.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Алергия към водата ?

    Вече не знам кво да права всеки път като се намокря или се изпотя ... се изривам целия ... ставам на червени пътна които ужасно много сърбят ... появяват се по гърдите по раменете и ръцете ( ма не по дланице .. над лактите само )и по стомаха и по гърба ... тва се получава главно като се изкъпя ... стоят около 10 минути и изчезват ... ма е много неприятно ... не знам към кои да се убърна вече ... с маика ми ходихме на лекар .. ма докато стигнеме до там те ги няма вече ... пих там някви хапчета .. нищо не стана . ако някои е имал такъв проблем и го е премахнал да сподели

  2. #2
    utivash v bolnicata govorish s lekaraq, utivash na mifkata mokrish si primerno rakata i kato ti izlqzat pypkite shte te izledvat ala bala... ;]
    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    212
    Съгласна съм с metalik .
    Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.

  4. #4
    Guest
    I az imam takova ne6to

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Алергията не е към водата, а към топлината и влагата!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    499
    1 приятелка и излизаха такива пъпчици при физически натоварвания.ми правиш си изследвания.лекарите установяват към кво си алергичен и ти предписват хапчета.и трябва да ги пиеш по-продължително време.не съм сикурна че трябва да ги показваш.лекарите просто правят изследвания на кръвта

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си