.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Като имате запек
    Guest

    Като имате запек как серете

    Хора като имате запек къв метод прилагате за да са изсерете меко че очите футболна топка станаха

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    пии едно разхлабително и WC-то е тфое...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    пии едно разхлабително и WC-то е тфое...
    BSB THE BEST & FOREVER!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Бате фащаш се за кенефа, псуваш, риташ и така, ако не ти за дават пари за разхлабително

  5. #5
    Guest
    Бъркам в гъзъ и кфото стане,стане

  6. #6
    с прахосмукачката в гъза и готово
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Мда и аз като пор, с прахосмукачката в дупето и айдее
    Иначе кат не мога да изкарам така, си намирам някой батко да ме оправи на задна и то излиза през устата
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  8. #8
    Da ne bi da si pil kompot ot drenki,ta ima6 zapek? Probvai razhlabitelni-kolkoto iska6 ima v aptekata.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    ima 1 metod, fa6ta6 borma6inata i slaga6 po-golemi4ka burgiika. puha6 u dupeto i vklu4va6.
    no to e samo za profesionalisti.
    v kraen slu4ai stava i s mikser
    efektno e, probvai!
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Със зор!

  11. #11
    @пор даде яко мнение
    ама да ти кажа може да пробваш със тръба от водопровод, пъхаш си я отзад и после отиваш в кенефа

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  12. #12
    Guest
    много помагат сините сливи и джанките сутрин на гладно. през зимата може и сушени да ги ядеш. Ама да знаеш, че наистина помагат.Не яж банани, дренки и други подобни. А, и зеленият чай си го бива, ама не прекалявай.

  13. #13
    Guest
    Да не си ме разбрал погрешно. Значи яж на гладно пресни или сушени сливи и джатки. зеленият чай има и той разхлабителен ефект. Защо всички пишат само глупости? човекът има проблем, а вие вместо да му повогнете, пишете тъпотии

  14. #14
    Guest
    Emi i zelenia 4ai pomaga-prodava se v aptekite

  15. #15
    ahhaha lele az v4era kuv zapek imah .... nekude okolo 30 min sediah u kenefa i se napuvah imah 4ustvoto 4e imam tapa na guzo ... ama po edno vreme kato se iztrelia taia tapa .. shanpanskoto na nova godina pasti da iade :P hahahha taka si blikna ... 4e imah 4ustvoto 4e sum otslabnal s 2kg nai malko ...ama posle analnata halka mn me boleshe i si kazah "predstaviam si kvo e da te ebnat otzade" hahah proverih s toaletnata hartia dali ne e tekanlo kruv ama nemashe slava bogu ta sega vsi4ko e ok ne moem se sprem da serem :P bezsmurten sum u kenefu taka da se kaje :P hahah nadiavam se vi e haresala moita istoriika :P

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    Със страшно много напъване и проляти сълзи
    разхлабително ползвам само ако не е чак толкова лошо положението
    ако нищо не помогне клизма

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Bloody_Tear
    Със зор!
    тва е най-вярно. ама аз рядко съм запечен. то от храната зависи. с джанки доколкото знам. ама ти казах - не съм запечен и не знам. ама със зор -
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Пия топъл чай. Също има и едни шоколадчета за разхлабване - по принцип се ядат по 1-2 блокчета, ама аз като издумкам едно цяло и да видиш как вързичко се оправям.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си