.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 83
  1. #26
    Господ
    Guest
    Елате при мен, чеда мои...Раят ви зове...

  2. #27
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    sujalqvam i poklon

  3. #28
    ПОКЛОН

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от пипс
    ПОКЛОН
    Rest in PeACe!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  5. #30
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    айде стига бе ..!? грешно била постъпила..?!
    може да не е така, но вие оставали ли сте гладни, жадни, без покрив над главата си, всеки божи ден да те тормозят, да те бият, да те изнасилват ? кфо ? ше се примирите ли и ше се борите? сещате ли се, че в такъв момент нямаш сили не само да се бориш, но и да дишаш? ебати тъпанарските отговори, заклевам се !!!!!!!!!!!!!! дори да успееш да преодолееш тва препятствие, то вианги ще остане като отпечатък върху теб и ще те измъчва до края на живота ти!чукам на дърво, на никой и на себе си не го пожелавам да изживее подобено кошмар!
    едва ли момичето е имало чак такива проблеми, но каквото и да е направила, поне малко ценете решението и, и не я съдете, без да знаете обстоятелствата при които го е направила. щом е решила, че така е по-добре за нея, хубаво.
    мир на праха и.
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  6. #31
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra:)
    айде стига бе ..!? грешно била постъпила..?!
    може да не е така, но вие оставали ли сте гладни, жадни, без покрив над главата си, всеки божи ден да те тормозят, да те бият, да те изнасилват ? кфо ? ше се примирите ли и ше се борите? сещате ли се, че в такъв момент нямаш сили не само да се бориш, но и да дишаш? ебати тъпанарските отговори, заклевам се !!!!!!!!!!!!!! дори да успееш да преодолееш тва препятствие, то вианги ще остане като отпечатък върху теб и ще те измъчва до края на живота ти!чукам на дърво, на никой и на себе си не го пожелавам да изживее подобено кошмар!
    едва ли момичето е имало чак такива проблеми, но каквото и да е направила, поне малко ценете решението и, и не я съдете, без да знаете обстоятелствата при които го е направила. щом е решила, че така е по-добре за нея, хубаво.
    мир на праха и.
    chupacabra е адски права и все повече се убеждавам, че е една от малкото тук, които могат наистина да разсъждават!
    Що вече не спрете със заучените си фрази, с глупавите клишета, които са част от всяко ваше второ изречение, поне когато става въпрос за такива неща си го спестете!!!
    Колкото до момичето.....нейна воля, щом така е рашила - ОК, никой няма право да оспорва решението й! Поне е имала смелостта да направи това, което наистина е искала....кой от вас може да се похвали със същото(не говоря пряко за самоубийството й, а по принцип)! Мир на праха й!

  7. #32
    Радвам се,че има хора като вас THE_GANGSTA_GIRL и chupacabra ...благодарна съм за това,което написахте и...искам да помоля всички останали-не отправяйте обвинения към момичето...просто се надявам всики,които я познаваха да я запомнят с добро,а вие-да вземете поука от случилото се и да се замислите защо всъщност сте тук...И отново-поклон!
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  8. #33
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami ... d0sta gadn0 sy4uvstvam iskrenn0 na vsi4ki neini priqteli i r0diteli i blizki! Tfa e g0lqma zaguba ... da zagubi6 40vek blizyk na syrcet0 si! Bi trqbval0 predi da predprieme6 takifa ne6ta da 0bmisli6 d0bre! Vqrvam 4e tq g0 e napravila i e 0stypila kakt0 e smetnala za d0bre! Razpravqt 4e e zaradi priqtelq i k0it0 q zarqzyl! V takyf slu4ai mislq 4e p0stypkata i ne e 0pravdana! Mir na praha i !

  9. #34
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Не знам защо го е направила .. а и ми се струва доста гадно да коментирам ... затова ще кажа само
    Лека й пръст!
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

  10. #35
    Кво ви боли вас? Единствено разбирам авторката на темата, която е имала някаква по директна връзка с момичето. Другите са една купчина флъдъри, които 2 минути след като се постне ще забравят темата. Е точно това не трябва да става. Дори и темата да е важна не бих казал, че това е начина да се запомни някфа там(вече не помня и от къде е ). Замислете се в/у това. И следващия път помислете пак преди да постнете.
    A Turin Turambar turun ambartanen!
    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul
    Aa' menealle nauva calen ar' malta

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Razpravqt 4e e zaradi priqtelq i k0it0 q zarqzyl!
    Вече споменах,че не е заради приятеля и!Не я е зарязъл(между другото на него в момента изобщо не му е лесно)!Имаше проблеми в семейството си!Това е!
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi ... neznam v mIRC taka razpravqt!

  13. #38
    dam neka po4iva v mir
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Mi ... neznam v mIRC taka razpravqt!
    Не мога да си предсватя, че толкова кофти нещо може да се коментира наляво-надясно от хора които нито познават момичето, нито могат да твърдят защо го е направила. Това е била волята и така е решила, така е направила. Нищо не може да се промени нито да се върне времето назад трябва да уважим решението и, а не да я упрекваме за това което е направила, защото каквото и да казваме тя просто няма да го чуе. Всеки се ражда свободен и може сам да прецени кое е добре за него и кое не. Тя е решила, че това е единствения път поела е риска, но естествено за пореден път показваме ниската си култура като приказваме без да знаем...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  15. #40
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Да уважавам решението и? Вие чувате ли се? Това е възможно най тъпото нещо което е можела да направи...това момиче е било страшно глупаво и в комбинация с хормоните ето какво се е получило?!?! Има 1000 неща които можеш да направиш преди да кажеш че не остава нищо освен да умреш...това да се самоубиеш е бягане от отговорност и страх....и за какво трябва да увацавам такъв човек? Ще уважавам човек който се бори до последно а не който се предава на първото препядствие! Да кажем че това което е нрпайла е най бруталното възможно...всеки да се замисли на всеки ще хрумне някаква идея за решаване на проблема...все трябва да се пробва нещо...едно е да си пробвал всичко тогава да....защо не е напрайла нещо брутално което може да и помогне....да беше казала на мене аз щях да и помогна...аз не съм единсвен все някой може бо щеше да и помгное за проблема...човек е създаден да живее и да се бори..има хиляди проблеми за които можеш да кажеш че не ти се живее повече..не решаваш ти кога да умреш! Ти тряя се бориш това е! Лесен живот няма!няма да се покланям пред такава велика простотия....жалко само за момичето!!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  16. #41
    Momchence можеше да не казваш и нищо
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от Господ
    LiNkiN4eTo, тоя Динко дето му се кефиш ти изневерява с мъже! Аз от небето всичко виждам.
    Ха-ха-ха тва ме кефи тотално (За динко де) а другото на вас не ви влиза работа, да разправяте насам натам кой е умрел еее вие се радвайте на всеки миг от вашия живот Какво мислите че постигате с "Поклон" или подобните я се стегнете малко, аз посещавам тоя форум за да се забавлявам на глупостите на Стеснителната или Агентите на ФБР а не да си развалям настроението с хора дето не са вече на земята

  18. #43
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Jenq
    Momchence можеше да не казваш и нищо
    Да не казвам нищо...това е най-малкото което можах да кажа!
    Как може да съжелявате човек който се е самоубил? Просто не ми идва отвътре....аз бих съжалил човек който някой или нещо по накакъв начин му е причинило смъртта, да си кажеш "брей беше добър човек и глей кфо стана" а за самоубивц кфо да си кажеш "брей добро момомиче беше ма глупаво" това е върховната простотия, черешката на сладоледа, простотията на простотиите...по тъпо нещо не можеш да направиш! Сто процента съм сигурен че тфа момиче е страдало от липса на внимание, гледало е много филми и е карало тежък пубертет...и тфа е нещо като крайна мярка за печелене на внимание...е дано е щастлива сега! Ако секи се мяташе за вски проблем хора нямаше да има...баси винаги има проблеми...хубаво да речем че тфа момиче просто се е предало..нека да е така но аз не го разбирам....тая тема ме ядосва защото не мога да си предства чоевек да напраи подобна идиотщина...това за да си го помислиш даже е глупаво..макар че всеки си го е мислил...но малко хора на сериозно...както и да е...
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  19. #44

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    79
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Цитирай Първоначално написано от zElEnA^mAsLiNkA
    Mi ... neznam v mIRC taka razpravqt!
    Не мога да си предсватя, че толкова кофти нещо може да се коментира наляво-надясно от хора които нито познават момичето, нито могат да твърдят защо го е направила. Това е била волята и така е решила, така е направила. Нищо не може да се промени нито да се върне времето назад трябва да уважим решението и, а не да я упрекваме за това което е направила, защото каквото и да казваме тя просто няма да го чуе. Всеки се ражда свободен и може сам да прецени кое е добре за него и кое не. Тя е решила, че това е единствения път поела е риска, но естествено за пореден път показваме ниската си култура като приказваме без да знаем...
    Ааа...кво прикааш..Българска му работа..Преди 4 месеца тука в Стара Загора се самоуби най-добрата ми приятелка, живееше в съседния вход и израстнах с нея..и още на другия ден целия град беше разбрал и такива слухове се носеха..била бременна (дрън та пляс), била наркоманка..А Боже тя беше най-добрия и невинен човек който познавах..Това е супер тъпо от страна на всички ни да се водим по некви слухове и да говорим така за починал човек..Най-малкото опетняваме паметта му...
    Иначе за това момиче...от части разбирам..Дано почива в мир и намери рая и спокойствието, което е търсила..

    Ден без думи...миг без красота...живот без теб...Това е реалността!!!

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    простотията на простотиите...по тъпо нещо не можеш да направиш!

    Точно! Това е определението за самоубийството и не смятам, че то може да има оправдание, абсурдно е!!!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  21. #46
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    973
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    простотията на простотиите...по тъпо нещо не можеш да направиш!

    Точно! Това е определението за самоубийството и не смятам, че то може да има оправдание, абсурдно е!!!
    прочети ми дългото мнение на предната страница.
    първо преживей тоя ужас на глад, студ, болка, непрекъснат тормоз, който се оказва върху теб, да нямаш покрив над главата си, да не си облечена и обута и да нямаш нищо в джоба си и тогава говори, че самоубийството е абсурдно нещо. има моменти, в които единственото нещо, което можеш да направиш е това - защото дори и да преодолееш тоя кошмар, той ще остане завинаги в съзнанието ти.
    вярно е, че момичето най-вероятно го е направило заради някоя глупост, където е далеееееееч от тфа, което описах по-горе, но това в никакъв случай не значи, че самоубийството е абсурдно нещо.
    и недей да спориш без да си го преживяла.
    стига сме коментирали девойката - щом е решила, че така е по-добре за нея - нейна воля...
    стана пълна селяния в тая тема.......
    ...frustration, domination, feel the rage of a new generation,
    we're livin', we're dyin' and we're never gonna stop, stop tryin' ...


  22. #47
    Guest
    chupacabra, остави ги, тука всички са много умнички и милички, много разбират от живота, много са видяли и са много повече от връстниците си.
    Говорят само ей така наизуст, без да вдяват нищичко.

  23. #48
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от chupacabra:)
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    простотията на простотиите...по тъпо нещо не можеш да направиш!

    Точно! Това е определението за самоубийството и не смятам, че то може да има оправдание, абсурдно е!!!
    прочети ми дългото мнение на предната страница.
    първо преживей тоя ужас на глад, студ, болка, непрекъснат тормоз, който се оказва върху теб, да нямаш покрив над главата си, да не си облечена и обута и да нямаш нищо в джоба си и тогава говори, че самоубийството е абсурдно нещо. има моменти, в които единственото нещо, което можеш да направиш е това - защото дори и да преодолееш тоя кошмар, той ще остане завинаги в съзнанието ти.
    вярно е, че момичето най-вероятно го е направило заради някоя глупост, където е далеееееееч от тфа, което описах по-горе, но това в никакъв случай не значи, че самоубийството е абсурдно нещо.
    и недей да спориш без да си го преживяла.
    стига сме коментирали девойката - щом е решила, че така е по-добре за нея - нейна воля...
    стана пълна селяния в тая тема.......
    Не не не не си права....да оставиме момичто на страна...100% причината не си е заслужавала...ни най малко...не знам къф спомен мое да остави човек с такава постъпка...мое да е била истински ангел но щом е напраила такова нещо за мен губи сякфо уважение и респект!
    Много, много, много малко неща могат да си заслужават подобно нещо, да не казвам нищо! Ти знаеш ли колко милиони хора живеят в такива мизерни условия каквито рядко се дават и по телевизията.
    Хора, животни и растения това всичко е природа...всички имат една цел...оцеляване и продължаване на вида! Живееш, бориш се правиш деца и така докато нещо или някой не ти причини смъртта! Хората колкото и да са различни колкото и да са разумни и генеални в срванение с растенията и животните са част от природата...ние сме един животински вид...един организъм не правим изключение от другите. Целтта на живота е да се бориш....самоубииството е против всички ценности и приети от общестовто норми за нормално и ненормално! Почти няма нещо което да го оправдае...има случай в които ако ти не се самоубиеш някой друг ще гръмне...тогава може...но пак не знаеш какво ще стане утре....какви проблеми може да има едно момиче за да се самоубие...родители...отврат ително семейство...най ужасните родители...примерно! Ок ами ако беше в Африка...без родители...и деня и минаваше в постоянна ужесточена борба за уцеляване...всеки ден пеша, боса, по 6 километра под изгарящото слънце за една кофа с вода...м?....защо там хората не се самоубиват...нима един беден африканец има повече ценности от едно момиче което се води че живее в цивилизована страна? Африканеца шапка му свалям в случая...такива хора се уважават и съжеляват и просто да ти стане жал бе..хора които правят и невъзможното...кфи проблеми можеш да имаш ти като знаеш какви ужасни неща има на тоя свят? По ужасни и от най гадните неща които си гледала по телевизията защотот ако ти се стоварат на главата тея неща ще са 10 пъти по ужасни! Да не споменавам болести...проблеми със здравето.....пак казвам има някфи рядки изключения в които е разбираемно но не говора за иключенията!! Не можеш да ме убедиш това е толкова глупаво...това е детско мислене...мислиш си че света се върти около теб...мислиш си че си най страдащия...никой не се засмиля какви чудесии могат да ти се случат...който ми твърди че тфа е нормално просто се чудя дали си варва или просто се прай на интересен защото темата е супер сериозна!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  24. #49
    в Африка са си свикнали да живеят така. на нас може да ни се струва покъртително, защото водим съвсем различен начин на живот - на повечето ни е осигурено (почти) всичко. нито ни се налага да ходим боси, гладни, жадни, голи и т.н. за тях това си е ежедневие, това е единствения начин да преживяват. да, жалко е, дори е жестоко, но ... ако на мен ми се наложи да живея така, ще се гръмна. честно.
    относно самоубийството ... не знам. в една предишна тема казах, че не съм нито за, нито против. хубаво, склонна съм да се съглася, че самоубийството не е решение, но когато ти дойде до главата запяваш друга песен. в продължение на 5 години може да се каже, че бях жертва на домашно насилие (този израз звучи толкова ... гхм ... жалко. да не кажа унизително, ебаси!). преди това нещо да ми дойде на главата, бях най-щастливото същество на земята и мисълта аз или някой да стигне до самоубийство ми беше толкова налудничева, невероятна и, най-вече, тъпа, че за повече можеше и да се мечтае. уви, стана каквото стана и имаше един период около 2-3 години, в който мисълта да сложа край на живота си не ми излизаше от главата. сега, когато това приключи (слава на рийпъра) ми се струва леко тъпо, но все още си мисля, че самоубийството щеше да ми спести доста. да не говорим, че все още има последствия от "онова време". и не ми казвайте, че трябвало да се бориш, щото дрън дрън ... на един единайсет годишен сопол бая ще му е трудно да се прави на мъжага.
    та мисълта ми беше, че не е особено правилно да се критикува самоубийството, защото понякога няма друг начин. говорим за тежките случаи, а не за некви, които гаджето им ги зарязало, щото са им малки циците (примерно).
    въпросното момиче нито съм го познавала, нито нищо, за да казвам каквото и да било относно смъртта й или нея самата.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  25. #50
    Guest
    P O K L O N

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си