.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    KAK MOGA ZA KRATKO VREME DA NADEBELQ PONE S 10 KG ?

    HORA MOLQ POSUVETVAITE ME KAK MOGA DA KA4A PONE 10 KG ZA KRATUK PERIOD OT VREME?V MOMETNA VZIMAM BIRENA MAQ NO NE MI POMAGA?PLS POMOGNETE MI BLAGODARQ PREDVARITELNO

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Яж редовно в Макдоналдс

    ..и спри да пускаш по 1000 теми!
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    И каква е точно целта? Какво качество искаш на качените килограми?

  4. #4
    Да се трупат килограми при мене е елементарно, но превръщането им в мускули си е предизвикателство

    Greets
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Яж редовно (сутрин, обет, следобед и вечер)...без да си спестяваш по-мазните глупости и не спортувай !

    ..ако така не стане,назнам

    п.с. яж повече отлколкото можеш

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от blood_dodo
    Да се трупат килограми при мене е елементарно, но превръщането им в мускули си е предизвикателство
    Това е предизвикателство дори за съвременната наука. Първо се свалят мазнините, после се качва мускулна маса. Знам какво имаше предвид, но прозвуча наивно.

  7. #7
    Ок де. Еее, начи .Важното е, че си ме разбрал

    Greets
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  8. #8
    Guest
    MiRaCuLiX напълно възможно е образуването на мускулна клетка от умряла мастна клетка само че е по-трудно и затова първо се сваля и после се качва, а не двете едновременно нали тъй ?

  9. #9
    абе не е точно така.състава на 1 мастна клетка не е еднакъв със състава на 1 мускулна клетка(втората е доста по комплексна само по това,че тежи доста повече се разбира).От мастните клетки можеш да получиш енергия за физическа работа и по този начин,тялото ти да "реши" да прави но ви мускулни клетки,че да му е по лесно.Дори и аз обаче измолзвам образно думата-превръщане.
    Ко яли?-Пили.
    Ко пили?-Със зели.
    Нещо подобно е и този форум

  10. #10
    deskata_kiss:

    Dai malko poveche informaciq - na kolko si, kolko tejish...
    Mislq che prosto trqbva da se hrani6 po obstoino. Vyzmojno e i pri4inata da ne ka4vash kilogrami da e na psihi4esko nivo. Toest da se trevojish prekaleno mnogo za neshto, stres i t.n. Davai go po-spokoino (ako towa e problema). Qj kakvoto ti se qde, no ne nabivai samo za da kachish kilogramite. Qj kolkoto ti se qde. Ako veche problemyt ti e po-seriozen moje da priemash i proteini - te ne se izpolzvat samo ot bilderite, ve4e v aptekata shte ti obqsnqt kolko i kak da gi vzimash. Pak ti kazvam dai malko poveche informaciq za da moje da te posyvetvame.

    Uspeh!!!

  11. #11
    абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм. И е много нездравословно да се тъпчеш само и само да напълнееш. По едно време бях почнала насила да ям и накрая някви проблеми със стомаха имах... Ама все пак опитай с витамини или има едно сиропче за повишаване на апетита.. ама забравих как се казва..
    Sylzite Sa Za Malkite Deca, A Proshkata Za Bog. Ne Sym Dete Da Placha Za Teb, Ne Sym I Bog Da Ti Prostq!!!

  12. #12
    Sega.. otdavna ne e pisano po temata, a smqtam 4e dosta momi4eta tova gi v1lnuva..
    1. Яж редовно в Макдоналдс

    ..и спри да пускаш по 1000 теми!

    Kato ne znaesh za kakvo ide re4 ne se razpisvai. Hodeiki v makdonalds 6te ka4i kilogrami, oba4e samo otzad i na korema!!! Vajnoto e da se hrani redovno, s naturalni produkti, i 4esto!! Po- malki koli4estva na pove4e p1ti. Drugoto koeto e planirai hraneniqta si! Dali 6te b1de qb1lkata i sandvi4a s f1st14eno maslo v u4ili6te ili 4a6a mlqko predi ve4erqta.. No samo i edinstveno naturalni produkti! Izbqgvai p1rjenoto, salamite /!?/ sladkite, solenite ne6ta. Sportuvai!! Moje i da nqma razlika v kantara kato go pravi6, no 6te izglejda6 po dobre, garantiram!!
    prod1ljavame..
    "абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм. И е много нездравословно да се тъпчеш само и само да напълнееш. По едно време бях почнала насила да ям и накрая някви проблеми със стомаха имах... Ама все пак опитай с витамини или има едно сиропче за повишаване на апетита.. ама забравих как се казва.. "
    Sigurno si mnogo 6tastliva, 4e moje6 da izqdej vsi4kite tiq ne6ta bez da ka4va6 kilogrami pla4e mi se napravo.. 6te doide moment v koito na organizma ti 6te mu pisne i 6te trqbva da sloji6 nqkakvi ramki!! Ne se t1p4ete s bokluci be hora, da, trudno e, oba4e e pravliniqt na4in

    Za men ne moga da kaja 4e se hranq nap1lno zdravoslovno, no se opitvam da napravq optimalnoto po v1prosa!
    Pozdravi i mislete kakvo pravite!!
    Мисията ми в живота е да те накарам да се усмихнеш

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от Lindsey
    абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм.
    мхм... и аз така...
    нещо май с метаболизма ли беше... бе нз
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си