.

Виж резултатите на анкетата: Изхвърляте ли си боклуците в кофите за отпадъци?

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, винаги!

    12 52,17%
  • Не, пускам го дето ми падне.

    0 0%
  • Ако наблизо има кошче.

    11 47,83%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    homeless
    Мнения
    45

    Боклук->кошче?

    Аз живея в малък град и не бих казала, че тук е кой знае колко замърсено, но не е и чисто! Повечето хора си хвърлят боклуците на земята, при положение, че на 20 метра от тях има кошче или нещо такова... И е супер грозно и гадно да си седнеш на някоя пейка, наоколо некфи яки дървета, тва онова...и като погледнеш надолу - пълно с боклуци, сякаш някой си е изсипал кошчето около пейката! То чак да те е гнус да седнеш... И де да бяха само около пейките тия купчини (направо купчини са си) боклуци... И най-лошото е, че съм забелязала, че хората, които по-скоро биха се затрупали в боклуци, отколкото да направят две крачки и да ги изхвърлят в определеното за целта място, са "БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ" ... Дали е така само в моя град? Искрено се надявам, щото тва си е чиста селяния... И ние в европейския съюз ще влизаме...

    Много ме дразни тва мен... То аз не, че съм некфа чистница, ама поне не мърся природата и родните улици...
    Та...какво е вашето отношение по въпроса?
    Here in my shadow I'm safe I'm free...I've nowhere else to go but I can't stay where I don't belong.....

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    180
    jajajajaja chestno li....mi chestno kat mi trqq koshche se NQMA (deeba i obshtinata tupa) a puk ako ima az se go mqtam i sledovatelno ne ucelvam!... ne hvurlqm v koshchetata!


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Vratsa
    Мнения
    390
    Ako nablizo ima kosh4e...no poprnip se staraq

  4. #4
    не пиши с бяло, нищо не разчитам.
    в кофата. винаги
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  5. #5
    Задължително!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    ami staraq se mnogo da si hvurlqm boklucite v kofite za bokluk,ama ako dulgo vreme nqma kofa gi hvurlqm na zemqta(govorq za drebni bokluci de...)
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Да
    Аз даже и на другите ходя и им хвърлям боклуците,като ги пуснат на земята..
    понякога и на непознати събирам...
    абе..ако не си намеря хубава работа...гладна няма да остана...и улиците може да чистя Отдава ми се

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Да
    Аз даже и на другите ходя и им хвърлям боклуците,като ги пуснат на земята..
    понякога и на непознати събирам...
    абе..ако не си намеря хубава работа...гладна няма да остана...и улиците може да чистя Отдава ми се
    I az taka-iskam da jiveq na chisto a ne da pluvam v typite smrudlivi bokluci i sichki da pitat shto stana taka

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    homeless
    Мнения
    45
    Тъй, като се надявам другата тема(без да искам съм пуснала 2 теми ) да бъде изтрита, ето какви са мненията в нея:


    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Не приемам эа нормално хората да си иэхвърлят боклуците на эемята...в крайна сметка така ли правят вътре в домовете си?!Пък и при положение,че няма много чистачи...ми те хората неслучайно са иэмислили цивилиэованите кошчета!Но явно някой са си свине по природа колкото и да е гадно,така си е.

    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.

    Цитирай Първоначално написано от aLoNe^I^BrEaK
    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.
    MyaXaAx, praFilno..daFai F su6tiq duh :P

    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от aLoNe^I^BrEaK
    Цитирай Първоначално написано от Sinister_Doll
    Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.
    MyaXaAx, praFilno..daFai F su6tiq duh :P
    Ех, от смръдлите няма отърване!
    Бележка: Това са само мненията свързани с темата...
    Here in my shadow I'm safe I'm free...I've nowhere else to go but I can't stay where I don't belong.....

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    Струва ми се че има още една такава тема. Същата
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си