.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    MeHTop
    Guest

    Moderated by W.I.M.: Podsvirkvat li vi momichetata?

    Slu4valo li vi se e da vi podsvirkvat razni momi4enca ?

    Moderated by I don't know who I am
    tochki 1 i 7!

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    пловдив
    Мнения
    4
    hhaahahah
    e 6to za vapros.....4e to i na nai-groznoto momi4e sa mu podsvirkvali be

  3. #3
    Guest
    xaXAXA redovno... seeno sam nqkoq..... kato mina po ulicata i se chuva sled men nqkfo super selsko i grozno podsvirkvane

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    mi az sum momi4e...ama mi se e slu4valo da podsvirkvam na mom4e...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Guest
    podsvirkvat? moje6 li da konkretizira6 za kakvo stva na vypros poneje na mene sa mi svrili ako tva pita6

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    awe stava vupros za momchetata, dali im se e sluchvalo da im podsvirkvat momicheta, shtoto t'vva po princip nie go pravim, ama i na men mi se e sluchvalo da mi podsvirkvat daje da me spirat i da se zapoznavame
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  7. #7
    Аз съм момче и не са ми подсвирквали момичета,но веднъж една ме обара в автобуса

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Еми, защо да не ни подсвирват Когато си облечен предизвикателно, например като играем футбол по физическо, веднъж останах последен да се преобличам и то нали на двора, ся няма да влизаме вътре я. Та и останах сам, но почна следващият час и дойде съседняит клас. Стройха ги и аз кво ми пука, преобличам си се и момичета ме загледаха, едно ми подсвирна даже Но сигурно е било за базика Пък и на мен ми стана смешно Но, ако момиче ти подсвирне е за базика, смисъл не се очаква от тях да правят такива неща. Сигнализират, че си готин и ги кефиш /поне за момента/

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Tyler D.
    Еми, защо да не ни подсвирват Когато си облечен предизвикателно, например като играем футбол по физическо, веднъж останах последен да се преобличам и то нали на двора, ся няма да влизаме вътре я. Та и останах сам, но почна следващият час и дойде съседняит клас. Стройха ги и аз кво ми пука, преобличам си се и момичета ме загледаха, едно ми подсвирна даже Но сигурно е било за базика Пък и на мен ми стана смешно Но, ако момиче ти подсвирне е за базика, смисъл не се очаква от тях да правят такива неща. Сигнализират, че си готин и ги кефиш /поне за момента/
    xaxaxaxa mom4e normalno e da ti podsvirkvat az mn 4esto podsvirkvam na mom4eta ... mn e zabavno ma tui ne ozna4ava ni6ty

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Еми да става кефа, казвам аз
    А м/у другото, същото момиче дето ми подсвиркваше я хвнах в съблекалнята и и го върнах Смисъл, нали не съм и подсвирквал, просто минахва от там и тя се здуха /ама това, като бяхме млааади и зелени /

  11. #11
    не(всъщност е възможно,но аз на свирки не се обръщам),обаче днес 1 приятелка много лошо ме обара
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Цитирай Първоначално написано от expl0de
    не(всъщност е възможно,но аз на свирки не се обръщам),обаче днес 1 приятелка много лошо ме обара
    Айде, айде излъга
    Ам, а какво лошо има в обарването? Смисъл къде по-точно? Порпинцип повечто ме хм... хващат за гъза много рядко пипат там отпреде, само когато играем разгорещен баскет...ах приятното лято ^^

  13. #13
    не бе човек,наистина не се обръщам,ако разбера,че е от момиче,ще се обърна,но както споменах,не съм разбрал да ми подсвирква момиче
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  14. #14
    Guest

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    [i]Ами на мен момченца ми подсвиркат

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  16. #16
    Свиркат,свирят...подвикват "еййй момчето...с бодличките..я се обърни...' а като свирят ми е много смешно..

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

  17. #17
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Хихи, аз редовно подсвирквам на мъжете, щото много се шсшкат. МНого е забавно...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  18. #18
    много ясно че да
    ама тва пък е най жалкото нещо и супер ме дразни ама най голям кеф е...имам една приятелка дето точно до у тях има кръстовище със светофар и обикновено като пресичаш и все някой от спрелите коли почва да свири и е супер яко да спреш по средата на пътя пред колите и да почнеш да ги псуваш щото те си чакат светофара и не могат да слязат

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от missing_
    много ясно че да
    ама тва пък е най жалкото нещо и супер ме дразни ама най голям кеф е...имам една приятелка дето точно до у тях има кръстовище със светофар и обикновено като пресичаш и все някой от спрелите коли почва да свири и е супер яко да спреш по средата на пътя пред колите и да почнеш да ги псуваш щото те си чакат светофара и не могат да слязат
    4e ko mu e jalkoto , i ako nqkoq mur6a me napsuva na svetofara nqma da i ostana dlujen , vErvai mi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си