.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: teniss

  1. #1
    nowly
    Guest

    teniss

    kvo 6te kajete za toq velikolepen sport o6te ne sum mn dobra v nego ama iskam da se nau4a.kajete mi kade moga da hodq?(samo da ne e nqkude na mainata si)i cenite da sa do 10lv na 4as s treniora ako moje
    mersi

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mene mnogo me kefi, ot minalata godina se u4a, no pri gadjeto mi, toi e treniral mnogo godini tenis, i me zaribi no si me i kefi))
    ina4e nz na cska na kortovete moje6 da otide6 no sum zabravila kak sa cenite

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Ми аз тренирам тенис от 8 години,сега играя на Левски.
    Там е хубаво за начинаещи така както и в ЦСКА.И двата клуба се намират в Борисовата.
    Още има НСА,Малееви,Дема,Лозенец и тн..
    Има много кажи на теб къде ти трябва
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  4. #4

    Re: teniss

    Цитирай Първоначално написано от nowly
    kvo 6te kajete za toq velikolepen sport o6te ne sum mn dobra v nego ama iskam da se nau4a.kajete mi kade moga da hodq?(samo da ne e nqkude na mainata si)i cenite da sa do 10lv na 4as s treniora ako moje
    mersi
    За десет с треньoр - трудно ...
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927

    Re: teniss

    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от nowly
    kvo 6te kajete za toq velikolepen sport o6te ne sum mn dobra v nego ama iskam da se nau4a.kajete mi kade moga da hodq?(samo da ne e nqkude na mainata si)i cenite da sa do 10lv na 4as s treniora ako moje
    mersi
    За десет с треньoр - трудно ...
    ми може да се намери.
    Плюс това ако си намери група ще и излиза даже по ефтино
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  6. #6
    Ми с група ще може,индивидуален трудно.Аз съм тренирал при един Ники на кортовете Атлас (до Спартак) и съм много довелен от него.Супер пичага

  7. #7
    Guest
    hm to daje mai na meleevi e 7-8 ako e s grupa.mii nqkude v strelbi6te ili okolo ndk a be stava vupros da ne putuvam pove4e ot polovin 4as

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    hm to daje mai na meleevi e 7-8 ako e s grupa.mii nqkude v strelbi6te ili okolo ndk a be stava vupros da ne putuvam pove4e ot polovin 4as
    ми къде си точно на стрелбище
    Можеш оттам и на Атлас да ходиш.Той е зад басейна Спартак.Иначе в група ти излиза 7-8 лева
    Само че сега идва зима и в някои клубове е доста трудна ситуацията.
    Аве където си харесаш отиди и питай
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  9. #9
    dewd
    Guest
    tennisa naistina e super gotin sport, kato maluk igrah 4godini . Za jalost ve4e sum go pozabravil, no sum siguren 4e kudeto i da otidesh da trenirash shte namerish dobur trenior pove4eto sa mnogo mladi i s tqh nqma problemi pri ob6tuvaneto
    good luck

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Аз...тва лято за 1ви
    път ходих на тенис...12 тренировки-50лв (с треньор)Сега ми останаха още малко тренировки..и нз кога ще мога да ги изкарАм
    Иначе..е приятно...хубав спорт си е

  11. #11
    e ti si namerila koga da po4nesh zimata ... po trudno se namira kude a i e po skupo ... shtoto se pak si v balon ... znam 4e balon ima na Levski ... i maleevi sushto ...
    M2O Musica allo stato puro!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от nekaduren
    e ti si namerila koga da po4nesh zimata ... po trudno se namira kude a i e po skupo ... shtoto se pak si v balon ... znam 4e balon ima na Levski ... i maleevi sushto ...
    ...и на Академик...
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от nekaduren
    e ti si namerila koga da po4nesh zimata ... po trudno se namira kude a i e po skupo ... shtoto se pak si v balon ... znam 4e balon ima na Levski ... i maleevi sushto ...
    ...и на Академик...
    И на славия

  14. #14
    i v nas
    M2O Musica allo stato puro!

  15. #15
    През уикенда плейвам по едно тенис кортче

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си