.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518

    След като Алекс си тръгна

    Във Важната тема на Алекс, че напуска форума, всички казват как той им е бил любимият админ, всички много го уважават, но, ХОРА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ Алекс е достатъчно зрял човек и достатъчно умен, за да стигне до решението да си тръгне от форума И как му се отблагодарявате за работата, която е свършил??С яко флууд ли?С безмислените си мнения и СПАМ постове, които правите, вие унищожавате всичко, което той е градил Той поиска от вас да НЕ разваляте форума, защото напускането на един админ, който и да е той, не е краят на света, а, с ваша помощ, не е и краят на форума aBeP4eTo каза, че Алекс е форума - да, той го е направил, но какво е форума без потребителите в него???
    Напоследък доста потребители си позволиха да флуудят, защото са в такова настроение, но по този начин разрушавате целият труд, който той е положил.

    Говоря така, все едно е на смъртно легло с тези минали глаголи но, пак ви казвам, това не е края на света И на форума, затова ние трябва да продължим по старому и да не разваляме прекрасния форум

    Не виждам с какво би пречила тази тема на админите, така че ви моля да не я заключвате - единствената причина би могла да бъда бъдещо несериозно отношение на потребителите относно тази тема.Тогава затваряйте или трийте темата, но не и преди това Благодаря!
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Да,макар че Алекс ни липсва много.Живота продължава и Без неГо
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
    Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
    Have a Nice Day. :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
    Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
    Have a Nice Day. :P
    Da,aide Aleks si tragna i vsi4ki sled nego...taka li
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  5. #5
    Guest
    temata be6e po4ti bezmislena Kato za posledno go na"fluudihme" Hubavo Az pa mislq 4e hubo go izpratihme 4oveka i osyzna 4e be6e cenen i jelan ot nas...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Не мисля, че това сега ще е офтопик



    Алекс дано някой ден видиш този букет,подарен ти от всички тук.И не забравяш колко те обичаме и държим на теб.Дано си мислиш за нас форумците,които ще останат на всяка цена тук,за да съхранат и направят форума по-добър.Макар и без теб!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Много се вживявате ми се струва

    Живейте си своя собствен живот, градете го, не се вживявайте толкова във виртуалните неща. Сигурен съм че и Алекс би искал това от Вас. Ето, че и самият той го направи.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Naistina mnogo se vjivqvate..POve4eto nito go poznavate li4no nito ni6to samo ste si razmenqli prikazki tuk ili v irc.A pyk trygnali da govorqt 4e go obi4at.Nito sha umrete bez nego nito toi bez vas
    Keep smilin'

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Е да но се пак той беше един от нас...
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  10. #10
    ZveRcheTo-f
    Guest
    ei h0ra i az mislq che mn0o se vjivqvate!Kakvo tolkova.Razbiram che e bil edin ot vas ama..kakto kazahte nito vie she umrete bez nego nito toi bez vas...

  11. #11
    haha machoka napravo mi vze dumite ot ustata ot dosta vreme ne se bqh vqsval tuk i tova e purvata tema koqto zasi4am she umra ot tupnq napravo nqmate li si za kakvo da govorite be basi bezsmislenite temi basi glupostta....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    А пък аз вместо да флуудя реших прилично да спра да пиша в този форум и знам, че няма да съжелявам за това.
    Чао на всички беше ми приятно да влизам тук. :P
    Have a Nice Day. :P
    До сега не съм видяла и един пост, с който да си флуудила Тъпо е сега всички да се изнизване един по един!!!
    А темата на Алекс защо е заключена? Защо я заключи?
    За новите може отстрани да изглежда, че някои от нас много се вживяваме, но това е защото не сте имали възмоност да опознаете по-добре този човек и да видите приноса му за сайта! И аз се вживявам, но поне съм искренна, защо да го крием?! Само ще кажа, че от цялото съществуване на форума до сега не сме имали по-голяма загуба от тази! И тя вече се чувства...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Ами...аз си признавам,
    че в оная тема не съм писала(че Алекс ни напуска)...и честно казано,не знаех просто кво да напиша...въпреки,че се запознхаме лично на форумната среща.Приятно момче ми се стори...ама не съм чела мн негови постове,за което малко съжалявам ...НО като е решил да напусне форума,съмняваше ме някой да можеше да го спре ?! А...и забелязах и аз ,че доста хора се вживяха,в това (напускането му) ...даже доста преувеличиха..и продължават
    НО наиситина флуда и безсмислените теми наистина вече трябва да поспрат

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Оооо, в тази тема просто ме убихте!

    morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!

    aBeP4eTo, жалко, че и ти - един от последните ми приятни хора в този форум, ще напуснеш! Може би си права, че няма смисъл да се стои тук повече, сигурно и аз ще последвам примера ти, мила!

    Eleonora, ей кранто, айде не се бъркай, където не ти е работата. Тя казала ли е, че иска всички да направят като нея? НЕ! Тогава мълчи там!

    Гост, прав си - тази тема е безмислена, но кво й е тъпото на другата, с която показахме на Алекс, че го уважаваме?

    Eleonora, не преигравай!

    machoka, прав си! Аз, например, си му казах, квото имам и сега смятам, че се преиграва вече. Не познавам лично Алекс, но уважавам работата му!

    Eleonora, ама ти 3 мнения пусна и нищо не каза! И после "тва няма да е оффтопик"!

    ZveRcheTo-f а ти пък повтаряш думите на DeSsi!

    smokee, а кво е умно за теб?

    BABY_SEXY_GIRL, много точно го каза, браво! И аз не смятам, че някой новак може да си го обясни, но никой не ги е и карал, нали? Иначе, кой е заключил темата? Тва не е честно!

    MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Оооо, в тази тема просто ме убихте!

    morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!

    aBeP4eTo, жалко, че и ти - един от последните ми приятни хора в този форум, ще напуснеш! Може би си права, че няма смисъл да се стои тук повече, сигурно и аз ще последвам примера ти, мила!

    Eleonora, ей кранто, айде не се бъркай, където не ти е работата. Тя казала ли е, че иска всички да направят като нея? НЕ! Тогава мълчи там!

    Гост, прав си - тази тема е безмислена, но кво й е тъпото на другата, с която показахме на Алекс, че го уважаваме?

    Eleonora, не преигравай!

    machoka, прав си! Аз, например, си му казах, квото имам и сега смятам, че се преиграва вече. Не познавам лично Алекс, но уважавам работата му!

    Eleonora, ама ти 3 мнения пусна и нищо не каза! И после "тва няма да е оффтопик"!

    ZveRcheTo-f а ти пък повтаряш думите на DeSsi!

    smokee, а кво е умно за теб?

    BABY_SEXY_GIRL, много точно го каза, браво! И аз не смятам, че някой новак може да си го обясни, но никой не ги е и карал, нали? Иначе, кой е заключил темата? Тва не е честно!

    MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.
    Ooo are sa moliate ne obsajdai hoata i mneniata im.
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    MaD_CaT*, никой не ти говори за лично познанство! Не забеляза ли темата за онова депресирано момиче? Но е в реда на нещата да се вживяваме, въпреки че, на мен верно ми стана гадно. Ще кажете, че преигравам, но ми е се едно.
    Хах...почти похвално е
    ,че си намерила време да се занимаваш и да обсъдиш мнението на всеки един от писалите в тая тема
    И кво като никой не говори за лично познанство...сметнала съм за добре да го напиша...и съм го написала?! Къде видя проблем в това ,не можах да разбера....Тази тема за депресираното момиче,нещо не можах да разбера,кво общо има... и честно казано не съм я видяла тая тема(може би,ако я бях видяла,щях да зн за кво говориш )...
    ХАха и,да нормално е да се вживявате..явно наиситна значи много за вас този човек...но според мене е прекалено..поне от страна на някои съвсем нови юзъри..!

  17. #17
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от devil4e
    Оооо, в тази тема просто ме убихте!

    morsmordre, в този форум съм повече от година. Флуудила съм само първия месец. Сега, след година, аз написах 3 мнения в темата за Алекс - едно по повод първото изказване, едно по повод изказването на aBeP4eTo и едноп не го помня. Добре, може тва да е флууд, но след толкова време в този форум нямам ли право да изкажа няква благодарност на някого?А и кой си ти, че да ми казваш дали да пиша или не? Тази тема си е за чист флууд! Има си тема за Алекс и сички си пишем в нея. Ако не те кефи - не пиши, но не пускай отделна тема за твойто лично мнение!
    Виждам, че си ме разбрала погрешно..Нямах предвид, че ти специално си флуудила или който и да е.Прочел съм всяко едно от мненията в темата на Алекс и именно заради тях пуснах тази моя..как я нарече..:флуудърска тема:
    Знам, че има тема за Алекс вече, но моята не е същата - тук се опитвам да ви кажа на всички вас, които четете този пост, че не е краят на света след напускането на Алекс.ДА, съгласен съм, че беше страшно ценен потребител, но вижте какво стана::

    Тръгнаха си Cyberdene_101 u aBeP4eTo - за тях знам със сигурност Какъв е смисълът да започнат да се изнизват малко по малко важните потребители

    И ако си се засегнала - извинявай
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Като се махнат важните юзери ще се появят нови..Форума няма да остане без полезни хорица
    Keep smilin'

  19. #19
    Точно! Няма смисъл да се изнизваме заради някой си! Все пак ние не сме тях (някои си които са напуснали в случея)!!! Когато някой напусне ще е тъпо да е заради някой друг разочаровал се от форума, щом напускаш трябва да знаеш какво точно искаш, защо го искаш и да не действаш импулсивно Просто да го правите заради самите себе си, а не да тръгвате със стадото овце! Алекс пожела да опазим създадения от него форум, да не се вживяваме в напускането му...ала беше ли чут? Та това беше последното му желание, изписано във форума! Жалко наистина, че действате без да се замислите реално какво правите...aBeR4eTo - помисли пак!
    Аз също много пъти съм казвала, че съм все още в екипа главно заради Алекс (по ред причини, които не желая особено да изброявам). Но както виждате още се крепя, защото съм в този сайт над 3 години и колкото да не ви се вярва го обичам адски много! Искам да има мир тук, да няма флууд, и точно затова съм в екипа и за да не разочаровам както Алекс така и вас се държа...Моля ви поне когато някой напусне да се стараете да изпълните последните му желания тук, жалка е обратната картинка просто...толкова ли е трудно???
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    Guest
    Три дни плаках от мъка по изгубеното шефче .

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami da vi kaja 4estn0 az d0ri ne sym 4ela neg0vi 0tg0v0ri ... Ne g0 p0znavam ne znam k0i e i kak izglejda ... I tfa 4e g0 nqma ne se use6ta p0ne pri mene! ...

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ако реша да напускам форума няма да е заради някой а просто защото този форум вече тотално затъпя , няма тема която да си заслужава поста ми така де , сичку се повтаря и потретва , просто няма смисъл ....
    ако реша да напускам всички ще разберете 100% хахаха но още съм си тука , макар че от доста време се чуде , кво прая изобщо тука

  23. #23
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ми то и в таз тема пак яко се флууди...

    Иначе на мен ми е ...де да знам...харесвах Алекс, защото само с него се разбирах перфектно и винаги ми отговаряше на ЛС

  24. #24
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Ми то и в таз тема пак яко се флууди...
    99% от мненията тук НЕ СА флууд, това ти го гарантирам!Точно това очаквах от потребителите, така че аз не го смятам за флууд.
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Грррррррр... от 4 дена не съм сядала, а са я няма темата за Алекс!!!!!! КЪде е????
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си