.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Za saita,men,jivota i horata...

    Zdraveite vsi4ki
    1)Tazi tema q pi6e edin ot nai starite useri na tozi zait.. registrirah se moje bi kato potrebitel s nomer okolo 100-200.
    Prez cqloto vreme sledq saita,foruma i rqdko si pozvolqvam da pi6a.Saita prejivq mnogo promeni no kato cqlo uspe6ni!Zaminaha si mnogo hora doidoha novi..
    Sladurkovci strahotni ste produljavaite v su6tiq duh da razvivate saita..otdelqite mu su6tata lubov i se grijete za nego Blagodarq vi 4e vi ima.

    2)Kato Suvet kam po mladite useri i kum vsi4ki ostanali kogato otgovarqte na dadena tema ne se opitvaite prosto da trupate mneniq a da pomognete na 4oveka koito e avtor na temata.

    3)Ot tuk natatak shte se opitam da buda polezen i az 6te davam mneniq i t.n

    4)za vsi4kite problemi sme otgovorni sami,za6toto sami se zaburkvame v tqh i re6enieto im e v nas samite,prosto trqbva da go potursim po uporito!

    5)predpolagam vseki si zadava vuprosa ima li sudba ili sami si opredelqme kakvo shte se slu4i...,mnenieto mi po tozi vupros e slednoto:istinata dragi sladurkovci e po sredata.Sami izbirame kakvo da pravim i s kakvo da se zanimavame,no vupreki vsi4ki ima ne6to,nqkakva sila koqto ni ograni4ava do perimetura v koito tq iska da se namirame )) t.e. sudba ima i tq re6ava do kude da stignem )

    ou ,, aide 4e mn mudar stanah sled malko tiq s belite bradi she se vdignat ot prusta da mi se karat sigurno

    Blagodarq za vnimanieto!
    Believe in God`s power

  2. #2
    mnogo dobre kazano..samo za sudbata mojem da posporim no ina4e drugoto e mnogo to4no
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

  3. #3
    TPEHEP4ETO, добре дошъл отново!!!
    Незнам дали се сещаш, но преди с теб си писахме, пращахме си ЛС-та (само не помня дали бях със същия ник), но както и да е...Много се радвам, че отново започваш да пишеш по форума.
    А виж вече за събата - не мисля, че съществува такава, защото ние сами си я определяме.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mdam ... umn0 iskazvane ama i az ne sym syglasna s tfa za sydbata ... D0bre d06yl 0tn0v0 t0gava!

  5. #5
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Добре дошъл отново Не те познавам,но ми изглеждаш умен и точен човек.
    съгласна съм за всичко и за съдбата също.
    Ако на един човек му е писано нещо,то ще се случи.Човекът може да промени някои неща,но не и това,което му е писано
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  6. #6
    mnogo to4no izkazvane...i men mi se vijda6 razumen...a i ima6 qk avatar
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  7. #7

    :P

    Blagodarq za toploto posre6tane na vsi4ki )
    otnosno miloto girl-4e .. da pomnq te )
    za sudbata hora.. moje da sporite no prosto sum go izpital na gurba si i spodelih moq jiteiski opit taka da se kaje ))
    aide banda .. aide 4e mi istina rakiqta.. salatata se skofti.. a i v nas me 4aka jena na leglo!!! haha
    Believe in God`s power

  8. #8
    Guest

    Re: Za saita,men,jivota i horata...

    Цитирай Първоначално написано от TPEHEP4ETO
    5)predpolagam vseki si zadava vuprosa ima li sudba ili sami si opredelqme kakvo shte se slu4i...,mnenieto mi po tozi vupros e slednoto:istinata dragi sladurkovci e po sredata.Sami izbirame kakvo da pravim i s kakvo da se zanimavame,no vupreki vsi4ki ima ne6to,nqkakva sila koqto ni ograni4ava do perimetura v koito tq iska da se namirame )) t.e. sudba ima i tq re6ava do kude da stignem
    Истината е някъде там!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си