.

Виж резултатите на анкетата: Е, обичате ли?

Гласували
57. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Естествено - споделям с всички

    6 10,53%
  • Да, с наште

    3 5,26%
  • Само с приятелите ми

    40 70,18%
  • Не, не говоря за такива неща с никой

    8 14,04%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791

    Говорите ли за личния си живот?

    Напоследък се замислих над този въпрос, тъй като аз мразя да говоря за това с който и да е. И се чудих дали има и други като мен или всички си говорите свободно за това.

    Точка 1 от правилника.
    Благодаря
    Moderated by BABY_SEXY_GIRL
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  2. #2
    хм..аз споделям само с най-добрите си приятели,дори и да не искам си го казвам рани или късно,такъв характер съм и колкото и да се опитвам да задържа нещата само за себе си не се получава...накой ден
    Цитирай Първоначално написано от Desert Rose...
    Na myjete ne im trqbvat lubovni izliqniq,tr im sex,za da se chuvstvat obichani.
    -------------------------------------

  3. #3
    Аз споделям само с най-добрите си приятели,а понякога и с майка ми де
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  4. #4

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    SoFia
    Мнения
    20
    Споделям с приятелите ми, защо да не споделя радостите и мъките си... Не мога да крия нещо от най-близките си хора, това би означавало че им нямам доверие...

    Цитирай Първоначално написано от focus
    защото не е за подценяване и факта че на едно момиче или жена не му е нужно секс и забавления, а е нужно да я разбираш да се интересуваш от чуствата и

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Spodeliam samo s priatelite...i ot ne vsi4ko,za6toto i te ne spodeliat mnogo,mnoog ot li4nia si jivot s men
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  6. #6
    Мразя да споделям...ама ся имам голям проблем и не мога да го преживея.И всички осещат,че съм мн зле и за да ми олекне поне малко споделям с приятелите си,но никога с родителите си!
    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,КоГатО Те ГледаМ с ДруГa Да ВърВиш?Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии

  7. #7
    Guest
    Za li4niq si jivot govorq samo s nai-dobrata mi fr i s nikoi drug.

  8. #8
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Za li4niq si jivot govorq samo s nai-dobrata mi fr i s nikoi drug.
    Opss-tova be6e ot men.
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Подробности за личния ми живот не обичам да коментирам.
    Най-често се случва да се караме с моя и всички ме питат този път за какво сме скарани и единтвено това понякога казвам,макар,че не ми е приятно другите да се бъркат много-много,все пак това са си лични неща,някой път просто им казвам,че не ми се говори за това и точка.Така е най-добре.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Nqkude v sveta na me4tite..
    Мнения
    34
    Az spodelqm s roditelite mi,ne za dr ama 6oto sa mn pe4eni puk i sa mladi(za roditeli), s tqh si govorq za vsi4ko i s gadjeto si spodelqm ina4e s nikoi drug!

    Lesno e da kaje6 kolko si slab, mnogo po-trudno e da dokaje6 kolko si silen vsu6tnost!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Somewhere in Pavlikeni
    Мнения
    548
    само с най-добрата ми приятелка,
    защото само на нея имам доверие..
    майками и бащами не ги засяга
    тва си е моя работа

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    Аз споделям само на най-добрите си приятели.Но когато някой друг почне да ме разпитва за личния ми живот аз просто не отговарям...

  13. #13
    ZA LI4NIQ MI JIVOT GOVORQ SAMO SUS NAI-DOBRATA MI PRIQTELKA
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    "О приятели мой - на света няма приятели!"-Аристотел!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    Emi tova koeto a zbih otgovorila go nqma v anketata-spodelqm samo na 4ovek na koito imam mn vqra i znam e nqma da me predade...6oto priqteli-mnogo,predateli-o6te pove4e...taka 4e vinagi izbiram to4niqt 4ovek dali da spodelq...
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Споделям единствено на най-добрата си приятелка. Определено тя е успяла да ми докаже, че няма да ме предаде.
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Споделям само с най-близките ми приятели и майка ми също...не обичам да пазя нещо в мен,което ме тревожи,защото само се измъчвам!Много е хубаво,когато знаеш,че има някой,който винаги ще те изслуша и даде нужната подкрепа

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  18. #18
    xaxax koi e toa det spodelq samo s tehnite be???eee pi4 q mi prati edno suob6tenie ti kaja ne6o
    The PerfekT LiFe [LoVe,SeX,SkaTe,MetALL,FrienDs]
    My LifE iS PerFecT
    ,BuT i STilL lifE in HelL,
    yes ,i lOve The DeviL

  19. #19
    Зависи от ситуацията. Понякога споделям с нашите. Друг път знам, че няма да ме разберат. Споделям с най-близкит еми приятелчета, но има моменти, в които не събирам смелост да си кажа какво ми е. Има пък и случаи, в които споделям с някой, който не познавам лично, но пък сме си писали в IRC месеци, че и година - две...Общо взето както дойде да си излея душата и пред когото дойде, ако изобщо дойде.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  20. #20
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз си споделям с мойта бест френдка или мафиатя (това е нещо като бест френдче от мъжки род, с което имаме общи черти и се разбираме по овенски)
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  21. #21
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Споделям с най-добрите си приятели,с хората на които имам доверие.Много много не споделям с нашите,щото не винаги ме разбират,ама понякога ик тва се случвам.Абе като цяло-когато съм в щастлив период и всичко върви на 6 гледам всички да разберат за щастието ми,но когато съм наранена или пък се е случило нещо от което много ме е заболяло-премълчавам болката си,защото не искам някой да ме съжалява или пък да ме гледа паднала духом!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Споделям всичко с най-добрата си приятелка..С нашите никога не съм споделяла нямам и намерение за сега.
    Keep smilin'

  23. #23

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    едно време живях пред лудница,сега живея пред нас....
    Мнения
    6
    С френдките естествено-те са за това все пак Засега не съм споделяла с майка си и май нямам намерение,но тя все научава отнякъде
    В очите мога да те гледам
    и да лъжа колко те обичам.
    В сърцето капка милост нямам,
    вземам всичко и си заминавам.
    Цял живот измамници обичам
    и на тях накарая заприличах.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Emi spodelqm samo s blizki fr...ama daje nz i s tqh kolko spodelqm abe poprinicp predpo4itam da slu6am drugite otkolkoto da govorq za problemite mi....za6to da natovarvam i drugite s moite kato te si imat tehni i tva im stiga


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  25. #25
    Ох, и аз съм една, не обичам да съм като прочетена книга за хората Не искам да знаят всичко от А до Я за мен Дразни ме когато някой ме разпитва за твърде лични неща...Заради това съм имала спречквания, но стига да реша, че мога да се доверя на този човек и той не ме преследва - споделям
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си