.

Виж резултатите на анкетата: za6to pu6ite

Гласували
54. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • kef mi e

    29 53,70%
  • zavisim sam

    12 22,22%
  • ot gazariq

    13 24,07%
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1

    za6tooooooo pu6iteeee

    abe xora q mi obiasnete za6to adjiba se trovite
    moia vis6 ideal-sviat bez pu6a4i

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    za6toto sa glupavi za tova...
    az li4no ne pu6a .. ne vijdam smisal v tova...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Guest
    някои са започвали от малки, като са гледали 'батковците' и 'каките' иса мислили, че са голяма работа, а има и още една още по-тъпа порода - тези, които пушат, защото е модерно и защото си мислят, че като ходят в кафетата и ако не са с цигара е нещо срамно.тия от втората порода особено ме дразнят - балъци.

  4. #4
    frs
    Guest
    probvah..haresa mi..pusha!

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    in the darkness
    Мнения
    39
    еми пуша защото ми е кеф

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Disorder
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Добрич/Свищов
    Мнения
    415
    Zashtoto iskah da vidq kakvo e. Probvah i mi haresa... Zashto togava da ne pusha???
    When I look into your eyes there's nothing to see, nothing but my own mistakes staring back at me...

  7. #7
    Ами аз цигари не пуша. Най-мноо по 2-3 на ден,ама не секи ден и пуша,само когато мноо ми се допушва.
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    6toto tva e purvoto ne6to, koeto mi idva na um, kato mi se dopu6i! XEXE! Abe pu6a, 6ot ne moga i ne iskam da gi otkaja... Ne e za da ne se otli4avam ot drugite, purvo 6oto nikoga ne sum iskala da sum ot stadoto i vtoro, 6oto i bez tva ne 4ak tolkova mn poznati pu6at...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Щото ме радва :P А и все още тва си е моя живот и смятам, че трябва да се опита от всичко, а и като съм щастлива пушачка, що трябва да съм нещастна непушачка?
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  10. #10
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    щот не го правят тютюна на дъвки да се дъвче. Затуй пушат. Ако беше на бонбони щяха да го ядът...

  11. #11
    Za6toto taka mi e kef.

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу нас!
    Мнения
    168
    em pu6a za6toto mi haresva i za6toto me uspokoqva
    някои са започвали от малки, като са гледали 'батковците' и 'каките' иса мислили, че са голяма работа, а има и още една още по-тъпа порода - тези, които пушат, защото е модерно и защото си мислят, че като ходят в кафетата и ако не са с цигара е нещо срамно.тия от втората порода особено ме дразнят - балъци.
    em dam moje i da e taka ama ako ne si zabelqzal v posledno vreme e moderno da ne se pu6i az pu6a ot 6-ti klas i ne moga da gi otkaja prosto.

    Цеко Сифоня е ебати купоня
    Цитирай Първоначално написано от CuST0M1z3
    ako si padate po niski mom4eta msg me HAH
    -> Нещастник

  13. #13
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    po4nah zaredi edin priqtel,haresa mi,produljih i ve4e nemoga da gi spra!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Пуша защото ми харесва, защото когато съм нервна като изпуша една цигара или повече ми става по-добре, защото е супер яко като си преял да си запалиш цигара, става ти по-леко, защото е голям кеф след секс да си дръпнеш една цигарка, защото алкохола върви по-добре с цигарите, защото ми е яко!!!

  15. #15
    Пуша от нерви. Така се успокоявам. А пък и си ми харесва.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ch.city
    Мнения
    141
    И аз от нерви... напоследък много се нервя на разни глупости... действа като успокояващо
    а и към другите две точки.. не съм пристрастен..не го правя и за гъзария...

  17. #17
    pusha zashtoto m i xaresva kogato sam nerviram strashno mnogo pusha
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    някои са започвали от малки, като са гледали 'батковците' и 'каките' иса мислили, че са голяма работа, а има и още една още по-тъпа порода - тези, които пушат, защото е модерно и защото си мислят, че като ходят в кафетата и ако не са с цигара е нещо срамно.тия от втората порода особено ме дразнят - балъци.
    Evala-e tva e otgovora

  19. #19
    em, az pu6a glafnu 6ot ve4e sum se pristrastila..mina 1 godina i tfa fe4e e 4ast ot ejednevieto mi..) puk i o6te ne sum si namerila osofatelna pri4ina da gi spra de..MyaXaAx
    I Am The One WhO ChoSe My PaTh, I Am ThE oNe WhO CouLdN'T LasT..I FeeL AliVe FoR ThE PaiN,I FeeL ThE AnGer ChaNgiNg Me...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от aLoNe^I^BrEaK
    puk i o6te ne sum si namerila osofatelna pri4ina da gi spra de..MyaXaAx
    Ми вредни са примерно и няма никва полза от тях.И сметни колко пари си дала за отрова...

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Щот е кефско.Яхахаха.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от WannaBe
    Цитирай Първоначално написано от aLoNe^I^BrEaK
    puk i o6te ne sum si namerila osofatelna pri4ina da gi spra de..MyaXaAx
    Ми вредни са примерно и няма никва полза от тях.И сметни колко пари си дала за отрова...
    e to kat se zamislq o6e kolko ne6ta sa vredni..tujno mi staa naprau.. vseki edin den moje da e posledniq na toZ svqt, sa za kFo da se otkazfam ot ne6tata det mi dostafqt udovolstfie..a za parite, to vsi4ko ve4e strua pari we...kude ne sum dala 1.30 lv na den..
    I Am The One WhO ChoSe My PaTh, I Am ThE oNe WhO CouLdN'T LasT..I FeeL AliVe FoR ThE PaiN,I FeeL ThE AnGer ChaNgiNg Me...

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    абе най-гадния въпрос за пушачите закво са почнали.мога да ви кажа че отговора е само 1-за гъзария.на кой идиот ше му хареса 1вия път кат опита тая гадост.нит е вкусно нит нищо.просто за да се праат на много cool почват и чак после почва наистина да ги кефи.и тва че цигарите успокояват е самовнушение.
    между другото да не ме заплюят пушачите и аз пуша.много е яко да пушиш докат пиеш кафе!!

  24. #24
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    Кеф ми е..като съм нервна пуша и после ми е супер...
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  25. #25
    Пуша щот успокоява,след ядене,паля цигара-стаа ми по-леко,нервен сум-паля и ме успокоява!Просто цигарите ми доставят удоволствие!ТФА Е!
    Fuck That Shit,I'm The Real,Mothaphucka`

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си