.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 98
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290

    Любим град?

    Кой е любимият ви град в България?И защо ви харесва?Вие сте...

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
    Ебати селския град!
    В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
    Ебати селския град!
    В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
    abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
    Ебати селския град!
    В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
    abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...
    Да ама със зъби и нокти драпаш за да живееш в София, нали бе селяк!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Koi drapa ve bastun, az ot Stara Zagora nqma da mrudna, osven ako ne mi se naloji zaradi biznes ili neshto takova, ti izobshto izlizal li si ot groznata vi sofia pulna s bokluci i laina navsqkude, che da mi kazvash Stara Zagora kakuv grad e, zashto po TV kato davat koncerta na Slavishow vinagi go dawat ot Stara Zagora we mekere
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Koi drapa ve bastun, az ot Stara Zagora nqma da mrudna, osven ako ne mi se naloji zaradi biznes ili neshto takova, ti izobshto izlizal li si ot groznata vi sofia pulna s bokluci i laina navsqkude, che da mi kazvash Stara Zagora kakuv grad e, zashto po TV kato davat koncerta na Slavishow vinagi go dawat ot Stara Zagora we mekere
    Е явно концерта на Слави е най-голямото събитие в Стара Загора - браво, браво, колко сте смешни.
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    hahaha mizernik, boli me guza za koncerta na Slavi, hodih samo na purviq i poveche ne sum, ama vie shopite shte si umrete v laina tam, sujalqvah vi zaradi ciganite, ama da vi iztrepqt vsichkite ei takiva mizernici kato tebe, deto mi sedite samo pred komputrite i rovite vuv forumite se chudite kvo da pravite po cql den i izlizate samo da si kupite pupkotrepach, vij sa we kenef, vchera se registriral az sum ot 4 godini i imash poveche mneniq ot mene...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Земния рай
    Мнения
    473
    Нямам любим град, защото всеки един си има свой дух, красота, забележителности.
    От София съм и не бих я заменила, но не мога да кажа, че чак ми е любима, защото има други с по-хубава архитектура и по-интересна история, но що се отнася за забавления е № 1

    P.S.
    Не разваляйте боя с караница!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    hahaha mizernik, boli me guza za koncerta na Slavi, hodih samo na purviq i poveche ne sum, ama vie shopite shte si umrete v laina tam, sujalqvah vi zaradi ciganite, ama da vi iztrepqt vsichkite ei takiva mizernici kato tebe, deto mi sedite samo pred komputrite i rovite vuv forumite se chudite kvo da pravite po cql den i izlizate samo da si kupite pupkotrepach, vij sa we kenef, vchera se registriral az sum ot 4 godini i imash poveche mneniq ot mene...
    И какво трябва да означава, че съм се регистрирал вчера.... ех момче е ... колко си просто...
    а за форумите и пъпките май от собствен опит, а?!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  11. #11
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    estestveno nai nai lubim si mi e SOFIA obache mnogo obicham i varna

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    mi vij sa ve grozen
    Регистриран на: 12 Сеп 2005
    Общо мнения: 656
    [0.26% от всички / 36.44 мнения на ден]

    ti jivot nqmash li deba kretena smeshen, vzemi izlez malko ot taq peshtera, na vunka ima slunce, vupreki che v groznata sofia samo gazovi oblaci ima sigurno,kolkoto i da mrazq shopite nishto nqmashe da kaja, ama ei takiva prosti selski bekove, deto sa tolkova prosti, che si mislqt, che kato sa sofianci sa hvanali gospod za shlifera mnogo me draznqt, i kak pochvat da si kazvat koe pokolenie sa sofianci , che koga baba im se premestila v sofia puk dqdo im tam se rodil, che maika im bila sofianka, che i bashtai m AWE BOLI ME GUZA ZA VAS WE DOLNI KRETENI, KVO ME NERVITE SAMO DEEBA BOKLUCITE
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  13. #13
    Невебър, Созопол и МОЯТ СИ ГРАД - СТАРА ЗАГОРА Защо...еми за всеки си има отделна теория, а едва ли някой ще седне да ми чете спомените
    P.S. SanDRo, не съм очаквала толкова да харесваш града ни, в случея и аз съм на твоето мнение (да не повярваш ). А това, че този софиянец се отваря толкова си е от многото насъдени комплекси
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    mi vij sa ve grozen
    Регистриран на: 12 Сеп 2005
    Общо мнения: 656
    [0.26% от всички / 36.44 мнения на ден]

    ti jivot nqmash li deba kretena smeshen, vzemi izlez malko ot taq peshtera, na vunka ima slunce, vupreki che v groznata sofia samo gazovi oblaci ima sigurno,kolkoto i da mrazq shopite nishto nqmashe da kaja, ama ei takiva prosti selski bekove, deto sa tolkova prosti, che si mislqt, che kato sa sofianci sa hvanali gospod za shlifera mnogo me draznqt, i kak pochvat da si kazvat koe pokolenie sa sofianci , che koga baba im se premestila v sofia puk dqdo im tam se rodil, che maika im bila sofianka, che i bashtai m AWE BOLI ME GUZA ZA VAS WE DOLNI KRETENI, KVO ME NERVITE SAMO DEEBA BOKLUCITE
    Виж са тоя форум ми е през хуя...
    ето ми и мненията, че нещо си падаш статистик


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=17892

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=17892
    Имаше и още такива готини темички ама не моа да ги намеря.
    А ти седи си в тъпия прошляв град и се утешвай, че не си толкова голям мизерник... като гледаш на хората постовете.
    Верно си смешно парче!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Хммм
    може би Пловдив,Велико Търново и Русе
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    А това, че този софиянец се отваря толкова си е от многото насъдени комплекси
    кажи ми какви комплекси имам, че съм от София... аре се обоснови да видим. Нямам, просто съм ходил доста по провинцията и където и да отидем в дискотека ни гледат доста на криво защото се държим и изглеждаме малко по-добре!
    А и си оправи правописа, моля ти се!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
    Ебати селския град!
    В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
    abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...
    Да ама със зъби и нокти драпаш за да живееш в София, нали бе селяк!
    Начукай му го но старогъзореца

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    estestveno nai nai lubim si mi e SOFIA obache mnogo obicham i varna
    Е това е Варна-София.Останалото са СЕЛЯНДУРИ

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata
    Е да вие сте гъзари ... нас в Самоков искаха 30 тамошни цигани да ни бият, а ние бяхме 4рима момчета и толкова момичета. Гъзари сте като се съберете от кол и въже. Браво тогва, че собственика беше пич и ги разкара тъпите мазни селяци!
    Death gotta be easy, 'cause life is hard

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata
    по кротичко Къци.Не съм дошъл не съм ти напукал канчето.МИЕКО ЛИ ГОВОРИШ ми е интересно

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Неактивния
    ...Нямам, просто съм ходил доста по провинцията и където и да отидем в дискотека ни гледат доста на криво защото се държим и изглеждаме малко по-добре!...[/b]
    А само това ли те прави с нещо НАД заралии (провинцията)? Това ли е най-важното, външния вид? То това настрана, ама да ти кажа аз като стъпих в сф не видях едно яко момче и нито едно същество облечено добре!!! И това не е само мое мнение Абе какво ли споря, кефи се там, че си "по-издокаран от нас" Смешно е! Но няма да водя излишен спор, то се вижда, че от самочувствие си заслепен! Само ще ти кажа, че не е важно къде живееш, а какъв човек си!!!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    abe daven, kakvo kanche shte chupish we moruk, t'va da ne ti e nqkoq komputarna igra, male che ste mizerni...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    abe daven, kakvo kanche shte chupish we moruk, t'va da ne ti e nqkoq komputarna igra, male che ste mizerni...
    ти си по игрите и тъпите вицове.Ходи пиини едно в единственото кафе в Стара Загора у Виреа ли как беше това на центърчето ви.
    Колкото до BABY_SEXY_GIRL в София има 2 000 000 човека почти а в Стара Загора 200 000.Не може да огледаш всички граждани дали са хубави от едно идване както го правиш в Стара Загора като отидеш на пазара

  25. #25
    Guest
    Само това което си подчертала е вярно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си