.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548

    святкане..mIRC

    значи, сигурно е малко тъпичак въпросът ми,ама се пак ще го задам... как като някой ми отоговори в mIRC и сам затворила прозореца, да почне да светка като пише..?
    смисъл, тфа са някфи настройки, ама какви точно??


  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Kato q zaтвориш незнам.
    Аз като си я минимизирам и някой пише ми излиза една удувителна като иконка на прозореца

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    Отиваш на менюто с опциите, след което търсиш IRC отстрани в колоната отляво, ако пред него има + натискаш в/у плюса (ако не преминаваш директно към следващото) и след което тама под IRC се появява Options и тама има разни отметки. По средата пише "Flash on" и отдолу има 2 отметки..отмяташ ги и 2-те и си готова
    TaKe OFf YoUr CloThES...RelAx oN YoUr bEd,ClOsE YoUr EyEs AnD OpEn YoUr LeGs As MuCh As You CaN..It'S TiMe FoR.....PAMPERS!
    http://textove.com/text.php?song=4775

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2003
    Мнения
    548
    Цитирай Първоначално написано от Shogi
    Отиваш на менюто с опциите, след което търсиш IRC отстрани в колоната отляво, ако пред него има + натискаш в/у плюса (ако не преминаваш директно към следващото) и след което тама под IRC се появява Options и тама има разни отметки. По средата пише "Flash on" и отдолу има 2 отметки..отмяташ ги и 2-те и си готова

    ааа, мерси много, супер удобно е вече, тханкс ))))


  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    Няма за какво
    TaKe OFf YoUr CloThES...RelAx oN YoUr bEd,ClOsE YoUr EyEs AnD OpEn YoUr LeGs As MuCh As You CaN..It'S TiMe FoR.....PAMPERS!
    http://textove.com/text.php?song=4775

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си