.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Tiq Gadjeta!!!!

  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63

    Tiq Gadjeta!!!!

    hello all:PPPppppp
    az ot skoro se registrirah tuka i ve4e pi6a vtora tema ama kakvo da se pravi nali vse pak za tova e saita ta iskam da vi pitam dali 4ovek ( na 16 godini ) moje da ba4ka v diskoteka kato barman, DJ i servitior 6tot az imam edin priqtel deto ba4ka taka i ne6to ne mu se vruzvam ama i toi ne otstupva kopeletoemi tova e are Have Fun & Nice Chat
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    ama 4akai sega - PITA6 NI DALI E VUZMOJNO DA RABOTI KATO BARMAN, DJ I SERVIOTIOR EDNOVREMENNO LI????

  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    emi da to4no tova pitam!!!6tot toi vika 4e ba4kal i trite raboti ama navednuj
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  4. #4
    Guest
    a za6to temata e ozaglavena "tiq gadjeta" Iny4e moje i da ba4ka (NE ednovremenno)(na trite mesta primerno) , ama baq 6te mu e trudno, baaaaqqq

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    emi 6tot se 4udeh kakvo da bude i zatova q ozaglavih taka vajnoto e da se pro4ete i vseki da kaje svoeto mnenie a zaglavieto go ebi!!!li4no spored men e nevuzmojno moq priqtel da ba4ka i trite ednovremenno pri tova v diskoteka v koqto e fra6:PPPpppppp
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    180
    nishto ne razbrah znachi i kvo iskash da ti kajem dali e vuzmojno!?!??!?! mi ako az ne bih se zahvanala s takova neshto ma toi.....


  7. #7
    Фен Аватара на Pifcho
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    127

    tapa tema

    da a na men edin mi kaza 4e kat se prazni mu far4at 3 struiki s ugul 120 gradusa na razstoqnie 1 metur, dali me laje ili e naistina vazmojno ? (sa6to tolkova tap vapros zadavam)

  8. #8
    Sigurno izkarva dobri pari mom4eto .

  9. #9

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    Abe izkarva toi!!tolkova e glupav 4e moje da ba4ka i za 1 lev na ve4er tui 4e ne e garanciq 4e izkarva pari puk i samo kato si pomisli6 kakvo pravi to vse edno 3 v 1 ))))
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Ami ili 3 v 1
    Ili gi raboti i 3-te raboti mom4eto,ama ne ednovremenno!

    P.S.ama 4e stranna tema
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    az kato vi kazvam nqma da vi luja toi e takuv ohluv 4e nemoje da se izpikae kato horata
    kakvo i ima na temata samo malko zaglavieto deto ne e to4no kakvo trqba6e ama nqma ni6to
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Nqkyde blizo dalech do vkyshti
    Мнения
    185
    Shto ne idesh v diskotekata da go proverish?

  13. #13

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    emi 6toto v taq diskoteka e smotano i az ne hodq tam!!!moje da pratq nqkoi oba4e
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    10
    Цитирай Първоначално написано от sladka_blondi
    Sigurno izkarva dobri pari mom4eto .
    da
    OUT...СтРаХ мЕ Е оТ пРаЗнОтАтА В СъРцЕтО оБиЧах вСе БеЗ оСтАтЪк,нЕ мИ оСтАнА нИщО иСтИнСкО,нЕ вЯрВаМ В НиКоГо и нИщО,нЕ сМеЯ вЕчЕ дА оБиЧаМ ~!~

  15. #15
    Аз мисля, че е възможно и трите едновременно да ги работи. Във Варна в "Пица Бънди" зимната, понеже там и Бирария ММ в едно са двете заведения, в началото, като почнаха, сервитьорите бяха и готвачи в пицарията и бармани в бирарията. Така седим си с едни приятелки и гледаме как готвача си врътка една пица и после я мята на единия сервитьор И после гледаме го след има-няма 2 минути тоя пич от другата страна при готвача и меси пиците. После, като се прехвърлихме в бирарията, същият този мултифункционален сервитьор наливаше биричка. Но това май беше, докато си наберат достатъчно хора, така си въртяха персонала. Ама ме съмнява да е и DJ едновременно! Най-малкото, щото диджеите поне трябва да са постоянно на пулта, а сервитьорите търчат наляво-надясно. Абе лудница, а в договора му(ако има такъв), сигурно пише, че работи на 4 часа...Още повече ме съмнява, понеже този твой приятел е на 16, все пак нощният труд се води непригоден за непълнолетни, но ако е без трудов договор, може. Абе в България всичко може. Но ако твърди, че работи В 3 РАЗЛИЧНИ заведения едва ли казва истината.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  16. #16
    haha mi vsi4ko e vyzmojno, ama qvno e mnoo na zor toq 4ovek da se spuka ot rabota hahaha

  17. #17

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Nqkude V Bulgaria
    Мнения
    63
    az kakvo imah go kazah i vupreki vsi4ko ne mu vqrvam!!!ina4e naistina ba4ka v taq diskoteka samo 4e tova i 3-te da gi vur6i sorry ama nqma da stane!!!!
    Shte Te Blasna Na Zemqta I Shte Ti Razbiq Az Ustata I Shte Opraskam Posle S Taq Krav Stenata!!!
    Moje Da Me Namerite v IRC: Channel- #Shut`Up`Bi7cH s nick- ^EyeLeSs^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си