.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 89
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144

    Aidi pak sre6ta v STZ!!!

    Aide k0it0 iska da se 0bgazqva pak da pi6e! Mene me nqma6e minaliq pyt i ne m0jah da d0ida ama sega iskam da se zap0znaem ve4e :P

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    ами да защо не...ние последния път ходихме едната вечер на кръчма,а на другия ден на Аязмото и на кафе....няма да е лошо пак да се съберем и тоя път още повече хорица айди ся всички да пишат тука

    П.П. аз съм си чатила веднъж с теб

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  3. #3
    Аз съм навита, вече се пооправих след летния грип, надявам се да се чувствам добре за да дойда...а не пак да пропускам Айде в събота на гъбата, ама за час не знам...съгласни? :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Az zaminavam na more utre i do sybota nqma da se vyrna taka 4e tazi sre6ta 6te q propusna men vsi4ki me znaqt ve4e :P

    BABY_SEXY_GIRL : v4era ne me li pozna v gradinkata.be6e s viktor
    Keep smilin'

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami syb0ta stafa kat0 den ama na mene mi se iska da idem na Aqzm0t0 prive4er i 6te si napraim 1 razh0dka i p0sle na kafe ... ili ne6t0 0t s0rta!
    Ama v takyf slu4ai 6 trqbva na Jabkite sre6ta!

  6. #6
    Хора, сега се оказа, че на 26-ти заминавам на море и поне до 30-ти ще ме няма...ако ви е удобно преди 26-ти за да дойда и аз? Или най-добре се срещнете, а аз ще дойда на друга среща
    DeSsi, не съм те мернала Сигурно съм блеела И все пак защо мислиш, че като познаваш всички трябва да ти е все едно дали да идваш, не мисля че целта на срещите е само запознаването ами и купона :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami az sym si sv0b0dna cql mesec tyi 4e .... Kugat0 kajete kydet0 iskate! m0je i predi 26-ti!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    а защо не след 26 когато се върнат всички,за да можем поне веднъж да се съберем повече хора иначе на мен не ми пречи и преди

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  9. #9
    Айди на 2-ти Септември тогава, а? Плиййййз
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Hubu ma m0je i predi tfa da izleznem tiq det 6te sme tuka! Ni6tu ne ni pre4i nali ?

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Не,не пречи

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  12. #12
    Некасача щял да идва през Септември пак Може като дойде да си спретнем още една среща :P (май станаха множко срещи )
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  13. #13
    Emi aide da si pravim de.Kajete koga?Moje predi 26-ti edna ,no 6te e nai-dobre septemvri,kogato vsi4ki sme si v grada

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  14. #14
    Emi aide da si pravim de.Kajete koga?Moje predi 26-ti edna ,no 6te e nai-dobre septemvri,kogato vsi4ki sme si v grada

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Emi aide da si pravim de.Kajete koga?Moje predi 26-ti edna ,no 6te e nai-dobre septemvri,kogato vsi4ki sme si v grada


    май наистина е най-добре за септември....ама ако кажете и по-рано не е проблем Съни днес те видях вървеше по главната ама много бързаше и....

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  16. #16
    Айде да мислиме дата де :P Аз искам да е или на 2-ри (петък) или 3-ти (събота) Съгласни?
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Emi aide da si pravim de.Kajete koga?Moje predi 26-ti edna ,no 6te e nai-dobre septemvri,kogato vsi4ki sme si v grada


    май наистина е най-добре за септември....ама ако кажете и по-рано не е проблем Съни днес те видях вървеше по главната ама много бързаше и....

    Dam,sama li bqh ili s nqkoi?Kum kolko me vidq?Veroqtno sum burzala za sre6ta)))))))
    Ami kajete koga 6te se sre6tnem de!?

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi neznam kuga ... k0gat0 kajete! Az ve4e istypqvam 0tsqkyde 6t0t0 m0it0 DeSSi gu nqma (na m0re e) i sym p0 cql den sv0b0dna :}

  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    79
    И аз съм за септември, пък датите нямат значение

    Ден без думи...миг без красота...живот без теб...Това е реалността!!!

  20. #20
    1-vi septemvri?

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  21. #21
    А 2-ри? Аз предпочитам тогава (аз лично)
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  22. #22
    Mi dobre,are na 2-ri

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    kym 3-4-5 ???? Na jabkite ili na 4as0vnika ili na gybata ???

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    какво ще кажете за втори в 5 на гъбата и тогава вече да решим какво ще правим и къде ще ходим

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  25. #25
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe ade da e sled 12 da moga da doida i az pak i Ri4i` da si e v Stz pak i moi i Napu6eniq da zema s men abe nz ako se naviete ne6to zvanete 2 dena pone po rano ili me namerete da kajete da moga da doida ako moga de
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си