.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    забраниха ми да пуша докато боледувам

    Здравейте. Съвсем неочаквано се яви един доста сериозен проблем. Пипнах някакъв вирус и лекарката ми каза, че ако пуша преди да оздравея, съм можел да развия пневмония. Но на мен ми се пуши и от мисълта, че ще развия пневмония от цигарите ми се допушва още повече - стрес какво да се прави...
    Някой от пушачите отлагал ли е практикуването на този си навик по време на боледуване? И дали е вярно, че ще пневмонясам?

  2. #2
    Ми има вероятност...обаче за един пушач е почти невъзможно да не пуши 1 седмица.Така че гледаи да пушиш колкото се може по малко.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ograni4avai se kolkoto moje6 pove4e :wink:

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    V kosmosa!
    Мнения
    109
    Цитирай Първоначално написано от WannaBe
    Ми има вероятност...обаче за един пушач е почти невъзможно да не пуши 1 седмица.Така че гледаи да пушиш колкото се може по малко.
    Imenno!!!

    celta opravdava sredstvata!

  5. #5
    това е много гадно да не ти дават да пу6и6 когато си болен макар 4е аз си пу6а де
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от BAD_GIRL_
    това е много гадно да не ти дават да пу6и6 когато си болен
    А когато си здрав не е гадно така ли?

  7. #7
    Не знам дали е сериозно това с болестта, но се осъзнай малко, постави нещата на кантар и разбери, че здравето ти е по-важно от тъпите цигари! А и щом лекарка ти го е казала, защо питаш тук тийновете, на тях повече ли ще повярваш щом на лекарката се съмняваш
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си