.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42

Тема: pu6ih 4ai :)

  1. #1
    kylie
    Guest

    pu6ih 4ai :)

    zna4i poprincip sam mn protiv cigarite i trevata.nikoga ne sam pu6ila i nqma da i propu6a!nito ednoto nito drugoto. ama edna ve4er s o6te 2 momi4eta(ednata pu6i treva, drugata kato men) re6ihme 4 e6te pu6im 4ai i be6e mn qko. pone se nau4ih kak se pu6i a ne e vredno. i nakraq ednoto momi4e kaza 4e se pu6i cigara za zatapka.nz kvo zna4i ama az ne pu6ih drugoto momi4e -da.
    q nqkoi da kaje ako i toi e pu6il kak e bilo ?

  2. #2
    Госта
    Guest
    Уааау, интересно...

    Пушиш чай, и си го затапваш с цигари...Що направо не си го завреш, ам?

    Дееби малолетните селянки, толкова големи ли се изкарахте бе еба му мамичката?! Чай ми пушили, ах миличките, няма ли някой кой да ви прегази там?

  3. #3
    oooo super qko e nargile s chai menta...blajenstvo!!: ))mmmm....=]]

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    и аз съм пушила чай. и ко?
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  5. #5
    Tova segali e kak moje tvoita priqtelka da pushi 4ai predpo4itam trevata pred 4aq
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    az dori nqkfi ronlivi raboti ot dyrvetata..ama to be6e edno vreme, kato bqhme mladi ahahah.. a ina4e da, i 4ai sam pu6ila, ama ne se se6tam ve4e kak be6e, mai ne be6e lo6o..ama mislq 4e e vredno....to i trevata e bilka..ama pak ima nqkfa vreda, se pak si q vkarva6 v belite drobove, ni6to 4e e po malka vredata otkolkoto na cigarite de..


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    Ми браво на тебе като си пушила чай. Аз не съм пробвала.
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

  8. #8
    Е кво и аз съм пушил.Тъпо е.Аз даже и ,,Подправка за кюфтета'' съм пушил

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Po4ti nikuv efekt...


    I'm not CRAZY! My reality is just different than yours...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу нас!
    Мнения
    168
    чаИ ааЪГХАГХхх баси мизЕрията е якИ са сушЕните билКи не за чаИ там джОджаН магдаНос и тн

    Цеко Сифоня е ебати купоня
    Цитирай Първоначално написано от CuST0M1z3
    ako si padate po niski mom4eta msg me HAH
    -> Нещастник

  11. #11
    аз пуша много работи ама затапвам само след коз
    тва е тъпо няма смисъл да го пушите тоя чай кат искаш да се тровиш пуши цигари,кат искаш да се тровиш и да халюцинираш и да се смейш пуши трева...аз препочитам последното но бях глупав и минах и през предпоследното и сега немога ги спра тея цигари
    "Да бъдеш напълно честен със себе си е хубаво упражнение."Фройд

  12. #12
    Б.Б.
    Guest
    Всяко нещо което гори съдържа катрани (демек това дето причинява рак) ... липсва просто никотина (тоест причинителя на зависимостта)

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от SkiT
    кат искаш да се тровиш и да халюцинираш и да се смейш пуши трева
    Че от кога се халюцинира от трева?

  14. #14
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Ami i az sum pu6ila 4ai ,no nqma6e nikakuv efekt ili ne6to takova.Pu6ila sum i 4ubrica , 4uh 4e bilo nqkaksi qko , ama mn ka6lqh samo

  15. #15
    Guest
    Пушенето на чай е забранено с член 74-ти, алинея 3-та, абзац 2-ри Той гласи, че пушенето на чай се появява в следствие на голяма малоумщина и олигофрения, като самото пушене може да доразвие тези болести

  16. #16
    Guest

    Re: pu6ih 4ai :)

    Цитирай Първоначално написано от kylie
    zna4i poprincip sam mn protiv cigarite i trevata.nikoga ne sam pu6ila i nqma da i propu6a!nito ednoto nito drugoto. ama edna ve4er s o6te 2 momi4eta(ednata pu6i treva, drugata kato men) re6ihme 4 e6te pu6im 4ai i be6e mn qko. pone se nau4ih kak se pu6i a ne e vredno. i nakraq ednoto momi4e kaza 4e se pu6i cigara za zatapka.nz kvo zna4i ama az ne pu6ih drugoto momi4e -da.
    q nqkoi da kaje ako i toi e pu6il kak e bilo ?
    Колеги тук виждам сериозни обвинения - притежаване и употреба на наркотици, експериментиране с нови видове дрога, опит за самонараняване, непредумишлено убийство Доста дълго ще киснеш по федералните затвори млада госпожице

    Фостър КРАЙ

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Baaaah! Vsi4ki sa pisali "In Hell"! E, kak ne sme se zasi4ali?!
    Мнения
    1 146
    Цитирай Първоначално написано от Special Agent Dale Cooper
    Пушенето на чай е забранено с член 74-ти, алинея 3-та, абзац 2-ри Той гласи, че пушенето на чай се появява в следствие на голяма малоумщина и олигофрения, като самото пушене може да доразвие тези болести


    Kato zapodozrqna i potencialna zadurjana imam pravo da znaq ot koy dokumen e tazi izvadka...

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Цитирай Първоначално написано от Special Agent Dale Cooper
    Пушенето на чай е забранено с член 74-ти, алинея 3-та, абзац 2-ри Той гласи, че пушенето на чай се появява в следствие на голяма малоумщина и олигофрения, като самото пушене може да доразвие тези болести


    Kato zapodozrqna i potencialna zadurjana imam pravo da znaq ot koy dokumen e tazi izvadka...
    Toва е от правилника за борба с организирания идиотизъм.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Zatapkata kato pu6i6 koz ili chai primerno-sled tva cigarka.Chuvstvoto e mnogo qko.O6te pove4e zalqga tva koet si pu6il i taka.Chaq syshto e vreden i e silnichyk-ZELENIQ...Ako iskash da pitash neshto-pitai men che mnogo malko hora naistina sa go pu6ili i znaqt kvo e

  20. #20

    Re: pu6ih 4ai :)

    Цитирай Първоначално написано от kylie
    zna4i poprincip sam mn protiv cigarite i trevata.nikoga ne sam pu6ila i nqma da i propu6a!nito ednoto nito drugoto. ama edna ve4er s o6te 2 momi4eta(ednata pu6i treva, drugata kato men) re6ihme 4 e6te pu6im 4ai i be6e mn qko. pone se nau4ih kak se pu6i a ne e vredno. i nakraq ednoto momi4e kaza 4e se pu6i cigara za zatapka.nz kvo zna4i ama az ne pu6ih drugoto momi4e -da.
    q nqkoi da kaje ako i toi e pu6il kak e bilo ?
    lelelle ti ve4e si narkomanka tz tz ... po dobre se posavetvai s niakoi lekar ... da ti kaje telefona na niakoia komuna i vuzmojno po burzo se zapisvai zashtoto v momenta za tebe vsiaka sekunda e tzenna ...
    M2O Musica allo stato puro!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Цитирай Първоначално написано от Special Agent Dale Cooper
    Пушенето на чай е забранено с член 74-ти, алинея 3-та, абзац 2-ри Той гласи, че пушенето на чай се появява в следствие на голяма малоумщина и олигофрения, като самото пушене може да доразвие тези болести


    Kato zapodozrqna i potencialna zadurjana imam pravo da znaq ot koy dokumen e tazi izvadka...
    toi 4oweka si e napisal sobstven pravilnik ... 6toto ima nqkwi problemi i si misli 4e raboti v FBI ... ama po hu se prai 4e mu vqrva6 4e 6te go zasegne6 li4no ..

  22. #22
    Guest
    Не си мисля, че работя във FBI Aз наистина работя там Обикновено правехме генетични експерименти и имзерваха коефициента на интелигентност на екземплярите. Ако някой от екземплярите се улучеше да бъде с коефициент...що годе като вашия, драга госпожице, ние моментално го унищожавахме Този индивид нямаше да се научи да живее самостоятелно и да оцелява

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    xaxaxaxa q pak 4e ne zagrqh ... e na tva mu se vika bolen mozak ..mi ako iska6 da ti dam adresa si da doi6 me uni6toji6 6toto nali se se6ta6 4e 4oveks s po malak koeficent na entiligentnost nqma !

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    xaxaxaxa q pak 4e ne zagrqh ... e na tva mu se vika bolen mozak ..mi ako iska6 da ti dam adresa si da doi6 me uni6toji6 6toto nali se se6ta6 4e 4oveks s po malak koeficent na entiligentnost nqma !
    Няма нужда...Вие така или иначе ще загинете. Няма шанс да оцелеете в този жесток свят.

  25. #25
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Аа мен ме караха да пуша чай ама аз съм само на цигари

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си