.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: agenciq X-Ground-

  1. #1
    dehgw
    Guest

    agenciq X-Ground-

    моля кажете ми кои са следващите градове,в които екс граунд ще има кастинги!

  2. #2
    Дати:

    18.08. София - Гранд Хотел София
    19.08. Пловдив – Хотел Санкт Петербург
    20.08 Стара Загора -р-нт Желелезник, Лятна градина
    21.08 Бургас - ТЦ „Пиргос стил”, кафе„Карамел”
    22.08 Варна - Планет клуб
    23.08. Велико Търново - Гранд хотел „Велико Търново”
    24.08 Русе - х-л „Дунав плаза”
    25.08. Плевен - х-л „Ростов”

    Всички кастинги са от 14 часа

  3. #3
    dgaghe
    Guest
    о,как съжалявам че не отидах в гр. бургас!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    92
    Я виж ти..и аз съм пропуснала днес..
    И все пак някога ще се срещнем и все пак някога ще се поздравим,сърцето радостно ще трепне или от остра болка ще се свий...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    az sym izpusnala dooosta otdavna

  6. #6
    sdtwytew
    Guest
    между другото участничките е трябвало да бъдат без грим а мн от тях са отишли нацапани и се е наложило да махат грима

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    az pyk ne bqh v grada na kastinga i sy6t0 me e qd ama d0g0dina pak ... :}

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от sdtwytew
    между другото участничките е трябвало да бъдат без грим а мн от тях са отишли нацапани и се е наложило да махат грима
    Така ли Леле, ужас, аз ако бях отишла щях да съм с малко грим щото Но не отидох щото главното условие е да са над 170см високи, а аз съм 168
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Аз също трябваше да отида,но го изпуснах! МНОООго ме е яд! Можеше пък да се получи нещоо

  10. #10
    gwywh
    Guest
    и с право съжаляваме защото удобрените сключват 5 годишен годовор с агенцията и отиват в СФ на супер модел на Бг

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    oo, az nqmam nikakvo namerenie da hodq po takiva raboti...hi4 ne mi haresvat trqbva da nosq obuvki s tok4eta...a az prosto ne moga da se ka4a na takova ne6to, a i sam 1.60 . a te iskat nad 1.70, abe ako 6te i 2 metra da bqh pak nqma6e da otida
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    modelka
    Guest
    hora molq vi se kajete mi v koi gradove 6te sa sledva6tite kastingi na eks-graund a puk az 6e otida s jiguleto na dqdo da me zemat za modelka i da me 4uka muskulest mujaga dokato mi vre kinti v anala! molq vi se ina4e 6e ostana tupo selqndur4e nevidqlo strigan salam...da vi eba v kompleksarkite! koga 6e stane6 ti modelka be jivotno, koi znae kva si gavra na prirodata, no sigurno tati ti kazva 4e si negovata hubavica(HUAHAHAHAH) - 6ibana poni4ka s bavarski krem, spokoino sega takiva sa na moda (mnogo podhodq6ta emotikonka za6toto mnogo trudno 6te obhvane6 s vzor tulovi6teto na kita(modelkata)

  13. #13
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    men mi se iska6e da otida na kastinka v Tarnovo,no to4no tezi dni ,v koito se e provejdal,bqh na more
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от sdtwytew
    между другото участничките е трябвало да бъдат без грим а мн от тях са отишли нацапани и се е наложило да махат грима
    Така ли Леле, ужас, аз ако бях отишла щях да съм с малко грим щото Но не отидох щото главното условие е да са над 170см високи, а аз съм 168
    Ama kak 6te si 1.68 be ?? Az sym 1.71 i mai sym p0 niska 0t tebe :}

  15. #15
    Guest
    Еййй язък.Изпуснах си шанса.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си