.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    35

    4estit Purvi u4eben den!:)

    4estiti purvi u4eben den!/trauren za nqkoi/ Pojelavam mn kusmet na vs prez u4ebnata godina!!!

    P.S Sorry ako ima takava tema!No kato tursix ne otkrix!!!



    4estito!!!

  2. #2
    Хахахахахаххаха, честит първи учебен ден на всички и от мен!!!
    Аз сега точно от там се връщам. Много жалко, че валеше и ни вкараха в салона по физическо, иначе на зайците нямаше да им се размине. Въпреки че и сега го отнесоха.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    Честит, честит...
    Биваше, само че програмата беше супер скучна...
    ^npocTo^a3^f^ ти не беше ли 9 клас??! кво се е*аваш със зайците... разбирам да си 11-12
    в топла нощ през юли

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Мдам честит и от мен...Пожелавам ви да си я прекарате тая година по възможно най-добрия начин за вас...който е решил да прави лудорийки и да не заляга успех и да му е яко на макс ...А който е решил да учи здраво му трябва още повече успех и силна воля!Е аз мисля тая година да съм от вторите

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от lalqla
    Честит, честит...
    Биваше, само че програмата беше супер скучна...
    ^npocTo^a3^f^ ти не беше ли 9 клас??! кво се е*аваш със зайците... разбирам да си 11-12
    Е, кво като съм 9ти? Тва пречи ли да се е*авам? Сцепих им главичките с тия моркови, а една майка право...в гъза. Горката, после половин час ме гледаше злобно.

  6. #6

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    Мдам честит и от мен...Пожелавам ви да си я прекарате тая година по възможно най-добрия начин за вас...който е решил да прави лудорийки и да не заляга успех и да му е яко на макс ...А който е решил да учи здраво му трябва още повече успех и силна воля!Е аз мисля тая година да съм от вторите
    Е не може ли и да учим и да праим мизерии едновременно :P аз така мисля да прая


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  8. #8
    devil4e*again
    Guest
    Ъ-ъ-ъ, сори, но кво му е хубавото?

  9. #9
    Guest
    Както казваше колегата Robocop stay out of trouble

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    E az sam zai4e,ama nikoi ne me cele6e,niama6e takiva,i po-dobre

    4estito,ei i da ne biagate mnogo,e ne mnogo de
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mn typ000 razvali mi se denq s tfa "praznenstv0"

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Haskovo
    Мнения
    40
    mersi i 4estito na vsi4ki drugi
    peteto

  13. #13
    nqma da kazvam mersi 6toto...pri men e slojna rabota ...no neka na vas da vi e 4estit!
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  14. #14
    хаха, честито и само шестички
    BSB THE BEST & FOREVER!!!

  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    SoFia
    Мнения
    20
    Честит първи учебен ден и от мен, макар че за мен не е толкова щастлив, защото е за последна година Обаче от др страна по-бързо ще се отърва от тъпото училище... Много успехи ви желая и късмет в учението, а на моите набори и наборки успешно завършване!!

    Цитирай Първоначално написано от focus
    защото не е за подценяване и факта че на едно момиче или жена не му е нужно секс и забавления, а е нужно да я разбираш да се интересуваш от чуствата и

  16. #16
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Цитирай Първоначално написано от lalqla
    Честит, честит...
    Биваше, само че програмата беше супер скучна...
    ^npocTo^a3^f^ ти не беше ли 9 клас??! кво се е*аваш със зайците... разбирам да си 11-12
    Е, кво като съм 9ти? Тва пречи ли да се е*авам? Сцепих им главичките с тия моркови, а една майка право...в гъза. Горката, после половин час ме гледаше злобно.

    Верно, че ти ми беше наборка Пък аз си мислех, че сега си заек!Е, объркал съм!
    Аз пък закъснях И пропуснах откриването и зайците се наложи да лапат по-малко моркови Миналата година, когато аз бях заек, пак се забавлявах - направих ги на гъз
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  17. #17
    Честито и от мен. Много успех на всички ви
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  18. #18
    И какво си честитим сега, първия учебен ден???
    Е, че той повод за празник ли е??
    За мен лично НЕ...
    Но УСПЕХ на всички, много шестички,и дано таз година учителите са по-благосклонни:P:P:P
    Истинските принцеси не се познават по скъпоценните камъни, а по благородството, което носят в сърцата си!!!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Barbarona
    И какво си честитим сега, първия учебен ден???
    Е, че той повод за празник ли е??
    За мен лично НЕ...
    Но УСПЕХ на всички, много шестички,и дано таз година учителите са по-благосклонни:P:P:P

    И аз така мисля, то не е за честитене, ама щом така сме тръгнали - честито ви За който е празник му завиждам, защото за мен не е Почва учене, ставане рано, няма вече цял ден безцелно шляене, веселби когато си искаш...бляк! Ха честито ви, будали
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    Guest
    az se naakah na 15 sept na posreshtaneto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си