.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1
    Pesho_bg
    Guest

    Ne hoda po diskoteki

    NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto

  2. #2
    Фен Аватара на Div_angel_f
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    121
    Наистина ще ти дойде, ама гледай да не го пропуснеш като дойде...
    Не ИсКаМ Да СпОрЯ, СаМо ИзРаЗяВаМ МнЕнИе!

  3. #3
    e 6to ne hodi6?probvai be zeme ti haresa
    The PerfekT LiFe [LoVe,SeX,SkaTe,MetALL,FrienDs]
    My LifE iS PerFecT
    ,BuT i STilL lifE in HelL,
    yes ,i lOve The DeviL

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    В мечтите и спомените
    Мнения
    240

    Re: Ne hoda po diskoteki

    Цитирай Първоначално написано от Pesho_bg
    NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto
    Не схванах кавко ... искаш съвет ли ?
    Гаджетата не се намират в дискотеките пич.
    Действията и думите ви трябва винаги да бъдат на място.
    Вълкът никога не се оглежда на зад.
    Вие виждате онова, в което сте убедени.
    Ние първо изграждаме нашите навици, а те после нас.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    Добре и какво очакваш да ти кажем ние.... ДАВАЙ ИЗЛЕЗ>>ОТИДИ НА ДИСКОТЕКА това ли? нещо не схванах..:>>>>
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  6. #6
    pesho_bg
    Guest
    Ne be hora..prosto pitam vie taka li ste bili...poneje pove4eto mi priqteli hodat po diskoteki zarad da se natiskat s pichki,maina

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofiq CITY
    Мнения
    17
    i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
    Мнения
    65
    Цитирай Първоначално написано от Jemma
    i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
    сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    484

    Re: Ne hoda po diskoteki

    Цитирай Първоначално написано от Pesho_bg
    NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto
    К'во искаш някои да те заведе на диско ли или к'во?!
    Кажи к'во сакаш да видим колко пари ще ти вземем!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  10. #10
    Guest
    nqma da slu6a6 ve moi kak tui nqma da hodi6 po diskota. zna4i si mn poslu6en ili ne iska6 da hodi6.to ako iska6 vinagi 6te otide6. vzimai primer ot men ahaaaammm

  11. #11
    .. pa i az ne hodq po diskoteki .. selqniq e ! napravi skupon na vilata i .. ave gledai da se uredish na kuponche

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    213
    Ti na kolko si
    tell me would you kill to save your life?
    tell me would you kill to prove you’re right?
    --------------
    no matter how many deaths that I die, I will never forget
    no matter how many lies that I live, i will never regret

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Mi pochni da hodish de,kyv e problema...shtm pr ti hodish hodi s tqh i ti se natiskai s macki i taka...nedei sa spicha Nqma za kvo prosto i aide davai malko po smelo

  14. #14
    може да не го пускат..или да не иска...
    Животът е като игра-замисълът е лош,но графиката е супер!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Slun4o
    Цитирай Първоначално написано от Jemma
    i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
    сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко
    Не му вярвай не става ей така.Различно може да си фанеш, ако не си успял пробвай като приятелите ти, може верно да ти хареса.Иначе питай ф-чета.
    19г несъм се целувал и няма с кого да излизам навън.

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofiq CITY
    Мнения
    17
    Цитирай Първоначално написано от problemniq
    Цитирай Първоначално написано от Slun4o
    Цитирай Първоначално написано от Jemma
    i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
    сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко
    Не му вярвай не става ей така.Различно може да си фанеш, ако не си успял пробвай като приятелите ти, може верно да ти хареса.Иначе питай ф-чета.


    Az ne kazvam ,4e traa si sedi v tqh i da chaka do nego da doide gadjeto i da prohodi na disko...prosto ne trqbva da go priema za problem ..da pravi tova koeto iska ..toi choveka sam si e Izbral da ne hodi na disko ..kakvo go spira!?!? 3 leva vhod li!? ne mislq ..ako imash nekaf problem toi e v teb ..i ako iskash da se opraish traa prosto da se zemesh U RYCE
    ai peace!

  17. #17
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Спокс и аз бях (и съм така) но изобщо не се оплаквам

  18. #18
    Ае пич, ти си мноо тъп бе ? КОЙ ТЕ КАРА ДА СИ СЕДИШ У ВАС ПО ЦЯЛ ДЕН ? ДА СЪМ ЗАСТАНАЛ ПРЕД ВРАТАТА ТИ и да те бия кат се опиташ да излезеш ??? Пък и закво ти е да стааш тъп като чехъл по тия дискотеки...само ще те развалят - пълно е с нахални фешънчета мислещи, че чалгата е куул - приобщаваш се към тях, "отракваш се" и вече за човек не ставаш...ЗАЕ*И !!! Има и други много по-забавни неща от тва да убиваш мозъчни клетки у некоя дискотека !
    АКО ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО ТЪРСИШ НАЧИН, А АКО НЕ ИСКАШ-ПРИЧИНА

  19. #19
    Guest
    ti na kolko si???

  20. #20
    Guest
    В дискотеките се събира всякаква измет от криминалния и некриминален контингент ! Много добре правиш, че не ходиш!

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Special Agent Fox Mulder
    В дискотеките се събира всякаква измет от криминалния и некриминален контингент ! Много добре правиш, че не ходиш!
    Ю
    Тези индивиди по дискотеките не могат да се сравнят със злото обитаващо този форум...

  22. #22
    Е то едното с другото кво общо има?То и аз не ходя по дискотеки шото в софия почти никаде не пускат (освен по студентски град,ама ми е много далеко).На тиин партита е супер тъпо,съберът се 3000 говеда в дискотека с капацитет 1500,сичките някви фешанчета и 13 - 14 годишни курвета дето си мислят че е бати привилегията да ходиш с някой напомпан чалгар.Много по оферта си е купона - 20-30 човека,повечето ги познаваш(и са некви печени а не като ония биячи дето ходят в амор по анцузи),можеш да си пиеш,пушиш и слушаш квото те кефи..

  23. #23
    mi kvo i az ne sum hodila na diskoteka ot 3ti klas.ne go izjivqvam.ne smqtam 4e tva te pravi 4ovek.tam se subirat sqkvi mangali.pone v moeto obkrujenie se smqta 4e tva tam izob6to ne e vis6ata klasa.puk za gadjeto 6te si go nameri6.no opredeleno diskotekata ne e mqstoto kudeto da go tursi6
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

  24. #24
    Guest
    аз хода само на нощна там селянията е по малко пък и там дето хода обикновено не е точно дискотека и никога е нямало мизерии.пич ако те кефи чалгата и селото ходи в карамел,тралала забавление за млади и още много детски.там има цигани,тумби от по 10 пикльовци дето се чудат с кой да се заядат че да го набият..абе сичко може да видиш.Къв е проблема да отидеш с твойте приятелчета.обарвай мацки.някви непознати,фащай ги за гъза и циците пък да видим дали ше стане нещо..друг съвет не мога да ти дам..

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    ако мислиш че аэ ходА

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си