.

Виж резултатите на анкетата: Страх ли ви е 0т 4и4к0 3ъб0лекър ???

Гласували
55. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • 1.Въхх кф0 е туй животно? Аз си вадя зъбите с к0нец и п0дръ4ни материали вкъ6ти

    5 9,09%
  • 2.Ами х0дя ама сам0 на пр0филакти4ен преглед през г0дина 2

    13 23,64%
  • 3.Ами х0дя кугату ме заб0ли зъб4иту и мама ми кажи!

    23 41,82%
  • 4.Да ред0вн0 х0дя

    14 25,45%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144

    Нека зъбите заблестят СЕГА!

    Ei sega h0dih na zyb0lekyr i mi hrumna da pusna taq temi4ka :P

  2. #2
    трябваше да сложиш и отговор: не съм някво шубе, че да ме е страх. ама то това че не ме е страх е свързано с ранното ми детство - бях при зъболекарката през 2 сед.(ядях захар с лъжица). но не съм ходил отдавна и все пак не ме е страх.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  3. #3
    чи как нема ма е страх, ва!? тва е егати ужаса.
    ама ходя. няма как, защото най-ужасното на тоя свят е да те боли зъба. съвсем скоро ходих и бях с ужасни предубеждения, че ще ми изкърти зъбките, ама то не беше чак толкова страшно.
    и все пак настръхвам при тази мисъл ... като чуя бзззззз ...
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    трябваше да сложиш и отговор: не съм някво шубе, че да ме е страх. ама то това че не ме е страх е свързано с ранното ми детство - бях при зъболекарката през 2 сед.(ядях захар с лъжица). но не съм ходил отдавна и все пак не ме е страх.
    Ami za ne me e strah se s4ita p0sledn0t0!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    ami men nikoga ne me e bolqlo zub i nikoga ne sum imala plombi..i sum hodila na zubolekar mai kato malka da mi vadqt zub...az imam zdravi zubi...ne mi se nalagalo da hodq na zubolekari...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami m0ite venci pyk sa vyspaleni i mn mi te4e kryf 0t tqh kat0 si miq zybite k0et0 e gadn0!
    Ina4e neska 0tid0h za da mi mahnat zybniq kamyk

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от sineoka_kukla
    ami men nikoga ne me e bolqlo zub i nikoga ne sum imala plombi..i sum hodila na zubolekar mai kato malka da mi vadqt zub...az imam zdravi zubi...ne mi se nalagalo da hodq na zubolekari...
    Keep smilin'

  8. #8
    Ami.. predi mnogo me be6e strah oba4e zybolekarq e mnogo vnimatelen i znam 4e nqma da me boli i ve4e ne me e strah

    UsmiHvai Se DoRi k0gaTo Ti e TyJno, ZasHtoTo Nik0gA nE zNaeSh k0i sHte Se VliUbi v uSmivKaTa Ti!

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ne,ne me e strah
    prosto moita zubolekarka e mnogo dobra ii raboti mnogo dobre i nikoga ne me e bolqlo
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Az hodq na profilakti4ni pregledi i kogato ima ne6to za pravene si hodq.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Ходя само на профилактични прегледи през година две и досега да чукна на дърво дори и пломба не сами правили

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  12. #12
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    щом последното се счита за "не ме е страх"аз гласувах за тва защото наистина не ме е страх да ходя а пък и когато та заболи някои зъб кво да праиш,отиваш
    f@nt@zi@

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от sladka_blondi
    Az hodq na profilakti4ni pregledi i kogato ima ne6to za pravene si hodq.


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  14. #14
    Изобщо не ме е страх да ходя на зъболекар. Даже почти обратното - чувствам едно удовлетворение от това, че се грижа за зъбките си. Много държа да нямам никакви стоматологични проблеми, защото може да има ужасни последствия от тях.
    А и е много важно зъболекаря как действа, разбира се.

    "Hominem te esse memento"

  15. #15
    Много ме е страх и мразя да ходя на зъболекар! Пък и заболекарите мразят да ходя при тях, защото хапя. Само баба ми (тя е зъболекарка) ме търпи като я хапя, все пак нали ми е баба.

  16. #16
    Ходя редовно,но просто не ми е приятно.
    П.П. Айде стига сте ме мъчили с тоя изчанчен български Анкетата е написана безобразно..
    НеЖно в КоЖаТа й БяЛа МоеТо Име НаПиШи.Ще ИзТрЪпНе,ЗнАя,ЦяЛа - МноГо Ще я ЗаБоЛи...НеКа ЧуЕ КаК Си ЛюБиЛ Мен ПреДи ТоВа,ДаЙ й ВсиЧкИ НаШи ДуМи,ШеПнаТи в НоЩТа.ГоВоРи й За МеН,КаЖи й КоЛко БяХ ДоБра.НеКа ЗнаЕ - Аз Те ИмаХ,Тя е СлеД ТоВа...

  17. #17
    МРАЗЯ гадния стол, мразя ужасния шум на машинката, от вкуса на лекарството ми се повръща...май стана ясно кооооолко много обичам зъболекарите и придружаващите ги преживявания...
    само като вляза в кабинета изпадам в ужас..ма няма начин и когато ми се налага ходя..страх не страх болката си е болка..
    Истинските принцеси не се познават по скъпоценните камъни, а по благородството, което носят в сърцата си!!!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Бляяяяяя!!!Бегай с тия!Каквото и да е.Ако ще операция,дълбока рана,болки в стамаха само не и някой да ми бърка в устата с машинка!!!!За жалост природата ми е изиграла жесток номер и колкото зъбите ми са меки като сирене толкова и ме е страх от шибаните тъпи смърдящи чакални в тъпия кабинет!!!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    да бе , стах ....
    както са е надвесил над мен , само да ма заболи му вкарвам един десен и на земята

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Bih vi p0syvetvala vmest0 da zanemarqvate zdravet0 na zybite si da stiskate qk0 i da zatf0rite 04i i nqma da 4uvstvate ni6t0 0sven leka b0lka!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    трябваше да сложиш и отговор: не съм някво шубе, че да ме е страх. ама то това че не ме е страх е свързано с ранното ми детство - бях при зъболекарката през 2 сед.(ядях захар с лъжица). но не съм ходил отдавна и все пак не ме е страх.
    Ami za ne me e strah se s4ita p0sledn0t0!
    малко е кофти написано. пита се: "страх ли ви е?" а отговорът е "да...". объркващо е, ама кво да се прай. вече бях гласувал за третото. карай да върви. ако на някой му пука да го има в предвид(ма то на мен не че ми пука, ама карай)
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    трябваше да сложиш и отговор: не съм някво шубе, че да ме е страх. ама то това че не ме е страх е свързано с ранното ми детство - бях при зъболекарката през 2 сед.(ядях захар с лъжица). но не съм ходил отдавна и все пак не ме е страх.
    Ami za ne me e strah se s4ita p0sledn0t0!
    малко е кофти написано. пита се: "страх ли ви е?" а отговорът е "да...". объркващо е, ама кво да се прай. вече бях гласувал за третото. карай да върви. ако на някой му пука да го има в предвид(ма то на мен не че ми пука, ама карай)
    Ima6 prav0 Izvinqvam se za d0pusnatite gre6ki I za prav0pisa

  23. #23
    mnoogo mrazq da hodq ne 4e me e strah ama si e gadno i mi miri6e kofti...oba4e redovno mi se nalaga i ne6to ne e dobre nomera...ve4e im izu4ih si4ki tehniki za mu4eniq i ni6to ne me iznenadva
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Темата не е за този форум, за за "Здравни проблеми"! Иначе годя на профилактика, но като ме заболи не
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    редовно си ходя на зъболекар и смятам че една красива чаровна усмивка, а също бели и здрави зъби са си истинско богатсво...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си