариш книгата Шестото клеймо на Дан Браун. Тя е от книгите които са толкова пленителни и интересни че може да не спре да я чете докато не я прочете цялата (това е първата книга на серията на Дан Браун, втората е хира за който всеки е чувал – Шифъра на Леонардо ) . Тоест тази книга би и запалила интереса към книгите отново. Нямате идея, колко добре можете да изкарате четейки нещо интересно.
    и съм на мнение , че е добре да и подариш някоя мн хубава и пленителна книга!Аз не мога да ти препоръчам някоя готина книга , защото не 4ета много .. просто нямам тарпението да седна , трудно нещо може да ме заплени от парвите редове!
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  5. #5
    Аз имам и друга идея – един малък но достатъчно голям телевизор струва 111 лв в МЕТРО. Ако събереш от 11 приятеля по 10 лв можете да и купите този телевизор и да я направите наистина щастлива, не саmо защото ще може да гелда телевизия, а и защото ще е получила изненадващ подарък - проява на любов и приятелски чувства. Аз съм правил подаръци на свои приятели/приятелки без повод от модем за компютър до DVD, също так аи на хора които познавам само от чата Дори тук във форума можеш да поискаш да и съберем пари, да купим телевизор, и за да зарадваме и хората които са решили да помогнат с някой лев да заснемем връчването на телевизора. Тя ще ти каже че ще те убие (въпреки че ще е много радостна) но после когато осъзнае както в станало ще разбере колко много държиш на нея и че си човек на който може да разчита. Наистина би било чудесно и аз бих се включил веднага с 10 лв. Вярвам, че ако не е от София ще имаме възможност с колегите от форума да организираме едно превозване на техниката до града в който си

    Останалите как мислите?


  6. #6
    aBeP4eTo`
    Guest
    Не ми р проблем да пратя някой лев!!!
    особено за такава кауза!!! :P

  7. #7
    Aiii Alex stra6en si.Velika ideq
    Naistina acki 6te se zaradva!Az s1m ot Varna oba4e.Nqma da trqbva prevoz za6toto i ot tyk moga da go kypq,no...mi trqbvat pari,a...az gi nqmam .Taka 4e.....acki mnogo 6te s1m blagodarna ako moje naistina da...s1berem malko pari ot foryma
    БеЗ мЪкА оЧиТе Не ПлАчАт,БеЗ оБлАк ДъЖдЪт Не ВаЛи,СаМо ТеЗи,КоИтО оБиЧаТ мОгАт Да РоНяТ сЪлЗи!

  8. #8
    to principno i az sym navit da pomogna kazvate kak se organizirame i gotovo
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  9. #9
    Vs16tnost...tq ne e gordeliva i...mislq 4e nqma opasnost da go otxv1rli,a po skoro acki 6te se zaradva,za6toto 6te ima pone 1 ne6to,koeto naistina 6te e li4no neino!
    БеЗ мЪкА оЧиТе Не ПлАчАт,БеЗ оБлАк ДъЖдЪт Не ВаЛи,СаМо ТеЗи,КоИтО оБиЧаТ мОгАт Да РоНяТ сЪлЗи!

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Nova ZAgOra/StaRa ZagOra
    Мнения
    63

    ..

    tva za televizora spored men ne e mn dobra ideq.v smisal da sabirame pari ot foruma...za6toto...ti moje6 da si gi prebere6 v djob4eto..nqmam ni6tu protiv teb..ama otkade da sme sigurni nie 4e ti 6te i kupi6 tV?po-dobra e ideqta za knigite.ili moje bi za diskotekite.idete v nqkoi drug grad.moje i na stop..abe nz napravete ne6to ludo..
    blqblq...

  11. #11
    ami neka vseki da kaje kolko moje da dade, az mislia da bydat izprateni kym smetka koaito shte dam specialno za celta, a sled zakupuvane na televizora da skanirame fakturata i da ia pusnem vyv foruma za da se vidi che niama lyja, niama izmama osven tova zadyljitelno iskam snimki na teb, priatelkata ti i televizora.

    Az mislia che mojem da si imame poveche doveie. Pyk i na 10 lv - mainata im. Az viarvam che niama da go napravi zashtoto celta i ne beshe takava - tia pitashe kak da ia zaradva - a az se nabutah da davam syveti s televizori

    Mislia che niama da se pochvustva kofti dori i da e gordeliva, moiata priatelka e gordeliva, ama mnogo i kgoato i podaria neshto koeto e ujasno skypo naisitna i stava malko kofti no az kazvam che ako ne go vzeme shte go izhvyrlia prez prozoreca i... rezultata e iasen. A i chvustvoto e smeseno - zashtoto hem znaesh kolko struva tova, i se chuvstvash leko nelovko che niakoi ti rpavi podoben podaryk i to bez prichina no ot druga strana si super shtasliv zashtoto tova oznachava mnogo za teb i pokazva che niakoi te obicha.

    Az sym za - vikam da zapochvame!
    Za momenta imame 12 choveka po 10 lv:

    IsKaM^vSi4k0^_f
    aBeP4eTo`
    Alex
    Coki
    DarthRevan
    Utopia
    Ollas
    miloto_girl-4e
    AnTo
    monka
    just
    Cyberdyne_101

    (za vseki po 10 lv sym razpisal, ako iskate poveche da dadete - svirkaite

    SYBRANA SUMA: 120 lv.

    Ochakvam oshte hora

    p.s.ako iskate mojem da podsigurim po oshte edin nachin organiziraneto kato pomolim kolegite i priateli ot moreto.net (amam.bg i musicbg.net), koito sa ot Varna da zakarat s kola televizorcheto i da napraviat te snimkite Tolkova se entusiazirah che vidiah polojitelni mnenia che chak niamam tyrpenie da go napravim

  12. #12
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    stiga sym free moga da vi udarq po edno ramo s prevoza ;) pishete i men v sybiraneto s parite ;)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  13. #13
    Razbrah che imalo slednata extra v golemite verigi magazini - pazaruvam v Sofia - vzimat stokata vyv Varna. Taka az moga da sluja kato garant za zakupuvaneto na tochnata stoka i che parite niama da izcheznat. A kolegite ot Varna shte se pogrijat za dostavkata. Tia veche e uredena.

  14. #14
    Аз също ще се включа в кампанията с 10лв
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  15. #15
    И аз имам желание да помогна, но мога да пратя пари по АnTo, което ще стане чак септември месец.... Сега просто нямам много...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  16. #16
    Niama problem - i bez tova dokato syberem parite shte minat 5 dni, ei go kyde e Septemvri mesec. Ochakvame oshte 4 choveka samo

  17. #17
    ОК! Ще се постарая максимално бързо да събера парички и да ги пратя за Бургас.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  18. #18
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    pi6ete me i mene s 10lv,samo mi kajete koga i na kogo da gi dam
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Sozopol/Varna
    Мнения
    112
    Az kym 10-ti sept shte udvam vyv varna ... i shte ti dam ot mene 10 lv. i s ollas se ugovorihme da mi dade neinite da ti gi donesa

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    i az se vkliu4vam! samo mi kajete kade da gi pratq tezi pari
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  21. #21
    Лафим си тука в канала по тази тема и ми хрумна нещо. Мисля, че телевизорът не е чак толкова добра идея. Едно колело би било много по-хубав и полезен подарък. По-добре е да се движи човек навън отколкото да кибичи пред телевизора. Аз кибича пред него защото нямам колело... С което не ви казвам да ми купите. Но все пак за едно момиче е много по-добре да има колело отколкото телевизор.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  22. #22
    Guest
    awe kolelo ? lud li si ?
    TV>ALL

  23. #23
    Вътре съм с..10,20,30...колко лв?

  24. #24
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    sled kato alex shte plati TVto v sofiq... Alex nqma li da e po dobre napravo vseki da ti prati parite s edin poshtenski zapis?
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  25. #25
    СЪБРАХМЕ ПАРИТЕ!
    Радвам се че има хора като вас във форума.

    Относно събирането на парите: предлагам да преведете парите по сметка или с пощенски запис (по сметка е по-бързо) за да мога да заплатя телевизора от Метро, технополис, техномаркет или технолукс а Утопя (най-вероятно) ще го вземе от същия магазин във Варна. Адреса и сметката ще ви ги разпратя като лични съобщения за да не стават обществено достояние.
    Ако имате други предложения – слушам ви.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си