.

Виж резултатите на анкетата: Вярвате ли на хороскопи?

Гласували
38. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    17 44,74%
  • Не

    21 55,26%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Вярвате ли на хороскопите?

    Тва ми е питането...чакам отговорите ви
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Пълни глупости!
    Как на 864597456945645645 човека ще им се случи едно и също нещо в един и същи ден ?
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    по пътя към сърцето Ти
    Мнения
    356
    Аз не вярвам на хороскопите, но като ги чета за миналата седмица има доста вярни неща. Ама все пак "ще се случи нещо итересно тази седмица" е баф ма, как да не стане нещо интересно?! Какво седмицата да е монотонна без никакви новости, без никакво развитие на нещата? Хороскопите са това, което искаме да чуем. От време на време има и отрицателни, за да не заподозрем нещо

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    ne 4etq horoskopi...osobeno tiq dnevnite kakvo shtqlo da ti se slu4i...ina4e tiq deto se pravqt za haraktera na 4ovek spored zodiqta ima neshto vqrno...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Отначало като по-малка не вярвах, все глупости се говореха и нищо не се сбъдваше... А напоследък каквото и да кажат за моята зодия всичко е вярно и ако кажат нещо за деня ми - то е вярно Изумявам се! Дори преди година някъде попаднах на лични хороскопи на зодиите и пишеше за всяка по адски много какво представлява човекът тази зодия...ако ви кажа че всичко написано там беше 100% вярно за мен, ще повярвате ли Така си беше! После го пуснах тук като тема и всички взеха да пишат, че 80-90% е вярно за зодията им
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    em tva za zodiite i az go vervam...do nekade...ama osnovno se interesuvam ot dneven i sedmi4en horoskop...
    Само да знаете, че си имам кириличка, 'ма ме мръзи да сменям, че да драскам у форумъ!

  7. #7
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от DarthRevan
    em tva za zodiite i az go vervam...do nekade...ama osnovno se interesuvam ot dneven i sedmi4en horoskop...
    xixi и аз съм така понякога ми се сбъдва това което ми пише за зодията и много рядко може да се случи да не се сбъдне като цяло взех да вярвам напоследък...

  8. #8
    Според мен това са си неща, които има някаква връзка с истината, но тя е нищожна.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ахахаха е чак толко не съм зле
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Ако казват хубави работи хихихи Обичам да се бъзикам с хороскопите

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311
    amI.... spored men.... Donqkade moje bi ima ne6ty vqrno, no ne si4ko puk i naistina kak moje na 23659t456984 4oveka da se slu4va edno i sa6to ednovremenno.. i vse pak ponqkoga stava!

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  12. #12
    Ами на мен ако ми попадне някое списание с хороскоп си го прочитам,но не му обръщам внимание,то4но за това защото не вярвам че е възможно на толкова хора да им се случи едно и също...
    GeT RiCh oR DiE TrYin` ...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Vqrvam na horoskopite tyi kato do sega vinagi sa bili verni

  14. #14
    Аз обикновено си чета хороскопа, като ми попадне, но след като свърша с четенето, моментално го забравям. Ако например го прочета в края на деня, мога да установя, че се е сбъднал, но това е всичко. И все пак смятам, че може би има зрънце истина в това, не бива да се отрича това, което не може да се обясни. А това, че има много псевдо астролози, гадатели и т.н., е отделен въпрос. Но има и някои с истинска дарба, макар да са много малко. Пак казвам, тоталното отричане не го одобрявам, може би някой ден сериозната наука ще обясни всичко това, в миналото са смятали и химията за несериозна наука, а днес тя прави чудеса.
    Но въпреки всичко не подчинявам живота си на хороскопи и такива неща. Те са ми за развлечение, като няма какво друго да правя. Пък и по-добре да не знам бъдещето, това ме плаши.
    Ти можеш да избягаш от селото, но селото от теб - не.

  15. #15
    Ами почти винаги като прочета хороскопа си и го забравям, тъй че не знам доколко са верни.

    "Hominem te esse memento"

  16. #16
    не вярвам на хороскопите във вестниците. особено на Жълт Труд, Трета Възраст, Шок и т.н. не вярвам и на хороскопа на Алена, въпреки че веднъж на два месеца успява да уцели, че ще имам "проблеми с ръководството"
    склонна съм да вярвам на онези хороскопи, които не се разпостраняват из медията, и които са изчислени както трябва. но за това се иска много работа.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    [`Лунно`цвете`]
    Мнения
    554
    Не вярвам в хороскопите, но това не ми пречи като си купя списание или вестник първо да прочета именно хороскопа си..:>>
    В ръцете си ме вземаш и усещам
    как ти си всичко в моя малък свят,
    и как септември-хладен и надменен
    не ще ми вземе теб и любовта...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 082
    gledam da ne se vliqq ot takiva ne6ta purvo za6toto sa mn ob6ti vtoro za6toto ne im vqrvam osobeno i smqtam 4e ne6tata se slu4vat taka kakto az si gi napravq i ponqkoga prosto ot kusmeta
    vupreki 4e vednuj predi godini mi se polu4i edno stranno suvpadenie mejdu horoskop i realnost no go prieh s usmivka/vupreki 4e be6e nepriqtna slu4ka/ a ne s osobena ubedenost
    koe e ob6toto mejdu belota I sexa? Ako nqma6 dobur partnior dano pone ima6 dobra ruka

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Отначало като по-малка не вярвах, все глупости се говореха и нищо не се сбъдваше... А напоследък каквото и да кажат за моята зодия всичко е вярно и ако кажат нещо за деня ми - то е вярно Изумявам се! Дори преди година някъде попаднах на лични хороскопи на зодиите и пишеше за всяка по адски много какво представлява човекът тази зодия...ако ви кажа че всичко написано там беше 100% вярно за мен, ще повярвате ли Така си беше! После го пуснах тук като тема и всички взеха да пишат, че 80-90% е вярно за зодията им
    Прави разлика между хороскоп и характеристика на представителите на зодиите.
    Хороскопите са измишльотини и добър бизнес, но донякъде вече се убеждавам, че има известна прилика между представилите на отделните зодии.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    dam mn. vqrvam, no ne vsi4ki horoskopi sa istinski, ot "blqsuk" sa mn. verni
    btw razkazvali sa mi 4e v nqkakuv vestnik edna "avtorka" na horoskopi si subirala stari vestnici i primerno puskala prognozite otpredi 4-5 godini. tai 4e estestveno 4e ne vsi4ki sa verni
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    abe az lichno vqrvam kolkoto da ima v kvo da vqrvam...xaxaxxa....koeto mai znachi che ne vqrvamosobeno prosto ponqkoga izliza vqrno no mnoo rqdko

  22. #22
    не е верно, ма ме кефи да го чета

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  23. #23
    ponqkoga vqrvam
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  24. #24
    И да го чета и да не го чета все в *** така ,че минавам и без него....ако си купя вестник или списание го прочитам!!!

    Miami Beach Mansion Tour Cruise
    Cogen Rapero Con Marijuana, Pistolas, y Cosas Raras

  25. #25

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    n0wheRe
    Мнения
    24
    ae horoskopite sa typo ne6to..naistina e nevyzmojno na tolkova mn hora da im se slu4at edni i sy6ti ne6ta...glupavo..az ne vqrvam v horoskopi oba4e kogato mi e mn typo i sku4no gi 4eta..kato nqma kakvo drugo da pravq
    I've tried so hard to tell myself that you're gone
    But though you're still with me
    I've been alone all along...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си