.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Jambol
    Мнения
    10

    Moderated by machoka: Моля за сравнение на 2 GSM

    Искам да ви попитам за някои ДЖИ-ес-ем.Какво ви е мнението за Самсунг E300,E330?Кой от тях е по-добър?Ако искате кажете и някой друг модел,за които знаете,че е добър.Предварително благодаря!

    Moderated by me
    т. 1, 7 от правилата
    Благодаря!
    Прави каквото трябва,пък да става каквото ще!

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    kts
    Мнения
    4

    -

    Az mislq 4e E330 e po dobyr, toi e s kamera za e300 neznam no kamerata m ue mnogo lo6a, izob6to ne pravi hubavi snimki az sega sym sys x450 i mislq 4e e dosta dobyr telefon

  3. #3
    Ma_In
    Guest
    Е330 е доста зле според мен... няма игри, неможе да вибрира и звъни едновременно и най-лошото според мен е това, че говорителя за звъненето е слушалката, което автоматично значи, че почти не се чува когато е затворен Иначе ... женско телефонче, с не много функции... знам 2 такива на година и още бачкат (изумително за тая марка!). Вземи си Nokia или SE. Nokia 6170 е на почти същатата цена и според мен е доста по-добра инвестиция!
    Успех с покупката!

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ma_In
    Е330 е доста зле според мен... няма игри, неможе да вибрира и звъни едновременно и най-лошото според мен е това, че говорителя за звъненето е слушалката, което автоматично значи, че почти не се чува когато е затворен Иначе ... женско телефонче, с не много функции... знам 2 такива на година и още бачкат (изумително за тая марка!). Вземи си Nokia или SE. Nokia 6170 е на почти същатата цена и според мен е доста по-добра инвестиция!
    Успех с покупката!
    Mislq 4e ne si mngo prav, za tova 4e telefona e jenski ok... oba4e za igrite i dr ne6ta ne sum suglasna , vse pak imam takav telefon i znam kakvo moje ! a za nokia-ta , da te sa nai-dobrite telefoni kato funkcii , no ne i kato dizain..

  5. #5
    Guest
    Az sam sas SamsungE600 i sam mn dovolna.Razlikata v cenata na E600 i E330 e okolo 30 lv a E600 e po dobar telefon.Sa6toto mi kazaha i v edin GSM magazin

  6. #6
    Ma_In
    Guest
    Е330 фабрично няма игри! Присъствал съм на покупка и после съм го разглеждал и за тогава (520лв. ) очаквах доста повече! Хора които разбират от телефони са ми казвали, че това хич не е хубава марка... Още си спомням за така известният им модел N-620, дето след година и нещо използване се скапваха и почваха да губят обхват. Здравината им е адски известна... една приятелка имаше някакъв готин модел (не се сещам кой беше) и след първото изпускане и искаха половината от стойността и за поправка ... Виж знам за нокии които са хвърляни толкова пъти, че чак да не повярваш и имат само леки драскотини!
    Ако ти трябва женски дизаин, минимални функции, късметлиика си в покупките и мислиш да го пазиш като очите си давай смело!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Просто един Аспаруховки противен тип! ;]
    Мнения
    428
    Е330 ЕСТЕСТВЕНО!
    Пък иначе Сони Ериксон w800 RUlZzzzzzzZzzzzZZZzz



    it's like a kiss; it's like a joke; it's like a miss to feel the smoke; it's like a dream but it is green; it's like the missing point and this is JOINT

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си