.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: hadr techno

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301

    hadr techno

    kefite li se na hard techno,hodite li po partyta i koi sa vi lubimite izpulniteli no comersial

  2. #2
    slushal sum malko shtoto edna ot moia klas mn se kefi i mi haresva da go slusham ama da otida na party ... neznam vse oshte si predpo4itam House pa za natatuk neznam :P moje taia ot klasa da me zaribi :P
    M2O Musica allo stato puro!

  3. #3
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
    I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от marusha
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
    I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...
    Пък ти се научи как се пише "hard" и тогава коментирай.
    Have a Nice Day
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ей Бийтълс, това е много по-добро от "hard techno". Да не споменавам, че такъв стил "hard techno" официално няма. Ей такива като тебе си ги измислят и разнасят името.

  7. #7
    awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House
    M2O Musica allo stato puro!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Цитирай Първоначално написано от marusha
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Ходя да, но не редовно. Най-доброто парти, на което съм бил досега беше на Heran Cattaneo. Просто.....unbelievable Та логично е той да ми е любимия DJ. След него са Deep Dish и на третото място Milk & Sugаr.
    I tva e hard techno,taka li? hoi se skrii nekade be...
    Пък ти се научи как се пише "hard" и тогава коментирай.
    Have a Nice Day
    kak se pishe "hard"be smotlo?!to4no taka si se pishe

  9. #9
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Цитирай Първоначално написано от nekaduren
    awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House
    да и то доста добър избухнал. Най-вече Ернанчо.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Цитирай Първоначално написано от nekaduren
    awe znam samo 4e tia DJ-i koito lunatrick izbroi puskat House
    да и то доста добър избухнал. Най-вече Ернанчо.
    kato znaesh kfo govorish be "Izbuhnalia" house kakto ti go narichash niama nishto obshto s naistina HARD technoto.A tfe 4e ti ne razli4avash house i techno e otdelen vupros!peace

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Ей Бийтълс, това е много по-добро от "hard techno". Да не споменавам, че такъв стил "hard techno" официално няма. Ей такива като тебе си ги измислят и разнасят името.
    a kolko podstila na technoto ima niama da ti gi izbroiavam...vzemi tribal techno naprimer,ne 4e ti govori neshto,ama karai.Niamlo takuf stil-skriii se be!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    uplifting, progressive, tech, , lo-fi, ethno, deep, vocal, latin, trance, tribal, funk, jazz, chill, ambient, electro breakz, iberican, triphop, gabba...
    да ти помогна ?

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    uplifting, progressive, tech, , lo-fi, ethno, deep, vocal, latin, trance, tribal, funk, jazz, chill, ambient, electro breakz, iberican, triphop, gabba...
    да ти помогна ?
    i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Hard Techno ? Iskam razqsnenie k'vo beshe t'va sq ... oshte malko shte nare4ere Reiv-a -> HarD TeChNo ... daite malko INfo
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  15. #15
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Цитирай Първоначално написано от marusha
    i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika
    въпроса беше, че си мислиш че само ти разбираш. А то не е така. А да, и момче съм

    П.П. А пък специално за tribal, слушам го от 1 година. Така че, доста ми е познат...

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Цитирай Първоначално написано от marusha
    i otnovo...pove4eto ot tezi se otnasiat za house..., jazz-ut si e jazz i toi niama nishto obshto,chill ili chillout-a sushto e dr nrshto,triphop-i tova.Ako iskash da razberesh kfo to4no e triphop ima niakolko takiva pesni4ki na Hotel Costes A,i gabbata sushto si e suvsem otdelen i nezavisim stil...izvoda 4e vsi4ko ot tfa deto ti si dala sushtestfuva.no ili kato otdelni stilove kato 4alga,metal i rap napr.,ili mnoo malka 4ast kato podstilove na housa i technoto-no ima goliama razlika
    въпроса беше, че си мислиш че само ти разбираш. А то не е така. А да, и момче съм

    П.П. А пък специално за tribal, слушам го от 1 година. Така че, доста ми е познат...
    ne iskama da kaja 4e samo az razbiram!Naprotif-tazi tema beshe za hora,s koito iskah da obmenia opit i tn.Pro4eti pak temata

  17. #17
    Awe Tribal House e istinata :P a ina4e mene me kefi edin techno dj Mario Ranieri i mislia 4e toi puska Hard Techno ama ne sum siguren
    M2O Musica allo stato puro!

  18. #18

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    14
    Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
    А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума
    Peace\/
    Hard Techno

  19. #19
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    nai qkata muzika na sveta

  20. #20
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    ама чакайте малко аз не съм казал, че си приличат. Просто ги изброих.
    А иначе, трайбъл хаус.
    И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма !

  21. #21

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    ама чакайте малко аз не съм казал, че си приличат. Просто ги изброих.
    А иначе, трайбъл хаус.
    И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма !
    дам тук съм съгласен сайкъделика е един от най-психирващите подстилове на транса и наистина може да ти влезе под кожата и да си набиеш супер яки филми ако си на трип.;P
    Hard Techno

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от funktool
    Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
    А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума
    Peace\/
    eto nai-posle edin istinski fen!!!Mersi mnogo za mnenieto btw beshe li na invader

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Фаворит ми е Dj Donovan ама той бяга към hard tribal стилът... После е Alan Barrat, Kazu Kimura, Ukey и мисля, че са това а относно стил-а има го даже има и подстилове ето ги:
    Acid Techno
    Dubby Techno
    Experimental Techno
    Hardcore Techno
    Minimal Techno
    Tribal Hard Techno(говорим за trbal techno, а не за tribal house разликата е огромна)

  24. #24

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от marusha
    Цитирай Първоначално написано от funktool
    Ммм LunaTrick, за онова изброяване на стиловете си включил доста отделни, които нямат нищо общо с техно... говоря за ъплифтинга, който си е свързан с транса, джаз, фънк също.. дори си споменал транс в същата редичка, като нали ти казах, че ъплифтинга е някъв негов подстил, ембиънт също е отделен стил... а електро брейкз... ами пич то по принцип вече много хора водят електрото отделен стил, заради специфичното звучене... а че си има електро брейкз, електро хаус, има, но пак е някъв подстил, иберикън саунда не е точно под стил, а просто така викат на специфичния хаус, който идва от Испания. От там идва и самото наименование - Иберийския полуостров.;] Ммм а ти трайбъл може да слушаш от година, но трайбъл хаус или трайбъл техно??? Не искам да се заяждам с поста си напротив, да изясня лекинко просто щот ми е интересно.:] А и един въпрос е човек да знае стилове, друг да ги разпознава:} Пак казвам нищо лично!Peace\/
    А относно темата, хард техното е единствената музика, която може да ме накара да изляза от кожа и да полудея, да ме накара да настръха и да ме пренесе другаде, само този този мощен бас може да ме разкъса, а избухващите перкусий могат да ми строшат главата и да полудея просто. Само там го има този невероятен адреналин и енергия. Иначе за djs амии Chris Liebing ми е любимец заедно с Rush, Jamie Bissmire, Chris Liberator, Frank Kvitta и тн.:] Ммм кефя се много и на шранца, който си има някво специфично звучене, който Либинг е измислил както и стила така и самата дума
    Peace\/
    eto nai-posle edin istinski fen!!!Mersi mnogo za mnenieto btw beshe li na invader
    mm tova beshe partito, za koeto vinagi shte sujelqvam che ne sum bil(kakto i na rush) obshto vzeto iztarvah po-qkite partita tazi godina, samo sq na kanzyani se revanshirah malko, no... rush si e rush :P
    Hard Techno

  25. #25
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    И мен лично единствено психеделика ме изкарва извън кожа...просто няма такъв заряд от енергия да се носи от друг стил...просто няма ![/b]
    Е, точно заради този коментар ще те уважавам вечно :P

    btw, DJ DeCibelle е супер яка, ако сте я слушали? Уникални миксове прави!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си