.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Българите в САЩ

    Сигурно има такава тема,е аз не съм я видяла,ами в LA има организация на българите,ако знаете колко е весело,кой от кой е по-голям мошенник,няма значение,е има ли някой живущ в САЩ?><>

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Пловдив - - - - -
    Мнения
    56
    Ами аз лично за Ел Ей незнам...знам че в Чикаго има Най-Много Българи в цяла Америка... ся за такива организаций незнам ..ама ше е интересно някой да обесни закво става въпрос
    ЖеНиТе , Вятърът и КъСмеТа Се ПроМенят Най - БъРзо ! ! !

  3. #3
    Ами там събират се българи в една сграда в Los Angelис и си бъбрят и си правят примерно църква си направиха коро...некви такива работи!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    точно вчера изпратих най-добрата си приятелка за Чикаго беше много гаадничко ,тя бе тук за лятото...а иначе от нея за такива организации не съм чувала,тя много много и не обича да говори за ТАМ знам само,че има наистина много българи в Чикаго специално и тя си е намерила доста приятели от тях,но казва че никой американец/американка не й е толкова добър приятел и скъп като човек,колкото може да бъде българин...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Аз живея в Детройт... в Чикаго съм ходила и наистина има СТРАШНО много българи Супер е! Има български заведения, църкви, складове, магазини, всичко
    Don't ever leave the one you love for the one you like, because the one you like will leave you for the one they love!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    sestra mi be6e za edna godina na specializaciq v 6tatite i mi razkazva6e 4e tam ima bg kafeneta, restoranti, hr.stoki..abe si4ko, ama mn trudno moje da se nameri. A lelq mi e v Chicago i hodi v nqkakva bg cyrkva tam, nz dali e edinstvenata...


  7. #7
    Хм, какви българи? Българи има САМО в БЪЛГАРИЯ !
    Другото е .. нямам думи!
    Мъжа се познава по делата!
    *
    Бъди Мъж и на думата си дръж!
    *
    Думата е равна на договор!
    *
    Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!
    *
    Само Благородните и ШироСкроените хора успяват!
    *** БАННАТ, НО ХИТЪР КАТО Щирлиц -е това е БОРЧЕто!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си