.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1

    3 отбора в групите на УЕФА

    вчера на 29.09 отборите на ЦСКА, Левски и Литекс постигнаха минимални победи с по 1:0 съответно над Байер, Оксер и Генк. към тази тройка можем да прибавим и Локо, който обаче загубиот Болтън. все пак отбора се представи достойно и само един автогол им попречи да влязат в груповата фаза на турнира.

    да ни е честито! на всички. най-накрая БГ футболът пожъна някакъв успех. не искам тази тема да се превръща в спор за това на кой е по-голям или кой отбор е най-велик. този троен успех ни подсказва, че преди всичко сме българи. и като такива трябва да се радваме за тройния успех на нашите отбори.

    п.с. остава само и всичко отбори в първенството да играят във всеки мач така, както играха Левски, Литекс, ЦСКА и Локо. тогава и Шампионската лига е наша.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  2. #2
    налииииии аз съъъм многооо щастлива. и въпреки че съм от левски по принцип много се радвам че и другите отбори победихааа. защото имам една приятелка която на първия мач на левски беше за оксер, а не за нашите юнаци. и искам да кажа че това са недостойни за уважение българи. BG RULZZZZ.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от lp_krasi
    налииииии аз съъъм многооо щастлива. и въпреки че съм от левски по принцип много се радвам че и другите отбори победихааа. защото имам една приятелка която на първия мач на левски беше за оксер, а не за нашите юнаци. и искам да кажа че това са недостойни за уважение българи. BG RULZZZZ.
    ей това е. и аз съм от Левски, ама на победата на ЦСКА се изкефих, на победата на Литекс също, а и когато Локо поведе на Болтън също. иначе днес съм неразделен със шалчето на Левски
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  4. #4
    Berbatov Fenki
    Guest
    amii li4no az obi4am Baiern Leverkuzen za6toto tam e Berbatov ii tolkova mn go obi4am 4e ne znam....Tolkova e SeXY!!!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Иаз се радвам от постижението на нашите отбори в Европата. Болтън беше най-трудния съперник на БГ отборите, но се надявам да не почва спор кой е по-велик.
    Много ме яд, че не отидох на мача на Аспарухов, ама вината е в едни шопи. Сега се заричам, чме няма да изпусна мач от групите на Герена.
    Мечтателю, ти беше ли на мача
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  6. #6
    Lil` Bow Wow-ne reg.
    Guest
    Мноо се изкефих когато на локо плд - болтън казаха резултата на ЦСКА - байер леверкузен и агитката на локото изригна мощно българи юнаци.
    Честито на сички и нали знайте миналата година ЦСКА МОСКВА ся е ред на ЦСКА СОФИЯ

    П.П. Чакаме Рома в групите :Р

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Oue Maue - Piue Sus Zeue
    Иаз се радвам от постижението на нашите отбори в Европата. Болтън беше най-трудния съперник на БГ отборите, но се надявам да не почва спор кой е по-велик.
    Много ме яд, че не отидох на мача на Аспарухов, ама вината е в едни шопи. Сега се заричам, чме няма да изпусна мач от групите на Герена.
    Мечтателю, ти беше ли на мача
    много ми се ще, ама е сложно, щото първо са ми в учебно време и второ са на около 200 км от мене. айде успех нагоре. ЦСКА и Литекс да определят кой ще ни срещне на финала (опа, размечтах се, прощавайте)
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    От къде си бе, мечтателю, да не си от Люлин. Все пак той е много далече от София. Аз съм от Пловдив, ама да не се викам Левскар, ако не ходя. Хващам се обаче на бас, че нашето чорбарче баф ваф не е ходило на мача на армията.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lp_krasi
    налииииии аз съъъм многооо щастлива. и въпреки че съм от левски по принцип много се радвам че и другите отбори победихааа. защото имам една приятелка която на първия мач на левски беше за оксер, а не за нашите юнаци. и искам да кажа че това са недостойни за уважение българи. BG RULZZZZ.
    Еми много ясно!Независимо дали сме от ЦСКА или Левски трябва да подкрепяме българския отбор!!!

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311
    Az sa6to mn se izkefih 4e si4ki biha za6tot se pak sa BG otbori... Ina4e nai mn si se nakefih na pobedata na CSKA.. na Levski ne osobenno ama se pak.. da, kakto i na Litex... Am i Lokoto me radva i v na4aloto kato povedaha super .. oba4e posle sajalqvam... 6te6e da e super si4ki da pobedqt ama... SADBA!!!

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Oue Maue - Piue Sus Zeue
    От къде си бе, мечтателю, да не си от Люлин. Все пак той е много далече от София. Аз съм от Пловдив, ама да не се викам Левскар, ако не ходя. Хващам се обаче на бас, че нашето чорбарче баф ваф не е ходило на мача на армията.
    от Казанлък съм. той е още по-далеч от София. иначе може и да ида на някой европейски мач. пък дали бав вав е ходил на мач мен не ме бърка. ходенето на мач напоследък е ходене само за да си покажат някои простотията. не е много безопасно напоследък на стадиона. ама ако успея да убедя нашите може да си направя екскурзия до Герена.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Най-хубавите момичета са в Пловдив и Казанлък. Както казва просто великолепният коментатор Ивайло Ангелов: "Това не съм го казал аз", но съм напълно съгласен.
    Не съм съгласен за публиката. Човек отива на мач, за да попсува съдията, да повика, да се порадва, търси емоции. Простотията е умишленият бой, дето го търсят агитките, полицейското насилие. Но да ти кажа, аз ходя на мач, не за да се страхувам или за да се бия, аз отивам да си правя кефа. Затова ходя и на мачове на Локото(все пак живея в Пловдив, а не мога непрекъснато да съм в София). Но винаги си оставам ЛЕВСКАР.
    П.П.(ей, и аз започнах да пиша послеписи) Дядо ми иска да гледа футбол-балет и футболистите да се галят с думи, ама как хубаво псува, когато не е доволен. Търси си емоции човека
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  13. #13
    ей, супер е дето ходиш на мачовете за кефаот футбола. това дето се псува съдията пак не ни е чуждо. аз не познавам много хора, дето да не псуват. и мене точно боевете по мачовете ме отблъскват оттам. а аз с ходене на истински мач не мога да се похваля. в родния ми град има един отбор - гранда на В група Розова долина, който играе с отборчета като ФК Габровница. за какви мачове говорим? а пък моите познати и приятели не си падат чак толкова по футбола и не мога да си направя групичка да идем на някой мач.
    П.П. Казанлък и Пловдив - ето това е!
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Цитирай Първоначално написано от Oue Maue - Piue Sus Zeue
    От къде си бе, мечтателю, да не си от Люлин. Все пак той е много далече от София. Аз съм от Пловдив, ама да не се викам Левскар, ако не ходя. Хващам се обаче на бас, че нашето чорбарче баф ваф не е ходило на мача на армията.
    Баси простия византиец...Той не бил на гейарена ама на бас са фащал че аз не см бил на армията.Яхахаха баси балъка.Ти и на лаута не си бил на ма4а доко плд - уецки аз см сиурен.М/у другото на колко си?И не са срамувай да си кажиш истинските години щото и аз не см на 25 така че сп0к0.
    Изобщо някога хоил ли си на мач на говедата?

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  15. #15
    абе уав вав стига се заяжда и приказва простотии. ако ще пишеш пиши по темата. аз казах, че не искам тая тема да става в двубой Левски-ЦСКА или между феновете. така че се спри най-накрая. пишеш нещо далеч от темата, наводняваш форума и не се замисляш. ето ти темата - 3 отбора в групите на уефа, ето ти за какво си писал:
    Баси простия византиец...Той не бил на гейарена ама на бас са фащал че аз не см бил на армията.Яхахаха баси балъка.Ти и на лаута не си бил на ма4а доко плд - уецки аз см сиурен.М/у другото на колко си?И не са срамувай да си кажиш истинските години щото и аз не см на 25 така че сп0к0.
    Изобщо някога хоил ли си на мач на говедата?
    сега те оставям да се замислиш. ако можеш.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Византиеца са праеше на интересен за тфа.
    Иначе ЦСКА продължава напреде,уецки и литекс няят шанс.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Абе пишлигар, млъквай веднага. Просто ми лазиш по нервите. Да ти го начукам в дърварската кратуна, не можеш ли да отговориш като хората, ходи ли на мача, или не. Ходил съм на много мачове, а първия мач на когото съм бил е Локо-ЛЕВСКИ във Пловдив, преди хм... доста години. Обаче вече се съмнявам дали ходиш на мачове. Много комплексирано говориш.
    На 16 години съм. Не се срамувам да кажа(то не виждам нещо срамно), ти обаче да, комплексарче. Кажи ти на колко си години, Мечтателю, кажи и ти. Щом казънлачани не ходят по мачове, не се притеснявай. Пловдивчани ходят. Отиваш в София на Марсилията или на някое наше нещастно отборче, взимам те на стадиона и започваме да викаме по съдията. Абе шоу да има. Тва е важното.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Ебах ти си бил форумен хулиган бе.Най-лошия вид.Хоил си на лаута на мачовете на локо с уецки,на гейарената едва ли си бил.

    P.S. На 17 см.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    На ГЕОРГИ АСПАРУХОВ съм ходил. Охоооо...
    Ти за мангалска армия не си чувал.
    Форумен хулиган
    Ох, пази боже от идиоти.
    Идиоти за Гинес
    Бързо отивай на психиатър преди да е станало още по-лошо.
    П.П. По-зле, че си на 17. По-трудно ще се оправиш(едва ли изобщо ще се оправиш). Аз си те представях някво младо, зелено, на 12 -13 години лапе, а то дрът дебил.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Боже, ела си прибери вересийте викам аз.Аиди беги си напиши домашните,че татко ти кат са прибере ща бахте.Живота не е само форум не знаеш ли?Яхахаха.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Ти кво прайш във форума бе, педал.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Смея ти са бе мушморок.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Ха ха ха
    баф ваф се смеел. Ей тва вече си е шега.
    Айде иди си измий сълзичките, успокой се, избърши си клавитурката и седни да си пишем като хората ПО ТЕМАТА
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Що по темата е манго не ти ли изнася иначе ?
    Седни вика да си лафим.Ши седя аз до утре ф форума да слушам как мучи говедото.Деба повредено същестфо.Ай говори ми утре кат вида да ти са смея още.

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    ТОГАВА МЪЛЧИ БЕ РАПОН
    ПРОСТО ЖЕСТОКО МИ ЛАЗИШ ПО НЕРВИТЕ
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си