.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157

    гепиха ми nick-a :(

    Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии :

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    kaji mi na kolko vreme ti e nick-a...i na men mi gepiha nqkolko..ama kvo da se prai...pone pe666o ne mojaha..:P edinstvenite hora koito mogat da ti pomognat sa Adminite.. sammo te mogat da dropnat nick-a i ti da si go reg-ne6.. ama ako ne si vrazkar...trudno 6e stane...osobeno ako e mlad nick-a ti..

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Ееее ти сега за един ник световен проблем ли ще направиш ... хората без къщи останаха ти за един ник си тръгнал да ревеш ... я се върни в реалността


  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от Fallen_angel
    Ееее ти сега за един ник световен проблем ли ще направиш ... хората без къщи останаха ти за един ник си тръгнал да ревеш ... я се върни в реалността
    Така е

  5. #5
    Guest

    Re: гепиха ми nick-a :(

    Цитирай Първоначално написано от Banned
    Цитирай Първоначално написано от San4o
    Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии :
    When i'm in IRC call me (NoEx)
    ei stiga si se tiuhkal za edin nick golqmo 4udo prebiq toq deto ti go e vzel i si gotov a ako ne moje6 smeni go 4ista rabota

  6. #6

    Re: гепиха ми nick-a :(

    Цитирай Първоначално написано от San4o
    Хорааааа помагайте гепиха ми ника са няма да мога да спя ... кажете какво да правя ??? Моляяяя вии :
    егати джепчиите аре да ги пребием!!!
    ахахахахаха ти на коя водка си бе...как някои ще ти гепи ника,ако си бил регнат няма шансове ахахахаххаха а ако си дал паролата на някои си е твои проблем
    бтв.вземи приспивателни и ще заспиш
    [img][/img]
    Admin-Coki:
    Снимката в подписа е прекалено голяма!
    При системно неспазване на размерите за големина на снимката в подписа, ще бъда принуден да ти дам бан.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си