.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Bimper-ska = Felinus Catus

    Кво повече да обяснявам? Реших, че този ник е по-подходящ.
    ПП: Ако се налага, може някой от админите да ми изтрие предишния профил. За мен няма значение.
    А да, пускам цяла тема, защото вече доста хора от форума ме знаят с Bimper-ska, просто да не става обърквация. Ако все пак някой модератор или админ реши, да заключи темата, пак няма значение за мен. Но нека не я трият. Моля ви се.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Я кажи кво значи тоз ник?
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Готина тема,тук секи щи казва предишната си самоличност
    Еliiii sexito
    Elitooooo
    Girl Dream

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Я кажи кво значи тоз ник?
    Тва е латинското наименование на домашната котка :P

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484

    Re: Bimper-ska = Felinus Catus

    Цитирай Първоначално написано от Felinus Catus
    Кво повече да обяснявам? Реших, че този ник е по-подходящ.
    ПП: Ако се налага, може някой от админите да ми изтрие предишния профил. За мен няма значение.
    А да, пускам цяла тема, защото вече доста хора от форума ме знаят с Bimper-ska, просто да не става обърквация. Ако все пак някой модератор или админ реши, да заключи темата, пак няма значение за мен. Но нека не я трият. Моля ви се.
    Не ме интересува как е новия ти ник ... ако искаш да направиме един раздел за товите никове а?
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  6. #6
    Тебе може да не те интересува, ама не си ти целия форум Я си мълчи и се връщай обратно в дупката, от която си изпълзял.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  7. #7
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Аз пък искам да знам какъв и е новия ник и се радвам, че го сподели

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
    Мнения
    65
    Бива селюндурщина ама това горното е безобразие

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Niama li koi da mu istrie mnenieto
    Aloooooooo modovete
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  10. #10
    Излагация!
    Момичето направи много хубаво като пусна тема вие пак да развалите всичко.
    Невъзпитани изрудчета.

    Не е важен смисала на живота, а чувството, че живеем.

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Sportexz

    Защо не се въздържаш от подобни коментари, накърняващи достойнството на останалите потребители?

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Sportexz

    Защо не се въздържаш от подобни коментари, накърняващи достойнството на останалите потребители?
    Първо и най-важното - защото не искам.
    И второ надявам се никой да не го приема толкова лично, че да му нараня достойнството. Това все пак е форум, не е нещо кой знае какво!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Първото - отпада
    Второто - ако си имаш възпитанието, ще го прилагаш където и да е - било в реалния живот, било във форум, било в чат. Ти не можеш да разбереш, че с некоректното си отношение сам се излагаш и падаш в очите на останалите.
    Това може и да не е 'нещо кой знае какво', но щом си тук си длъжен да се съобразяваш с някакви норми на поведение, наложени много преди аз и ти да се появим. Така че, с оглед на приятния ни престой тук ти препоръчвам отново, най-любезно, да преосмилиш поведението си.

    Приятен ден ти желая.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Първото - отпада
    Второто - ако си имаш възпитанието, ще го прилагаш където и да е - било в реалния живот, било във форум, било в чат. Ти не можеш да разбереш, че с некоректното си отношение сам се излагаш и падаш в очите на останалите.
    Това може и да не е 'нещо кой знае какво', но щом си тук си длъжен да се съобразяваш с някакви норми на поведение, наложени много преди аз и ти да се появим. Така че, с оглед на приятния ни престой тук ти препоръчвам отново, най-любезно, да преосмилиш поведението си.

    Приятен ден ти желая.
    Нормално е човек да се държи по-различен начин в различна среда. Аз не мисля, че във форума трябва да се държа с излишна куртоазия. Когато сметна за правилно пиша много точно и ясно, може забележките да са ми язвителни и дори обидни, но съм обеден, че в повечето случаи съм прав макар и леко груб.
    И не мисля, че който и да е и в конкретния случай ти може да ме съветва да си преосмислям поведението - нито ме познаваш, нито знаеш какъв съм и най-малкото какво ми е поведението. Ако съдиш за поведението на един човек от 100-200 или там колкото и да е поста значи мислиш доста тесногръдо и закостеняло.


    И на теб приятен ден(нощ).
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Sportexz

    Ето значи, че сме могли да пишем и смислено Колко добре би било всички да го правим.

    Мнението си изграждам именно спрямо тези няколко 100-200 поста, които съм чел. Това е така, защото няма от къде другаде да го направя.
    Също така, наясно съм, че форумното ти поведение може да няма нищо общо с реалния живот. Както на много мои приятели.
    Ето защо ще се отнасям с теб така, както е форумното ти поведение. В реалния живот може да сме първи приятели и да пием бира всяка вечер, но във форума съдя по това, което чета. И отсъждам.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Sportexz

    Ето значи, че сме могли да пишем и смислено Колко добре би било всички да го правим.

    Мнението си изграждам именно спрямо тези няколко 100-200 поста, които съм чел. Това е така, защото няма от къде другаде да го направя.
    Също така, наясно съм, че форумното ти поведение може да няма нищо общо с реалния живот. Както на много мои приятели.
    Ето защо ще се отнасям с теб така, както е форумното ти поведение. В реалния живот може да сме първи приятели и да пием бира всяка вечер, но във форума съдя по това, което чета. И отсъждам.
    ОК - както желаеш. Има правила, ако и когато ги нарушавам модове и админи знаят к'во да правят.
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си