.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    Абе как да направя мп4 на мп3 щото не тръгва

    Аре бе компетентни, кажете че съм изтрещел за една песен на която не мога да и сменя окончанието щото не ми тръгва иначе .

  2. #2
    Mp4
    Guest
    mai4e mp4-ka tragva s windows media player! prbovai i kaji

  3. #3
    Guest
    Тръгна ма не го щем тоя кирлив медия плейър, искам да го сменя за да си го пусна на Пайнера в колата щото не го разчита.

  4. #4
    Влизаш в Windows Explorer-a, намираш си mp4-ката и я преименуваш на mp3-ка... Много просто. Ако след името на песента не пише .mp4, в Windows Explorer-a.. горе View Folder Options... горе View махаш отметката на Hide file extentions for known file types. И тогава преименуваш.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Влизаш в Windows Explorer-a, намираш си mp4-ката и я преименуваш на mp3-ка... Много просто. Ако след името на песента не пише .mp4, в Windows Explorer-a.. горе View Folder Options... горе View махаш отметката на Hide file extentions for known file types. И тогава преименуваш.
    Ааа батенце точно тва се чудех къде е мерси много, трийте темата.

  6. #6
    Аз съм female...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  7. #7
    Guest
    Имаш ли пик ?

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Имаш ли пик ?
    Ei na vsiako f-4e li 6te mu ska4a6???

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Girl Dream
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Имаш ли пик ?
    Ei na vsiako f-4e li 6te mu ska4a6???
    Що, по мъже да не е забранено ?

  10. #10
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  11. #11
    Guest
    Kakvi maje te goniat be,ne prosto naso4i se kam edno momi4e

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Влизаш в Windows Explorer-a, намираш си mp4-ката и я преименуваш на mp3-ка... Много просто. Ако след името на песента не пише .mp4, в Windows Explorer-a.. горе View Folder Options... горе View махаш отметката на Hide file extentions for known file types. И тогава преименуваш.
    абе много яко звучи, ама не винаги става. то като се преименува файла форматът му пак ще е ем пе 4 и на мен така ми дава няква грешка от рода на unknown format или няква такава простотия. ама друг начин не знам. тряа да имаш програма за модифициране на аудио файлове. ама не знам никоя. сори.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  13. #13
    Guest
    Абе глупацииии!Значи не си написал .mp3 ами само mp3(без точка)!Брей брей брей дееба!

  14. #14
    мечтател, az izpolzvam tozi metod na rabota i do sega ne sym imala problemi.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Абе глупацииии!Значи не си написал .mp3 ами само mp3(без точка)!Брей брей брей дееба!
    абе плондер с плондер! таебаф тъпунгера. ти знаеш ли въобще ква е разликата м/у mp3 и mp4? разликата е във формата. се тя как се казва, ако форматът не може да се прочете.
    и за твое сведение го пускам, като влача файла до плаълиста. в този случай няма никво значение името. и не съм толкоз тъп да забравя точката, ако ти си.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    мечтател, az izpolzvam tozi metod na rabota i do sega ne sym imala problemi.
    аз казах, че "не винаги става". тва не значи никога. може да е проблема в медия плейъра ми де.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  17. #17
    мечтател, не споря. Може просто да съм имала късмет или не знам какво, но като преименувам и всичко е наред
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    мечтател, не споря. Може просто да съм имала късмет или не знам какво, но като преименувам и всичко е наред
    радвам са за теб. ама при мен не става така. и затова си ги вземам винаги като мп3-ки. така е по-сигурно
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  19. #19
    Guest
    пак казвам,глупаго неграмотен,било то и мечтател - Примерно - Ozzy Osbourne-IJust Want you.mp4!Просто сменяш 4 на 3 така по за като на иранче да ти обясня!


    ПС А на поста ти за форматите ного се смях!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Аз също съм пробвала да преименувам така, обаче не ми го разчете после във формат мр3. Имайте предвид, че на моя РС типа на файла съм го оставила да се вижда, дори за познатите типове. Така че не ми е оттам грешката.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си