- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Най-разпространените наркотици
abe nai iako e da ebe6 na mnogo amfetka i bonboni s malko koz i alkoholec![]()
последните 2-те се неутрализират взаимно в организма. Какъв е смисъла?Първоначално написано от Анонимко
Мен пък ме дразни, че всеки намери нещо и го копне тука и се мисли за най-големия пичага. Даже тоя автора кво пише в 2-рия си пост, че той го е написал..Що не вземеш да напишеш нещо от личен опит, ами копираш мисли и наблюдения на някой ограничен ушев?
глупости на търкалета..2C-B-Усилвател за болка
При поглъщане ефектът настъпва бавно и продължава няколко часа.При смъркане действието настъпва много бързо и впечатляващо,но след това има много силна болка в носа.Болката от обикновена синина се засилва чак до непоносимост.2C-B се използва като усилвател и на сексуалните преживявания.Досега няма смъртни случаи или други усложнения след употребата му,но е забранен.
1- 2СВ НЕ е забранен
2-няма никаква болка
ама кв ли се у4удвам, щом според автора
зна4и е ясно, 4е той живее в някакъв илюзорен свят, щотоСтатистика за България,2004 година
7083 употребяващи
2325 дилъри
4190 с канабис
2330 хероинови самоубийци
154 с кока
465 с амфетамини
в която и да е гимназия в Бг има поне поне 465 на амфети
и докато амфетите са популярни като засвтовно,
то неща като 2СВ са редки като зъби от петел, ако ме разбирате,
в Бг надали има пове4е от 15 4овека, дето сме го пробвали,
а по света това вещество(синтети4ен фенилетиламин) тепърва по4ва да се популяризира и то поради факта 4е все още НЕ е забранено..
статистиката е супер измислена на трябва по 10 да се умножи ами поне по 15-20 и повече, за да се получи реалната цифра
WhEn Yh sMoKe dA hE®B i† rEvEaL§ Y¤Ur§elF!SwF
При мен най-разпространените са гъби и трева.
XAXAAXAXAXAXAXAXax stiga ste pisali .... otivaite da praite shemi4ki, zavyrtete edna jonka, pyk toz det q e publikuval taz tema e nqkav pylen izpilenqk, ei troshi vzemi opitai nqkoi neshta nedei samo da 4etesh glupostite v toz net...nishto obshto nqma s realnostta. No bezsporno marata e nai-upotrebqvana pyk ne vidqh nishto za neq napisano xaguxgaxugaxg Vii prenebregvate li q we ?! da sa skaram xagxagxgaxggxaxg ari ari stiga tolkoz puuu gluposti !!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
абе мноо се изкривяват нещата
от незнанието е всичко
![]()
а знанието се добива само по един начин
на собствен гръб
бавно
завинаги
но понякога се налага да го оставиш за малко
EI PI4 MNOO SI PRAV NAPALNO SAM SAGLASNA S TEBПървоначално написано от gengen
![]()
Първо най-разпространените наркотици от тези , които са изброени са само метамфетамина и екстази. ГХБ-гама хидрокси бутират, най-често в натриева сол натриев оксибат предизвиква преживявания много наподобяващи екстазито , за това се нарича течно екстази. Това не е никакъв наркотик на насилието, въобще не знам от къде ви е дошло. Параноя , точно при употребяване на психиделични вещества , се появява не само при приемането на високи дози , а и зависи от обстановката и настроението преди да си взел веществото. Екстазито е метилендиокси метамфетамин, МДМА , много често в хаповете се слагат и другите написани в темата като екстази МДА , МДЕА и т.н. Попърс -нещо като лакочистител , но не точно?????? КВа е тая глупост , нещо като лакочистител, нищо общо няма лакочистител , че и не точно. Попърса са алкил нитрити -бутилнитрит , амил нитрит , циклофексил нитрит и т.н. Метамфетамина не е известен като скорост , казано както е по принцип спийд , това е амфетамина, най-често във форма амфетамин сулфат. Метамфетамина, във хидрохлоридна форма се нарича пико , а Америка му викат мет, стъкло и т.н. Кетамин-много силен вид метамфетамин. Просто не знам от къде да почна , първо кетамина няма нищо общо като химическа структура и действие с мет. Кетамина е антидепресант , който не съм сигурен дали в България се използва, а също и като конска упойка. Няма видове метамфетамини, мета и другите от тоя клас екстази , амфетамин, ПМА, мескалин, фенетилалин и т.н. са химичен клас фенетиламини , някой от тях имат психиделични ефекти , други са стимуланти. Вземете малко по-точно пишете, кви са тия глупости. А, и другото -статистиката не е вярна , ама хич не е вярна. Само от мойто даскало от повече от 600 ученика, трева пушим половината, че и повече.
Последно редактирано от stunkaaaaa : 06-01-2015 на 13:07