.

Виж резултатите на анкетата: Na koi hora spored vas vikat Feshuni?

Гласували
125. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Hora,koito se obli4at po moda

    70 56,00%
  • hora,koito imat adskoto 4uvstvo za ego

    12 9,60%
  • hora ,koito otdelqt prekaleno mnogo vnimanie na vun6niq si vid.

    24 19,20%
  • hipper naduti gadnqri

    19 15,20%
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 170

Тема: Feshuni???

  1. #1

    Feshuni???

    Aeeee dnes mnogo sporihme s edna priqtelka i za tova re6ih da pusna anketa tuk.
    Na koi hora spored vas vikat Fe6uni??
    [Fashion-ot tam Feshuni-moda]

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  2. #2
    Guest
    Ми модерните много ясно, що пък да са гадняри?

  3. #3
    еми тия дето се водят по модата естествено

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Guest
    Абе ейми мноо готин хаватар имаш .

  5. #5
    овците. днеска на колко се натъкнах ... мани. верно като стадо. грозно е.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    в отвъдното
    Мнения
    106
    mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no
    !!!PEACE!!!

  7. #7
    фешанкаІбе
    Guest
    mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no
    _________________ е,то сигурно и гащите й са били розови,що не провери чалгарките не са фешън,те са СМЕШЪН! Фешън са хората,които имат много дрехи,и то всичките модерни! По последна мода! Абе аз бе ама нито съм оФцЪ,както каза пор,нито съм хипер надута и тъпа,както каза авторката на темата...просто хора,държащи на външния си вид,следящи модата! Т'ва е...

  8. #8
    фешанкаІбе
    Guest
    mi fe6ynki sa 4algarkite, koito prekaleno mnoo sa obli4at po modata...dneska vidqh edna v centyra cqlata v rozovo-o4ilata, obicite, grivnite, grima, gerdan nqkyv, grivna, prysten, lastik za kosa, bluza, 4ehli, pantalon, 4anta, dori i prezramkite na sutiena i bqha rozovi....e, tva ve4e e sme6no
    _________________ е,то сигурно и гащите й са били розови,що не провери чалгарките не са фешън,те са СМЕШЪН! Фешън са хората,които имат много дрехи,и то всичките модерни! По последна мода! Абе аз бе ама нито съм оФцЪ,както каза пор,нито съм хипер надута и тъпа,както каза авторката на темата...просто хора,държащи на външния си вид,следящи модата! Т'ва е...

  9. #9
    Guest
    Da ama vsi4ki se obra6taha sled neq,a ne sled teb,nali?! Ne moga da gi razbera teq hora-vseki put 6tom se govori za moda i fe6un hora vie si predstavqte to4no teq k''',nakupili si dre6ki ot gadni magazin4eta,oba4e vurvq6ti po vito6ka za da ne kaje nqkoi 4e pulniqt plik e ot iliqnci,ili kazano na tehniq si kodiran ezik''don Iliano'',za da zvu4i po-moderno!i za6to e taka-za6toto te sa napast,koqto se razprostranqva mega burzo!vseki moje da bud tolkova originalen,no kakvo stava-kakvoto nosqt vsi4ki,tova i az!tova e kato maniqta vseki sezon da iziza na moda 1 cvqt i vsi4ko da bude zalqto s nego!oh spiram 4e mi stava gadno amo kato si pomislq
    I PLS ZAPOMNETE 4E FE6UN NE ZNA4I DA SI 4aST OT TAQ POMIQ SU6TO TOVA NE ZNA$I 4ALGAR

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    София
    Мнения
    20
    За мен фешън са хора които не показват,а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...

  11. #11

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    В леглото на майка ти
    Мнения
    71
    Фешъните стават...за биене.
    And remember, xslapshotx hates you!!!

    Have a nice day

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ForBidden
    За мен фешън са хора които не показват,а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...
    To4no taka!!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  13. #13
    на тия дето се мислят за най-яките пичове и пички щом са си накупили модни дрешки от илиенци или витошка(се едно).
    Почти всички слушат чалга и нямат нищо против педерасите..
    Не смеят да направят нищо незаконно неетично или просто откачено.
    За тях спортове от рода на ск8 сноу бмх bl8 са просташки и най-голямото им удоволствие е да се напият в някоя кръчмарница след това да отидат някаде да изчукат за 5 мин некоя пияна фешънка и да заспят и след тва да не помнят нищо!!!



    Snade
    К'во му треа на човек...Готин BMX, готин парк, готина жена, и готин коззз....
    Зелено - колко фундаментално звучи това!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    Цитирай Първоначално написано от ForBidden
    За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
    Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Sportexz
    Цитирай Първоначално написано от ForBidden
    За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
    Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?
    Батка виж го че още живее с идеята че е най-важния на земята.....



    Snade
    К'во му треа на човек...Готин BMX, готин парк, готина жена, и готин коззз....
    Зелено - колко фундаментално звучи това!

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    София
    Мнения
    20
    Цитирай Първоначално написано от Snade
    Цитирай Първоначално написано от Sportexz
    Цитирай Първоначално написано от ForBidden
    За мен фешън са хора които не показват,а правят мода
    Я обясни как се прави мода... че не съм наясно?
    Батка виж го че още живее с идеята че е най-важния на земята.....Snade
    Батка,ако още не си разбрал съм момиче,а за какво живея си е моя работа...не че съм се засегнала нещо но...не се познаваме все пак,айде да си имаме уважението...
    Sportexz-кога ще се научиш да ми четеш постовете до край,отговорът "се крие" е малко по-надолу.

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    Цитирай Първоначално написано от ForBidden
    а правят мода,демек видял си нещотото някъде,но не целиш да го изкопираш,а да го направиш така че да ти седи като твое,малко хора ме разбират сега,сигурна съм...но като се замисля в България ако си фешън те мислят или за гей или за курва,проста защото в наща мила рОдина липсва критерии за красиво и грозно,за модерно и демодерно....или се лъжа...
    Да прочетох ти поста ама...
    ... ако мислиш, че някои в БГ специално измисля нещо... много се лъжеш... И естествено, че като се обличаш копираш някой нали не си си шил дрехите сам...
    И също много ми хареса думата демодерно!
    И според товята логика ти си фешън в граматиката, защото измисляш думи, а не копираш вече използваните(правилни такива) думи
    Мога да ти анализирам поста по-добре ама не ми се отделя повече време...
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ch.city
    Мнения
    141

    ми аз съм за тези ,които се обличат модерно и отделят повече време за външния си вид

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    Цитирай Първоначално написано от xslapshotx
    Фешъните стават...за биене.
    много верно казано за бои са сички дребни пишлиовци които са мамини синчета .. и още 1 къпчина тапаци

  20. #20
    В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици
    П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SancheZzZz
    В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици
    П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р
    По време на комунистическия режим тез лица са се наричали "Суинги" и "Зози" .

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami ima edni det sa iz si4ki grad0ve kym nqkf0 stad0 0vce .... m0m4etata s dylgi k0si d0 vrata tip David Beckam v mladite si g0dini i m0mi4etata s pri4eski tip Galq 0t Karizma! Ne me kefqt hi4 ... 6t0t0 sa nqkfi edn0tipni i da ne zabravim 04ilata ...
    Te sa mn "fieshyn"

  23. #23
    Guest
    Ot 4asti takiva
    hora ,koito otdelqt prekaleno mnogo vnimanie na vun6niq si vid.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Oyama-no problem
    Цитирай Първоначално написано от SancheZzZz
    В Сливен викаме Фешъни на тези които се обличат с малко тей по-прилепнала блузка, с леко прилепнали дънки че да видиш и дупето им и с фешън обувчици
    П.П.Говоря само за момчетата щото тука повече тях наричаме с тва прозвище :Р
    По време на комунистическия режим тез лица са се наричали "Суинги" и "Зози" .
    хахахахаха може може

  25. #25
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    purvoto,ama sa si golemi glupaci!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си