.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289

    момчетата, как танццувате на чалга

    за момичетата знам. аз самият съм малко като дърво (са който може дърви, които неможе недърви). кажете как, какво, кога да кълча на тея чалгии, които между другото минават по към денс, не към квартален селски гиубек както едно време. първият пример дето ми е наум е преслава - дяволко желание. е кажете тва ми звучи на денс не на гиубек


  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Враца - София
    Мнения
    329
    Сложно пич...аз лично преди като денсах брейк и имаше един такъв момент в който се гаврехме и разцепвахме топрок на азис или нещо такова :P Style man...треа да има Style..а тва е доста индивидуално Танцувай както усещаш музиката..аз лично на чалга мое и AirTrack да фърла и пак ше е по ритъма. Треа да го усетиш
    TaKe OFf YoUr CloThES...RelAx oN YoUr bEd,ClOsE YoUr EyEs AnD OpEn YoUr LeGs As MuCh As You CaN..It'S TiMe FoR.....PAMPERS!
    http://textove.com/text.php?song=4775

  3. #3
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Съчетанието на буквите "и" и "у" в българския език е регламентирано по доста лесен начин - измислена е буквата "Ю". Същото се отнася за буквите "и" и "а", които са регламентирани в буквата "Я", а буквите "и" и "о" са регламентирани в буквата (или по-скоро в буквите) "ьо". А конкретно на тази песен не се танцува сложно - тя е танцувална и денси все едно ти пускат парче на Кристина Агилера например.
    Левски шампион але але!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Ами то няма учебник как се танцува на чалга ... идва ти отвътре.Просто следвай ритъма ... и вътрешното чувство(ако мога така да се изразя )


  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Танцувам...както дойде...щом слушам чалга значи съм мнооого пиян...а тогава трудно се спирам...

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз ти предлагам, да минеш на пого, много по-лесно е

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    haha ... Se in0 da pita6 kak da se celuva6!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Дръпни един кючек :P :P :P :P :P
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    taina maina
    Мнения
    181
    Слушай ме сега, преславчето и музика просто не ми се вписва в една картинка. Не може да пее, ама визуално изглежда, че става за други работи. Тряя да я тествам
    Я си пусни Кети Гърби или Шабан Шаулич, ще видиш как ще почнеш да рипаш. Ще рипаш я, гюбеци ще въртиш, ей така от душа ще ти идват. Айде, после като се научиш, ще ме черпиш.
    Горди сме, че сме пловдивчани и с това, което правим за града си!!!
    Admin-Coki:
    Големината на снимката в подписа ти е недопустима!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си