.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39

    Как да се науча да танцувам?

    Съжалявам ако темата не е за тук. Значи хич не мога да танцувам,доста съм дървена,а наистина искам да се науча.Не искам като отида на диско да се излагам Някой може ли да ми каже как мога да подобря стъпките и движенията си?

  2. #2

    Re: Как да се науча да танцувам?

    Цитирай Първоначално написано от alegra
    Съжалявам ако темата не е за тук. Значи хич не мога да танцувам,доста съм дървена,а наистина искам да се науча.Не искам като отида на диско да се излагам Някой може ли да ми каже как мога да подобря стъпките и движенията си?
    mi ti trqbva da 4uva6 takta ...
    Agyyyyyyyyyyyy

  3. #3
    Guest
    macka spox na4i gledai klipovete na izvestni pevici ili ne6to podobno da kajem pussycat dolls-don't cha tanca na pripeva e mnoo lesen 1 4as ii 6te go nau4i6 a za tancite prosto se utpusni i sledvai ritama

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    Темата наистина не е за тук.

    А относно танцуването. Ако нямаш чувство за ритъм доста трудно ще ти бъде. Но ако е от притеснение пробвай вкъщи да си пуснеш някои песен, която ти харесва докато си сама и танцувай на воля.. Когато си на дискотека си представи, че си отново сама вкъщи и се отпусни а можеш и да пийнеш малко в диското ако това ще те отпусне.. Друг вариант е и да се обърнеш към някоя твоя приятелка за помощ.. Да ти покаже това онова.. Айде успех!
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Ми,явно съм от дървените Дори и да си танцувам сама вкъщи,пак излиза нещо толкова ужасно,че ме хваща срам.Аз не искам да блезвам с некви супер танци,ама поне горе-долу.А колкото за клиповете ми може,ама не мога 3 часа да танцувам един и същи танц,но все пак... :P

  6. #6
    Фен Аватара на UnBornKb
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    131
    Помоли някоя приятелка за помощ. Но ако не успяваш да усетиш такта спасение няма
    At the moment there are six billion people in the world, six billion souls, but all I need is ONE!

  7. #7
    Пусни си
    Dance with the wolves
    Admin-Coki:
    Аватара ти е неподходящ.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    201
    отпусни се се едно правиш гимнастика,играеш аеробика това в домашни условия,а иначе се запиши на модерен балет,таебо нещо което ще ти помогне да се раздвижиж малко



  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Само практика. Ходи си по дискотечки като ти е кеф, кради движенията, които ти харесват или си измисли свои.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Pazardjik
    Мнения
    106

    Re: Как да се науча да танцувам?

    spoko!i az ne moga da tancyvam i poradi tazi pri4ina mraza diskotekite, a v sa6toto vreme ne moga da jiveq bez da sly6am myzika

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Ти к'во си мислиш,че в дискотеката сички са професионални танцьори ?!
    Просто всеки се весели и не му пука от чуждото мнение мнение.
    Аз к'во да кажа като наскоро бях на един концерт та чак ме даваха по телевизията
    Гледах се 2 пъти к'во дърво съм Ма нали се сещаш през къде ми е .
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Щом съм стигнала до форума,значи смятам,че положението е съвсем отчайващо [/quote]

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Цитирай Първоначално написано от alegra
    Щом съм стигнала до форума,значи смятам,че положението е съвсем отчайващо

    Ми след 1-2 текилки.... ще си перфектна


    Що тогава не се запишеш на модерен балет ?
    Танцуваш готини танци.Примерно като тея от балета на слави.И е супер яко
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  14. #14
    sladur4e kakto ti kaza nqkoi po-gore otpusni se vkashti se edno pravish gimnastika , ina4e tva ideqta s baleta ne e losha
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Сега ще стана точно този тип юзъри,които не понасям ма карай :P
    А знаете ли някоя добра школа за модерен балет или къде се провеждат курсове или нещо такова.Ако ми кажете и телефон ще е чудеснп
    От район Надежда съм.
    ПП:Знам,че съм много нахална споко!

  16. #16
    Guest
    Nema se kosi6 i az sum su6tata kato tebe em sum durvo ama nema ti kaam kvo durvo em sum leko pritesnitelna em mn iskam da se nau4a da tancuvam...v4era ima6e u4ili6tni tanci i mn mi se iska6e da tancuvam i edin mn sladuk negur mi predolji da tancuvame ama az kat sum takoa durvo i otkazah...

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    39
    Познато ми е

  18. #18
    mi hoi na uroci po tanci!ili fani nekoq fr-ka koqto se kar6i dobre i q pomoli da ti mokaje dvijeniqta po-zabaveno!

  19. #19
    ми да,истината е,4е трябва да улавя6 такта на музиката
    или пък,най-лесното-запи6и се на танци може пък да ти помогне по някакъв на4ин.

  20. #20

    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofiq
    Мнения
    62
    hodi na kurs
    *nikoga ne se celuvai pred vrata,za6toto lubovta e slqpa,no sasedite ne sa*

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от alegra
    Дори и да си танцувам сама вкъщи,пак излиза нещо толкова ужасно,че ме хваща срам.
    Еми е тва ти е единия проблем - че се срамуваш.Наи вероятно за тва си като дървена.Отпусни се,не се срамуваи.Втория ти е че наи вероятно не усещаш ритъма.Тогава опитаи да научиш стъпките наизуст.

  22. #22
    Ами ти мене питаш ли ме-и аз бях същата...После си тацувах пред огледалото...после без огедалото...после в някой ъгъл на дискотеката,а сега съм на пилона Просто трябва да усетиш такта,да те завладее ритъма...(пфф ква познавачка се извъдих)И така.Отпусни се.Запиши се на модерен балет,идеята с приятелката е много хубава.Късмет!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Prosto slushai muzikata i se opitai da usetish ritama....i nai-veche izbavi se ot vsqkvi pritesneniq i kompleksi za nachina ti na tancuvane.....danci si u vas kato nachalo pred ogledaloto,no davai vsichko ot sebe si i v kraina smetka nqma za kvo da ti puka....ti taka mojesh i taka go pravish,Vajnoto e ti samata da se opitash da se nauchish da tancuvash po-dobre i osobeno da haresvash nachina si na tancuvane aide gooD LucK :P

  24. #24
    zelo_94
    Guest
    Има разлика между това да научиш определен танц или цял вид танци (хип хоп, спортни, балет и т.н.) Ако става въпрос за free style по принцип това не се учи. А и ако искаш да е на високо ниво това става с години и години танци (практика) и талант, но ако разбира се просто искаш да се забавляваш в дискотека гледай хората около теб и смесвай движенията по свой си начин. Други хора те посъветваха същото и ще кажа това което и те казаха - на никого не му дреме за околните дори и да си дърво никой няма да ти се смее. Аз съм дърво и free style-а ми е отврат, но ходя по принцип на танци и се подобрявам, но иначе когато няма определен танц импровизирам. Да и мен ме е срам, но като се огледаш виждаш че никой не гледа теб, а дори и да те гледат - какво толкова?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си