.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548

    слушане..музика.. :)

    по какъв начин се зарибихте да слушате музиката, която слушате в момента?? смисъл, някои човек ли ви въздейства..или чухте случайно нещо някаде??


  2. #2
    ейми лий
    Guest
    ем начи приятелите, майка ми, вуйчо ми... всички. и от ЛП кат почнах да ги слушам... и така се зарибих общо взето ае нз дали ме разбрахте, важното е, че аз се разбрах
    БДУ защо по дяволите не мога да си вляза в профила?

  3. #3
    Еми от това което съм чул си харесах това .. и продалжавам да си търся нови и нови нещица за слушане ... и стилове и изпълнители

  4. #4
    Ima6e edin 4algar ot klasa...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от sladka_blondi
    Ima6e edin 4algar ot klasa...
    ... и ме запали по nightwish. честно. без ебавка.
    за другия стил, който слушам ... от доста време се радвах на готик движението. и когато се докопах до свестен комп, почнах да си търся най-различни групи ... бля бля.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    ai az da kaja ot kade se zaribih, edin priqtel si tananika6e nqkfi raboti, i mu vikam "ih tfa mn zabavno zvu4i,q mi zapi6i ne6to" i sq ot dosta vreme si gi slu6am tqh..drs :0
    az misleh 4e sa ne6to ot roda na hipodil..apak to kfa bila rabotata + toi go pee6e nqkaksi, v mn stranen stil, i vikam ai dai dai.. i mn se izkefih, malko nesvyrzano pi6a, ama sam prevyzbudena i za tfa ahah


  7. #7
    edin priqtel e metal4e i malko po malko me zapali,a ina4e po mtv i t.n. puskat pesni4ki i az i im se kefa.A sa slu6am leko haus-ot moreto s kompaniqta po diskota i barove qko house i ot tam se kefa

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Horsens, Denmark
    Мнения
    315
    Имах едно гадже та ме заведе на едно парти преди 3-4 години и така

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    796
    Emi bivshiq mi pochna da me makne po house klubcheta, v kolata puskashe samo house,daje i na partyta me e vodel i sega obojavam house

  10. #10
    Ами мен едни приятелчета(метълчета)пред и 2 години ме водиха постоянно по купончета,където се наслушах тотално на метъл...и ся просто ми е в кръвта
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    лично аз ... кат бях на 10 годинки ... тоест 1998 година чух за първи път 1 песен на корн и тогава се започна сичко

  12. #12
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    На полувина сама си се зарибих,а иначе най-добрата ми приятелка ме зариби........нали така "marusha"
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  13. #13
    Повече от фен Аватара на S8K
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    извъН Вселената...:P
    Мнения
    411
    До една степен сама,а иначе най-добрата ми приятелка ме зариби........нали така "marusha"
    "Всички гъби се ядат някой само по веднъж"



  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere you aren`t and you`ll never be ;]
    Мнения
    33
    Миии като ходих ена вечер на гости на един съсед и той си слушаше Slipknot....после ми даде дискове и така вече 3 години



  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    Сама си се запалих, гледах клип на шаде преди няколко години и дай тоя chill out и house, пък след като се наслушах на белослава, jamiroquai acid jazza беше логично продължение
    в топла нощ през юли

  16. #16
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ми много не си спомням как стана.Май една приятелка ми даде някъв диск,в тоя период нещо ми беше много гадно и като го чух тоя диск ми стана някво готино такова,после последваха още няколко диска,после почна сваляне от компа на мр3-ки и така...

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    mi sedqh si edin den v nas pred tv-to i gledam puskat nekvi tam DRS-Znak mi dai...i mn mi haresa taq pesen leleeee..i sled tfa puk stana taka 4e stanah gadje s edno moom4e koeto be6e mn zaribeno po DRS i me zaribi o6te pove4e...ot tam natatak po4nah sama da se interisuvam-Smotan MC,Nokayt...Sunrise project,Ragga One,Stick Insect...i t.n. tfa za bg rap4eto, a puk po 4ujd rap mn zdravo me zaribi saseda mi-Mobb Deep,Killarmy,Heltah Skeltah,Notorious B.I.G. i taka...i sq sama si tarsq ve4e muzika i po mn grupi i izpalniteli si se aribih sami4ka ot koeto sma mn gora da sas sebe si !!!
    WhEre'D YoU go? I MisS yOU So... SeEmS LIkE It'S BeEn ForeVEr ThAt YoU'vE bEeN GOnE

  18. #18
    Приятели,сестра ми.... ))
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  19. #19
    ami moita priqtelka me zarazi az predi ne slushax 4alga no sega
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  20. #20
    ami 4esno kazano ne pomnq

    [size=10][b]

  21. #21
    Ами брат ми един път гледаше клипа на In the end (Linkin Park) и мен ме грабна и почнах да си ги слушам. А аз сама си видях Bring me to life (Evanescence) и си издирих тяхна музика, братовчедка ми ми даде на Nightwish една песен, после аз си търсих още и така. Сега една приятелка ме запали по Lacuna Coil и някакви такива групички. Въпреки че слушам и много други неща, но това най си ми харесва.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofiq,ama Varna mi e liubima i tam si hodq prez vakanziite
    Мнения
    320
    Mi mene пор me zaribi.. Purvo Nightwish.. posle posledva Lacuna Coil,Within Temptation,Kamelot,Entwine,Norther,Chilren of Bodom..

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Ami, az zapo4nagh predi 2- 3 godini da slu6am neo metul, zaradi edna friendka, koqto v momenta e 4algarka, ama togava se misle6e za velikata metulka (i az taka si misleh)... I taka malko po malko, po stulbicata na tejkata muzika za godina i polovina stignah do Black, Death i Gothic... Kato minah prez Punk, Industrial Metal, Alternative, Trash i razni Hard Rock4eta... No sega mn si se radvam na muzikata i blizkite 3925 god. edva li 6te si promenq mn na4ina na mislene.


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  24. #24
    Ами чух няколко парчета и ми хареса

  25. #25
    Guest
    Прочетох за Skrewdriver в един наци-зин, разбрах, че това е нещо велико, купих си всичките им плочи и касетки и сега само R. A. C. слушам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си